Огляд каталогу
- 333 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 333 результатів
Перегляньте чай у кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 333 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 56,780 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає чай у кафе з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Буча та інших міст.
“Чудова атмосфера, дуже чисто, смачна і недорога кава, та приємний персоналу! Неодмінно повернусь сюди ще!”
“Були перший раз сьогодні. Спробували кофе і десерти - сподобалось. Брали Наполеон у стаканчиках і профітролі - смачні. Здивувало, що можна і сніданки замовити, піццу, так як думала, що це кав'ярня з десертами. Є алкоголь в наявності. Чисті зали і уборна.”
“Люблю це затишне місце поряд із домом.”
“Дуже затишна кав'ярня з неймовірно смачним маренговтм рулетом та капучино. Планую відвідати ще”
“Вічливі та професійні офіціанти. Смачна кухня, прекрасна атмосфера та хороші ціни. Прекрасний заклад для відпочинку, як з друзями, так і з сім’єю. Також хочу відмітити, що я з сестрою забула парасольку, яка є дуже для нас важливою. І як тільки, сестра написала в інстаграм про нашу проблему, нам одразу відповіли та швидко вирішили нашу ситуацію, бо ми живемо далеко і нам проблематично було її забрати. Так що, ми дуже вдячні, бо це не тільки гарне кафе з смачною їжеа, а в ньому ще працюють дуже добрі та відкриті люди!”
“Вчора зайшли вперше в цей ресторан випити келих грузинського вина в День народження. Все сподобалось! Смачно та затишно. Окремо дякую за солодкий сюрприз, який вже знайшли вдома, в пакеті разом з take away) Дуже дуже приємно! )) Рекомендую! Прийдемо до вас ще!”
«Пікнік» — затишний заклад на Подолі, на вулиці Кирилівській, де можна перепочити від міського ритму та смачно перекусити. Це місце цінують за теплу атмосферу, комфортну посадку й уважне ставлення до гостей. У меню є сніданкові та легкі страви, зокрема тости; відвідувачі окремо відзначають тост із гуакамоле та лососем.
“Дуже круте побачення, дуже димні кальяни, добре передається смак, не гірчить, ціни на кальяни оптимальні, обслуговування на висоті, дуже приємні і дбайливі співробітники, взагалі я не шкодую, що провів свої вечір у Гранаті. !!! Раджу всім щоб розслабитися і провести добре час, що потрібно!!!)))))”
“Дуже гостинно в кавʼярні. Смачна кава та надзвичайно смачні макаруни. В середині приміщення є столик з диванчиками, можна заглянути з друзями як на смачний перекус так і на каву.”
“Дуже гарна кавʼярня. Затишно як всередині, так і зовні. Великий вибір напоїв та їжі. Добре обслуговування та привітні баристи. Рекомендую відвідати цю кавʼярню!”
“Чудова кав’ярня, де кожен ранок починається з ідеальної кави та бездоганної усмішки баристи. Локація - перфектна, вайб- перфектний 100% завдяки Анастасії. Саме такі люди роблять місця незабутніми.”
“Дуже атмосферна кавʼярня і дууууже смачна кава!)”
“Береться до людей☺️☺️☺️ Гарний співрозмовник)))”
“Чудове місце, затишна атмосфера, чистота і привітність баристи.”
“Затишно, наче вдома. А ще у них є бізіборд! Така потрібна штука для малих, коли заходиш по каву з дитиною. Кава смачна. Хлопець-бариста приємний і розтлумачив мені слово "лунго". Я не великий спеціаліст у кавових питаннях :)”
“Вкусное кофе и много выбора к нему ) Есть смузи, жаль что иногда клубника пропала и так и не вернулась ) Атмосфера хорошая,баристы приветливые. Есть игровая зона для малышей, что для мам спасение ) Обратите внимание на чистоту.”
“чудовий персонал! хлопці ввічливі, уважні та готують смачну каву:)”
“Ароматний "Амерікано" та смачні шоколадні "Брауні". Це кращий початок робочого дня.”
“Замовляв таємний бокс. Наповнення сподобалось, є і основне - рол з яловичиною, і солодке - пончики, і смузі, кава. Обовʼязково спробую замовити ще.”
