Огляд каталогу
- 207 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 207 результатів
Перегляньте шашлики у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 207 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 58,755 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає шашлики з таких міст як Київ, Бровари, Вишневе, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Все дуже гарно, цікава і креативна подача страв, смачно Широкий вибір страв на різний смак Обслуговування на рівні”
“Сама найсмачніша кухня . Дуже гарний, добрий та ввічливий персонал:) Поважають військових . Завжди все свіже . Ціни доступні для усіх:)”
Кафе «Колиба» — затишне місце в селі Ревне на Київщині, куди зручно заїхати на вечерю, сімейний відпочинок або святкування. Заклад вирізняється спокійною атмосферою та «домашнім» настроєм, який добре пасує до навколишньої природи. У меню акцент зроблено на ситні страви з великими порціями та зрозумілою, традиційною кухнею.
“Отлічне кафе, приємний персонал, чудова кухня, все дуже смачно і порції великі. Рекомендую.”
“Мені сподобалось. Потрапили у цей заклад випадково. Одразу попередили, що багато замовлень, тому хінкалі та хачапурі треба буде зачекати хвилин 40. Як на мене, досить чесно: вирішуй, чи ти чекаєш, чи йдеш. Фактично принесли за 38 хвилин. Інші страви принесли раніше. Смак страв досить гарний,відчуваєш грузинські спеції. У закладі чисто”
“Відпочивали проїздом в Борисфені і скажу прямо, їжа там (((. Вибори страв -, ціни -, повара взагалі треба звільнити. Де вони його взяли? Мабуть з ПТУ. Не смачно взагалі, вибора немає, меню дуже складне та ще дорого. Тут натрапили на Шашличний Хутір і залишилися в захваті. Великий вибір, дуже смачно і демократичні ціни. Дуже дякую за приємний вечір. Респект офіціанту за комплімент у вигляді нарізки з фруктів”
“Шашлик відмінний (брали свинину)! Вперше спробував оджахурі, дуже сподобалось. Салат грузинський овочево-горіховий смачний, тільки огірок був не дуже в ньому. Печений баклажан з сиром теж дуже смачний. Рожеве вино Тавквері досить пристойне. Обслуговували швидко та приємно. Будемо заходити ще.”
“РЕКОМЕНДУЮ! Тримали в телефонному режимі в курсі подій з приводу стану обробки замовлення. Кожна замовлена страва була смачною, свіжою, гарячою, надійно запакованою в гарну тару, яку можна спокійно виставляти на святковий стіл (соковий шашлик, смачний соус до нього, меганіжний люля-кебаб з курочкою (особисто для мене був відкриттям), соковиті печериці, запечена скумбрія, гарячі хачапурі). Стіл був шикарним, смачним та красивим, за що величезне ДЯКУЮ! Щодо доставки: в центр міста доставили вчасною та..... особливо, бо мені вперше доставив замовлення статний гарний водій, одягнений в сорочку з брюками, на красивій чистій машині. Як бонус від душі привітав зі святом теплими словами. Це було більше ніж замовлення. Дякую всій Вашій команді, Ви молодчинки!!! Успіхів Вам!!! P.S. Фото я не встигла зробити, бо вклали все швидко)))”
“Смачна кухня ,гарні порції, сервіс на висоті привітлова офіціант Оксана велике подяка їй за сервіс і вміння приймання та поради , рекомендую !!!”
«Сажа. Ресторація на вугіллі» — це атмосферний заклад у Петропавлівській Борщагівці на Великій Кільцевій, де акцент зроблено на страви з вогню та гриля. Сюди приходять як на сімейні святкування, так і на компанійні зустрічі, коли хочеться щедрої кухні та затишного простору.
“Все було дуже смачно, кожному гості сподобалось))) ми у захваті від обслуговування та щирості персоналу)))”
“Смачні страви, тепла атмосфера, привітний персонал. Все подобається!”
“Адекватна шаурма 24/7, постійні черги говорять самі за себе.”
“Зручне розташування магазину. Приміщення велике одноповерхове, з двома входами. Біля входу з вул.Бориспільської є невеликий облаштований паркінг. Пандуси наявні. Використовується нове обладнання для зберігання та викладки товару. Є "Власна випічка" та "Власна кав'ярня". В асортименті є горщики з квітами. Приємне освітлення, ввічливий персонал!”
“Найсмачніша кухня. Просто затишно. Жива музика.”
“Затишна атмосфера, смачна їжа, хороші офіціанти(нас обслуговувала Мирослава - швидко, точно і з турботою про гостей”
“Не кожен раз ставлю високу оцінку але: Другий раз замовляємо на компанію сети у цьому закладі і обидва рази запах просто вау! Смачно все, пару картоплин було трохи не до смажене один раз проте це краплина у морі в порівнянні з смаком свіжістю і смачно нагодованою компанією. Якість продуктів питань не викликала, все гаряче, все свіже. Рекомендую!”
“Неймовірно смачно і швидко все готується, персонал був дуже привітний та ввічливий, кава просто топ. Комфортне і затишне місце з гарною музикою!”
“ІШАК – це шматочок Сходу прямо в центрі Києва! Інтер'єр просто розкішний, наче перенеслися в дворець Сулеймана. Атмосфера неймовірна – поєднання східної магії з українською гостинністю створює унікальний настрій. Ввечері заклад оживає ще більше, ідеальне місце для коктейлів і тусовок з друзями. А тепер про їжу. Салат з вареним язиком – це справжній кайф! А хачапурі та плов – просто must-have. Плов настільки смачний, що навіть коли вже наїлися, зупинитися неможливо. І звичайно, не можемо не згадати медовик – найкращий десерт, який ми куштували. Якщо хочете спробувати щось справді особливе, обов’язково завітайте сюди!”
«Шашлык Киев» — це сервіс шашлику та страв на мангалі з доставкою у Вишневому (вул. В’ячеслава Чорновола, 7), орієнтований на тих, хто хоче отримати «як з вогню» без відвідування закладу. Формат роботи робить акцент не на залі для гостей, а на приготуванні під замовлення та організованій логістиці.
“Чисто. Смачна шаурма. Ціна 50грн., за стандартну.”
“Дуже смачні стейки з картоплею та соусами. Затишно, класна музика)!”
“Найсмачніша шаурма на моєму районі , є де посидіти, увечері дуже атмосферно”
“Відмінний шашлик. Готують так само і на винос. Можна замовити на час.”
“Ресторан з трошки застарілим інтерʼєром, але зала велика і простора. Їжа дуже смачна, усе що ми замовили було дууууже смачно, не усі позиції меню є, але вибрати є з чого. Обслуговування теж дуже добре і на високому рівні, Юлія знає меню і може порадити що обрати. Велике дякую за смачний обід.”
“Хочу висловити подяку за шикарний вечір у вашому кафе! Все було дуже смачно, приємно та атмосферно! Вічливий та професійний персонал! Успіхів вам!”
“Все було дуже смачно, поки мив авто, плели дуже смачно. рекомендую. Хінкаліни, просто бомба”
“Все дже смачно персоналу великий + обслуговування на навищому рівні, дчякую за преємно проведений час”