Магазин фототехніки Вточку
“Завжди якісні товари, користуюсь більше 5 років”
Знайдено 7 результатів
“Завжди якісні товари, користуюсь більше 5 років”
“Не знаю що без Антона в Квадро робила. Завжди допоможе в критичних ситуаціях коли фототехніка виходить із ладу.”
“Быстро обслуживают, прям возле дома, кайф )”
“Нажаль, поки що негативний досвід. Дуже тернистий шлях від мойо до сц. І шкутильгає на дві ноги комунікація між працівниками у сц. Залишився один шанс змінити оцінку на іншу, але треба почекати останнього шляху вирішення проблеми, згодом відгук доповниться, інтуїція підказує, що залишиться оцінка незмінною ( * Поки чекаю на вирішення, нехай буде 5 зірок, оскільки спілкування без перебільшень, дуже якісне, це в наш час щось на кшталт динозавра побачити:) Однозначно лайк ** Додаю від 03.12.2025. Нажаль, мій процесор таки не дочекався мене на діагностиці та поїхав зі статусом "відмова від ремонту" (планувалося долучити системний блок, у якому стояв придбаний процесор для діагностики вже за свої кошти) . Руки опустилися, сумно. Величезний мінус ресепшену сц. Я був о 11:19, 3 грудня 2025 року. Працівник-з величезною короною (не ковід)) на голові. На мій ввічливий початок розмови та згадування майстра Олексія, каже ,що у нас 1000 людей працює, я не знаю який треба Олексій. Це з урахуванням того факту ,що я звернув увагу, що питання "хронологічно довге", і я не знаю як почати. Хоча і праціник бачив що це системний блок, і я про це сказав. Не буду багато писати про спілкування з цим працівником. Якщо потрібен зворотній зв'язок-набирайте, будь-ласка. Номер першої діагностики : 1135698. 5 зірок я залишу. Дуже чемно спілкуються усі інші працівники І-АР-СІ, і взагалі, це мабуть, збіг обставин з цим процесором клятим. Але не з ресепшеном! **** Доповнюю 30.12.2025 Процесор поміняли по гарантії, тільки-но забрав) Довго, але інколи так буває з причин процесів бюрократії. Зв'язка і-ар-сі та мойо всеж-таки отримує позитивну оцінку, я задоволений) Трохи є над чим попрацювати, але то юридичні питання. Набирайте, поговоримо) Я би сказав, "підкріплену" позитивну оцінку. З ресепшеном в сц також все добре, *поручкались*. Поки все в моїх підходах до вибору мойо як постачальника та іарсі як сервісу не планує змінюватись)”
“Мені сподобалася консультація пані директорки Марини, все розказала показала та порадила хороший блок живлення. Дуже дякую!”
“Чудовий вибір товару для відпочинку.”
“Гарна аптека з великим асортиментом і нормальними цінами . Дякую фармацевту за якісну консультацію , людяність і допомогу!”