Огляд каталогу
- 106 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 106 результатів
Перегляньте фермери у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 106 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 39,083 відгуків та оцінок.
“Чудове місце для зустрічей та смачних десертів. В перший день відкриття спробувала мій топ- шоколадну запіканку і капучино! Є заїзд для мам з колясками, це дуже зручно. Приємний та затишний інтерьер і наостанок- дуже красиве графітті з корівкою!”
“Подобається тут молоко, шоколадна запіканка, торт Наполіон та Медовік, творог. Несподрбалось морозиво, інша випічка. Гарне, вічливе обслуговування. Можна відпочити з кавою. Раджу до відвідування.”
“Смачні продукти, можна купити чай та каву. Особливо подобаються фруктові чаї. Привітний персонал, обслуговують швидко. Однак інколи вони намагаються продати товар, строк придатності яких закінчується завтра. На прохання дати більш свіжий продукт, стверджують, що строк - 5 днів, тому на четвертий день він ще вважається свіжим. Якщо плануєте з'їсти продукт одразу, то в цьому немає проблеми. Якщо купувати кілька штук йогуртів, запіканки або кефіру на кілька днів, то варто передивитися дату пакування.”
“Все супер. Ввічливі хлопці, смачний лате і незабутнє пташине молоко”
“Неймовірно приємний персонал. Порадять вам. Дуже дякую.”
“Зручно постанова ринок Колібрис!”
“Заходжу інколи за чизкейком New York та сирними запіканками. Якось зайшов і там був якраз останній шматок чизкейка New York. О пощастило! Хоча я бачу що по суті якщо розрізати навпіл то це два шматка. Коли мені його виймали то запитали "Може весь візьмете?" Але я був сильний духом і не розгубився! І сказав "Так. Давайте ввесь" Цілий день їв шматок )))”
“Чемно, чисто не дуже дорого, смачне молоко. Покупаю дiточкам - подобаэться”
“Класний, великий магазин. Великий вибір сирів, ковбас, завжди свіже молоко, свіжий йогурт. Роблять смачну каву і какао.”
“Смачна запашна кава. Великий асортимент смаколиків та, звісно, молочних продуктів. Кілька разів купували щось - сир, молоко, випічку - жодних нарікань. Чув, що військовим є додаткова знижка - тут моя повага за такий бонусний крок. В закладі чисто, охайно. Персонал привітний. Завжди дають чек з "передбаченням": звісно, маркетинг, але подається лагідно, ненапряжно, з посмішкою. Бував в закладах за цією франшизою в декільком містах - в Бучі поки що найкращий заклад. Можливо через те, що тут немає "проходняка" і персоналу вдається підтримувати все в спокої-тиші-красі.”
“Гарний магазин, власник пріветливий, дуже стараеться щоб в магазині була свіжа продукція а також щоб було чісто і охайно. Іноді у продавчинь буває шось з настроєм...всі ми люди всяко буває може шось трапилось не беріть до уваги час зараз такий.”
“Смачна кава та тістечка. Досить ситні булочки та пироги. Іноді заходимо сюди до або після прогулянки Голосіївським парком.”
“Дуже смачний асортимент молочних продуктів:) Швидко, професійно, атмосферно) Рекомендую ☀️ Доступні ціни на каву і молоко до кави справжнє:)”
“Доброго дня, відвідала магазин Молоко Від Фермера по вулиці Мечникова, і була приємно вражена ввічливістю продавця Валентини, яка професійно проконсультувала і допомогла вибрати дуже смачну запіканку , а до неї йогурт та десерт. Бажаю успіхів.”
“Завжди свіжа випічка та смачна кава. Затишне місце.”
“Заходжу в цей магазинчик знедавна. Він невеликий, але охайний, продавці ввічливі та веселі. Випічка ароматна та смачна, особливо курка- гриби ))) Каву дівчата також роблять дуже добру. Морозиво - супер! Посидіти можна, як всередині, так і надворі. Правда, дуже бистро розбирають запіканки, мабуть на обід з офіс- центру, тому треба пильнувати! Рекомендую!”
“Доброго дня, вирішила залишити своє враження про магазин "Молоко від фермера". Я не перший раз відпочиваю тут за столиком затишного кафе. Кава і чай з імбиром надзвичайно смачні і натуральні. Тут дійсно можна відпочити смакуючи кондитерські вироби з натуральних продуктів. Рекомендую всім частіше заходити сюди на смаковим релаксом.”
“Уютно, гарний вибір продукції. Смачні молочні коктейлі, запеканка”
“Рідкість такий заклад побачити в центрі міста, а особливо з такими відносно низькими цінами. Приміщення світле, є де присісти і перекусити на місці. Продавці привітні і відповідають мовою якою до них звертаються (укр/ру). Приємно здивувало наявність морозива з фасуванням по 110грам. Вибір не дуже великий як у супермаркетах, але достатній.”
“Дякую за швидке обслуговування!”
“Дуже подобається продукція , але ціни трохи високі”
“Невеликий фірмовий магазин на першому поверсі новобудови. Молочні, ковбасні вироби, випічки, морозиво. Асортимент – як і в інших магазинах мережі. Є невелика зона кафе – кілька столиків усередині. Поруч із магазином пішохідна зона з велосипедними доріжками”
“Молоко від фермера саме на цій локаціі отримує від мене 5 зірок за дуже гарне та дбайливе обслуговування, ще в подарунок поклали Круасан свіженький,дуже приємно.”
“Дуже подобається купувати тут молочну продукцію- завжди свіжа і смачна!”
“Куштувала вперше тут запіканку з гарбузом і яблуками . Смачно і ситно , без цукру , сподобалось. Ціна за 400 г близько 100 грн . Зауважень ніяких )”
“Смачні вироби з сиру. Ще тут готують найсмачніше какао в околиці! Привітні продавці: порадять, підкажуть.”
“Останнім часом дуже покращилося обслуговування, на касі неймовірно приємна жінка, коли вона на зміні, відвідування - одне задоволення. Дуже доброзичлива. Привід частіше заходити Загалом ходжу сюди за десертами без цукру. (Паннакота та запіканки без цукру тут просто неймовірні, що зручно на продукції є наклейка, щоб можна було швидко помітити таку продукцію) Під час відключення електроенергії працюють, в тому числі працює термінал.”