“Смачна кава.Маленький заклад на першому поверсі.Декілька виносних столів по центру ТРЦ.Середні ціни. Можна розрахуватись картою.”
“Чудові корисні десерти. Є вибір. Багато варіантів на подарунок. Чудово, що є такі десерти, хоч і не дешеві. Але вже десь 2 роки постійний покупець. Чекаємо новинок в меню.”
“Красива кавʼярня-кондитерська, яка є однією з найстаріших в Києві. Майже завжди тут багато відвідувачів, але це не дивно, адже атмосфера та інтерʼєр закладу до цього спонукає. Кава смачна, хоча в coffee to go (капучино) вставляти пластикову трубочку - то вже трошки моветон. Асортимент десертів досить широкий, ціни - трохи вище середнього. Дуже смачні пиріжки з вишнею: вони хоч і маленькі, але начинки дуже багато.”
“РЕКОМЕНДУЮ! Тримали в телефонному режимі в курсі подій з приводу стану обробки замовлення. Кожна замовлена страва була смачною, свіжою, гарячою, надійно запакованою в гарну тару, яку можна спокійно виставляти на святковий стіл (соковий шашлик, смачний соус до нього, меганіжний люля-кебаб з курочкою (особисто для мене був відкриттям), соковиті печериці, запечена скумбрія, гарячі хачапурі). Стіл був шикарним, смачним та красивим, за що величезне ДЯКУЮ! Щодо доставки: в центр міста доставили вчасною та..... особливо, бо мені вперше доставив замовлення статний гарний водій, одягнений в сорочку з брюками, на красивій чистій машині. Як бонус від душі привітав зі святом теплими словами. Це було більше ніж замовлення. Дякую всій Вашій команді, Ви молодчинки!!! Успіхів Вам!!! P.S. Фото я не встигла зробити, бо вклали все швидко)))”
“відмінна атмосферна кав'ярня на відкритому повітрі в центрі Ірпеня. До кави та чаю можна взяти паніні, хот-дог, домашній вафельний торт та ін.”
“Чи не експерт по смаку кави, але цей заклад змусило мене знову полюбити кави. Інтер'єр всередині стильний і затишний. Бариста завжди ввічливий і привітний. Загалом, враження від кав'ярні хорошое) Не можу сказати високі ціни чи ні, але за маленький капучино я заплатила 30грн, за середній / великий - 50 грн. Решта кави приблизно з такою ж розцінкою”
“Як завжди на висоті все!! Кальян найкращий в Броварах. Рекомендую всім! П. С. Тут є навіть play station і настільні ігри, тому з компанією тут можна класно провести час”
“На жаль зараз дуже важкі часи, але при нагоді ми залюбки ходимо в цій заклад, особливо, коли там якісь проводяться заходи чі діють акції або до нас в гости діти приїзжають, щоб і перекусити і погратися заразом в дитячому куточку.”
“Часто з чоловіком приходимо на каву. Все подобається.”
“Відпочивали з чоловіком місяць назад у цьому прекрасному комплексі. Все дуже сподобалось. Кухня дуже смачна (особливо меню смокер ) Дуже чудові коттеджі !!! Смачний і корисний сніданок. На ресторані всі ввічливі і приємні. При заселенні з нами спілкувався адміністратор Сергій. Привітливий хлопець, все дуже чудово нам розповів і дуже бистро нас поселив, провів до самого коттеджу. Одним словом - ПРОФЕСІОНАЛ СВЄЇ СПРАВИ. Дуже все сподобалось вернемось ще не один раз !!!”
“Готель на 3 поверсі житлового комплексу, при вході на 3 поверх приємна жіночка яка одразу знайшла наше бронювання і заселила нас швидше вказаного на сайті часу заселення. Номер був прибраний, чистий. Були примітивні тапочки, гель і шампунь для душу. В кімнаті все працювало( телевізор, вайфай, фен , холодильник) . З мінусів тільки те, що ліжко скрипить і буквально кожен подих супроводжується скрипінням. Переночувати 3 ночі супер. Ціна - якість дуже хороші Рекомендую”