Огляд каталогу
- 333 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 333 результатів
Перегляньте чай у кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 333 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 56,780 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає чай у кафе з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Буча та інших міст.
“Дуже затишне місце для відпочинку,кавʼярня знаходиться неподалік від метро Тараса Шевченка,дуже смачна кава,та не тільки,є дуже багато різноманітних літніх напоїв,а також є дуже смачна їжа,яку готують максимально швидко.Дуже раджу вам якось сюди завітати.”
“Лате смачний, персонал привітний, диванчики зручні Влітку можна розташуватися на вулиці”
“Повноцінний обід коштує 70 грн, смачно та затишно. Єдиний мінус - не дуже великий вибір страв.”
“Вибір кондитерки настільки великий, що очі просто розбіглися. Є все, чого душа забажає - від традиційних смаколиків до екзотичних десертів. Затишна атмосфера одразу огортає спокоєм та легкої радості солодких відчуттів. Налаштовує на неторопливу, дружню розмову. Персонал уважний, ввічливий та щирий.”
“Два просторі зали, чемний україномовний персонал. смачні цукерки, сувеніри, книги. Атмосфера краще ніж у Львові, бо менше людей. Можна в спокої зустрітись з друзями або пригостити смаколиками дітей. Теалети чисті та охайні. З нюансів - вуличний майданчик лише на декілька столиків і взагалі немає парковки.”
“Полюбилось мені це місце дуже сильно. Тут особлива атмосфера. На вибір завжди є дві фільтр-кави, зварених на різних зернах, на ваш смак точно щось випаде. Альтернативу варять смачно. Щодо молочних напоїв не можу сказати за все, але флет-уайт не сподобався: пробувала два рази і обидва він був занадто молочний на смак, міцності подвійного еспресо не відчувалось. В асортименті є смачні веганські десерти. Тут грає неймовірна електронна музика, яка максимально дозволяє сконцентруватися (ну особисто мені :) ). Саме приміщення хоч і невеличке, але будь-де сидіти зручно; звичайно що місце на підвіконнику - особливе. Обслуговування у 90% випадках приємне, деякі баристи прямо підбивають на те, щоб любити цю кав'ярню ще більше, особливо дівчата-баристи. Ціни не високі.”
“Абсолютно спокійне місце, приємна обстановка, смачна кава і десерти. Мінімум відвідувачів, - для кав'ярні може не айс, а от для тих, хто хоче спокою і усамітнення - прекрасно ))”
“Смачна кава, гарне обслуговування. Дуже привітно та затишно.”
“London Cafe — затишне місце з англійською атмосферою, чудовим вибором кави та смачними десертами. Інтер'єр стильний і комфортний, персонал привітний. Ідеально підходить для зустрічей з друзями або спокійного відпочинку з книгою. Особливо варто спробувати фірмові чаї та домашні випічки.”
“Куштував каву в даному закладі, це просто феєрія смаку! Смачнішої кави немає навіть в Італії. Дівчата привітні й усміхнені, приємно вражений, рекомендую ;)”
“Було смачно, барвиста привітна та дуже мила дівчинка, ходжу туди кілька разів на день, приємна атмосфера та чисте приміщення”
“Чудове приміщення, гарний настрій та класне кафе. Якщо ви хочете провести тут цілий день заходьте з друзями не пошкодуєте)”
“Приємні ціни, чудовий сервіс) Привітний і клієнторієнтований персонал;)”
«Ліма» — атмосферний заклад у Шевченківському районі Києва на вулиці Олеся Гончара, куди зручно зайти ввечері, щоб перепочити в центрі міста. Це місце поєднує формат кальян-бару та лаунж-простору для неспішного відпочинку з друзями.
“Така пекарня – справжня радість для гурманів! Напівфабрикати завжди смачні і зручні, а булочки – це просто диво! Вони м’які, свіжі і з чудовим ароматом. Кожен шматочок приносить задоволення. Ідеально для тих, хто цінує якісну випічку та швидке рішення для смачної трапези!”
“Гуляла поруч в парку і завітала сюди перекусити, орієнтувалась по відгукам на гугл-мепс і не пожалкувала, смачна кава і шаурма з куркою, привітний бариста, допоміг зайти/вийти, бо була з дитиною у візочку, загалом хороші враження”
“Найкраще місце для моєї родини) Донька обожнює пюре з котлетками, круасани і найсмачніші лимонади. Персонал завджи врахує ваші побажання, зробить все можливе і не можливе, щоб ви почувалися затишно. Піца -то окрема любоффф) Сюди є бажання повертатися знову і знову”
“Заклад, який став для нас улюбленим місцем, куди завжди хочеться повертатися. Тут стабільно смачно, затишно й атмосферно. Кожного разу страви радують якістю та автентичним смаком – від хінкалі до хачапурі. Окрема подяка офіціантці Ірині – завжди привітна, уважна й дуже професійна. Завдяки її щирості й турботі відчуваєш себе бажаним гостем. Саме такий сервіс робить візити особливими. Рекомендую всім, хто любить грузинську кухню та хороший сервіс!❤️”
“Дійсно гідний заклад, яких мало в Борисполі. Смачна їжа, гарний інтер'єр ввічлевий персонал (окреме спасибі офіціанту Дмитру).”
“Класнюча кава, завжди смачна, якісно приготована, з правильною пінкою. Беру зазвичай лате. Подобається яскравий затишний інтерʼєр, вся кавʼярня втопає у квітах, наче у джунглях.”
“Часто замовляємо в Сушилюбі, бо тут найкращі Скільки ми пробували різних у Вишневому/Крюківщині, ніде немає такого чудового смаку, співвідношення ціни/якості) Дуже рекомендую завжди смачно, якісно та не дорого)”
“Чудове місце для обіду. Смачна свіжа шаурма, смачна запашна кава. Рекомендовано для перекусу”
“Дуже приємний персонал і смачна кава і смаколики до кави. Рекомендую.”
“Я обожнюю Липу всім серденьком! Салат з картоплею і підсмаженою моцарелою - мій особистий фаворит. Смачна кава, їжа, класний сервіс - тому всі бігом в Липу!!”
“Найкраща кава та неперевершена атмосфера, хочеться повертатися знову і знову, що я зроблю ще не раз!”
“Дуже смачно, як і завжди. Атмосферно, затишно і комфортно.”
“Все було смачно, дякую за ваше існування на лісовому масиві) з вами з вашого відкриття)”
“Цей ресторан завжди радує смачними стравами і приємною атмосферою) щиро вдячні!”
“Вчора купувала смаколики у Вашому кафе в ТРЦ Більшовик! Обслуговувала мене працівник Вероніка, яка допомогла все обрати, підказала та порадила. Чудова дівчина, я залишилась задоволена! Прийду ще)”
“Дуже затишна кав’ярня. Гарна музика. Дуже атмосферно. Невеликий вибір чаїв. Немає меду і туалету, але все одно гарно! Недорого. Гарний вид з вікна.”