Огляд каталогу
- 106 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 106 результатів
Перегляньте фермери у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 106 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 39,083 відгуків та оцінок.
“Відвідування цього закладу стало справжнім відкриттям! Десерти просто неймовірні — кожен шматочок приносить справжнє задоволення. Особливо сподобався чизкейк шоколадний, який поєднує в собі ніжну текстуру і збалансований смак. Відчувається, що для приготування використовуються тільки свіжі та якісні інгредієнти. Персонал також заслуговує окремої похвали. Обслуговування на вищому рівні: привітні, уважні до деталей і завжди готові допомогти з вибором страв. Після спілкування залишається приємне враження, що тут дійсно цінують кожного клієнта. Продукція закладу в цілому залишила тільки позитивні емоції. В асортименті є щось на будь-який смак, що робить цей заклад улюбленим місцем для відпочинку з друзями або родиною. Обов'язково повернуся знову!”
“завжди дуже смачні сири, йогурти та випічка. ще мені подобається молочний коктейль з їхнього молока та морозива. смак дитинства:) одним словом, дуже рекомендую!”
“Неймовірно смачну каву готують дівчатка. Також хочу звернути увагу на продукцію-дуже смачні десерти, дякую технологам за турботу про людей яким не можна вживати цукор. Дякую!”
“Дуже приємний магазин, обслуговування на вищому рівні. Особливо приємно робити покупки з Олександром та Оленою. Неймовірно смачні молочні та кондитерські вироби.”
“Якісно і сучасно! Процвітання Вам і вдячних покупців”
“класний ресторан мені понравилось”
“Чудова ферма,відпочинок від міської суєти.Спочатку були на екскурсії,а потім обід равликами.На якусь мить весь негатив сьогодення зник. Ще б додати французької музики в кафе,було б взагалі чудово.”
“Чудова кава в доповненні з десертами”
“Хочете смачний стейк, смачне пиво і не за всі гроші світу. Вам сюди. Розказувати нема чого, треба просто прийти і скуштувати.”
“Чудовий заклад як для невимушеної вечері, так і для особливої події. Меню цікаве, а все, що ми замовили, було дуже смачним. Атмосфера — просто супер!”
“Very tasty, in Ukrainian style. The atmosphere is friendly, thanks to waiter Ivasyk Dmytro for the excellent service. Дуже смачно, по українські. Атмосфера привітна, дякуємо офіціанту Івасику Дмитру за чудове обслуговування!”
“На Позняках один з кращих Сільпо! Просторо, гарний вибір, чисто, порядок на поличках та вітринах)”
“Це абсолютно неймовірне місце! Я, просто не можу натішитися, що відкрила для себе такий затишний і гостинний заклад. З першого кроку всередину мене оточила атмосфера тепла і комфорту, немов я потрапила у гості до бабусі. Меню вразило своєю різноманітністю: тут є буквально все ─ від класичних українських страв до сміливих експериментів на смак. І, звичайно ж, смакота! Страви готують із явною любов'ю та увагою до деталей. Неважливо, обираєш ти щось зі звичайного чи наважуєшся на кулінарну пригоду, кожна страва ─ справжнє відкриття. І, звісно, величезне спасибі персоналу ─ доброзичливі та чуйні люди, які роблять усе можливе, щоб ти відчув себе як вдома. З упевненістю можу сказати, що цей ресторан став для мене справжнім місцем, куди хочеться повертатися знову і знову. Якщо ти шукаєш ідеальне поєднання смачної їжі, атмосфери тепла та привітності, то Корчма»Тарас Бульба» ─ саме те місце, яке тобі потрібне!"”
“Чарівний заклад , нас зустрів адміністратор Саша , привітнічть , нас були раді бачити , обслуговування відмінно , кухня неймовірно смачно особливо холодець та стейк з язика !!!! на десерт рекомендую сирники ,, вони там не звичайні" дуже раді відвідати саме цей заклад, обіцяємо завітати ще багато раз :)”
“Дуже професійний бариста. Смачна кава та коктейлі. Пью щодня. Рекомендую. ОЛЯ І АЛІНА. Просто молодці)))))))”
“Гарне місце, зручне розташування. Для мене як власника домашніх тварин, дуже подобається магазин "ЗооСмак". Великий вибір, якісний товар, адекватні ціни. Привітливі та компетентні продавці.”
“Дуже смачно, всі страви просто улеліли , по домашньому затишно і комфортно. Сподобалося всім нашим гостям. Дякую.”
“Дуже смачна їжа , не всі розуміють справжню східну кухню , Шашлик на вугіллі готують , плов один з кращих в Києві , все сподобалось .Салати дуже цікаві , в кожній страві є своя душа , не раз заходив в заходу в цей заклад , навіть корпоратив проводили на високому рівні .”
“Не вистачає охорони у магазині, дуже багато крадуть, постійно бачу як тибзять горілку”
“Та, він на підвальному поверсі, але є ліфт для людей зі спеціальними потребами, отже проблема вичерпується. Звичайний, охайний магазин, є камери схову, багато різноманітних товарів.”
“Замовляли маленький банкет з приводу весілля, адміністратор Ганна взяла всі наші побажання до уваги. По приїзду стіл був накритий як і обмовляли, хороше обслуговування. Один мінус немає поручнів біля парадного входу та зі спуску до самого ресторану. Але адміністрація ситуацію пояснила, взяли до уваги. А загалом банкет вдався. Окрема подяка Ганні за обслуговування.”
“Хоч нормальних продавців набрали приемно заходити”
“Завжди свіжі продукти. І чуйний колектив.”
“Міні маркет,але є все необхідне. Дуже привітна та щира продавчиня. Хочеться повертатись шоб просто побачити її посмішку.”
“Люблю цей базарчик. Овочі, фрукти широкий вибір. Є бабусі з домашнім крамом: кури, перепілки( тьотя Оля, вона там одна така), яйця, городина. Ще є мужчина з найсмачнішою квашеною капустою, ім її вже шостий рік) На вході в базарчик-магазин сухофруктів, горіхів,круп( кіноа, булгур, чіа, чечевиця...), кокосове масло( готую тільки на ньому), є канцтовари, дитяче взуття, одяг...”