Огляд каталогу
- 24 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 24 результатів
Перегляньте шашлична у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 24 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 4,782 відгуків та оцінок.
“Ресторан справив неймовірне враження! Дуже смачне м’ясо — ідеально прожарене, ароматне й соковите. А ще справжній бонус — чарівний сад на вулиці. Затишна атмосфера, свіже повітря, багато зелені — ідеальне місце для вечері на відкритому повітрі. Обслуговування на висоті, персонал привітний і уважний. Обов’язково повернуся ще раз!”
“Брали з собою шашлик, люля кебаб, лаваш та соус. Мега смачно і соковито! Однозначно раджу.”
“Дуже ввічливі власники. Шашлик просто дивовижний. Саме те місце де хочеться зупинитись в дорозі) коли проізжаємо у цьому напрямку з сім’єю - Завжди зупиняємось. Рекомендую!”
“Смачно, затишне місце. Для своїх!”
“Чудове місце , яке з радістю відвідаю за можливості ще . Колорит Кавказу , власники передали ідеально! Смачно готують , був дуже дуже приємно здивований , велика подяка за чудовий настрій!”
“Відпочивали проїздом в Борисфені і скажу прямо, їжа там (((. Вибори страв -, ціни -, повара взагалі треба звільнити. Де вони його взяли? Мабуть з ПТУ. Не смачно взагалі, вибора немає, меню дуже складне та ще дорого. Тут натрапили на Шашличний Хутір і залишилися в захваті. Великий вибір, дуже смачно і демократичні ціни. Дуже дякую за приємний вечір. Респект офіціанту за комплімент у вигляді нарізки з фруктів”
“Все було дуже смачно, кожному гості сподобалось))) ми у захваті від обслуговування та щирості персоналу)))”
“Відмінно мені сподобалося всім радимо”
“Шашлик і кебаб були смачні і соковиті, раджу спробувати”
“Дівчатка привітні. Шашлик дуже смачний і салатики. Рекомендую! PS шашлик замовляли заздалегіть щоб не чекати, бо готують по факту.”
“Проїжджаючи повз, вирішив зателефонувати (телефон загуглив) і замовив шашлик. Пробуватиму, але думаю все ок UPD. Шашлик смачний. Замовляв уже кілька разів.”
“Гарне, затишне містечко. Рекомендую!”
“Ціна, якість! Швидке та гарне обслуговування, дуже смачно”
“Дійсно тихе спокійне заклад. Смачна їжа.”
“Чудове мічце щоб провести його з друзями, або просто перекусити.”
“Отлічне кафе, приємний персонал, чудова кухня, все дуже смачно і порції великі. Рекомендую.”
“Шашлик ТОП! Шаурма на грилі також смачна. Рекомендую!”
“Дуже приємне і затишне місце, якісні більярдні столи, лазня також на висоті, всім раджу!”
“Дуже смачно! Привітний персонал! ❤️”