Огляд каталогу
- 541 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 541 результатів
Перегляньте шеф кухарі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 541 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 263,014 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає шеф кухарі з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Крюківщина та інших міст.
“Приємно знаходиться, персонал крутий з крутою українською!) Смачно та можна зарядити смартфон..”
“Дуже подобається кухня та обслуговування. Вже не раз були в цьому закладі. Особливість закладу наявність сніданку на двох ( надзвичайно великий та смачний)”
“Кожного дня обідаю у вас , все завжди смачно, особливо обожнюю брускети з часником, в поєднанні з борщем або солянкою. Дівчата- працівники завжди привітні, і допомагають у виборі.”
“Приємне обслуговування, красивий інтер'єр, смачно. Дякуємо за гарні емоції!”
“Затишне місце з панорамними вікнами. Рекомендую спробувати суші з грушею, піца також непогана.”
“Все було чудово та дуже смачно, дякуємо❤️ Омлет з сиром брі просто неймовірний, рекомендую”
“Дуже вишукано,і смішні ціни. Дитяче меню,як вдома. Картопля фрі з кожурою ,все по фен-шуй. Ребер до схочу. Салат за усіма правилами ... Вражений . Всім рекомендую.”
“Не перший раз замовляємо тут! Дуже смачні, свіжі мабуть кращі в Броварах Розмір, якість, смак відповідає повністю ціні! Клієнтоорієнтовні можуть вирішить будь які питання❤️ Розмір та начинка сама все за себе каже)”
“Затишне місце зі смачною кухнею. Зручне розташування.”
“Родзинка ресторану - це його міні парк! Чудове місце для відпочинку. В центрі міста. Гарна транспортна розв'язка, тому зручно добиратися. Святкували ювілей чоловіка. Все сподобалося. Обслуговування було чудове. Наш офіціант Назар був найкращий. Уважний, завжди всього вистачало на столі, прибрані пусті тарілки і використані серветки, напої вчасно підлиті в келихи. Особливо рекомендую страву сир на мангалі. М'який сир сулугуні з листковим тістом на вогні. Смачний, гарячий, м'який і тане в роті. Смачний курячий шашлик. Ці дві страви рекомендую однозначно. Якщо приймаєте критику, то сирна тарілка склала враження, що її розмазали по тарілці, щоб не виглядало дуже мало на тарілці. Заявленої маси в меню там точно не вистачало. Мені було соромно її фотографувати. Хрусткі сирні палички сподобалися всім гостям. Соус до них був дуже доречним, пікантним і не гострим. Приємне враження склало привітання працівників ресторану з вафельним тортом і свічкою. Було неочікувано, але дуже приємне.”
“Відпочивали з кумою та 2 дітьми 2р та 4р на басейні. Чудовий сервіс, діткам комфортний теплий басейн, безпечний простір довкола басейну, людей не багато в будні, різноманітне меню і помірні ціни. Також є дитячий майданчик з батутом. Дітки залишились довольні, мами теж. Обовʼязково приїдемо ще❤️”
“Дуже приємна обстановка, ввічливий усміхнений персонал, смачно і тепло. P.S.: хочу доповнити відгук))) Всім рекомендую торти на замовлення, торт був просто смачнющий)) фото встигла зробити лише коли забирала тортик, з'їли моментально) повітряний чудовий бісквіт, тане в роті крем не жирний) прикраси смачні) дуже дякую майстрам Ла Луче))”
“Сюди хочеться повертатись знову й знову.”
“Для святкування весілля, ми з чоловіком обрали саме цей заклад і ні разу не пошкодували. Зручне розташування, можна вибрати будь-який зал або будиночок. Нам сподобався зал vip, теплий, затишний, з гарним інтерʼєром, і підходить для невеликої кількості гостей. Хочемо відмітити, що кухня тут смачна, хороші порції і адекватні ціни. Ми хвилювались, що буде мало їжі, але все було зовсім навпаки, на столі не було вільного місця ) Окремо хочемо подякувати дівчинці, яка працювала на нашому святі, за чудове обслуговування та сервіс, ми дуже задоволені.”
“Щиро дякуємо за неймовірний суші-тортик! Це було справжнє гастрономічне задоволення — краса, смак і креативність на найвищому рівні. Ваш підхід до деталей і любов до своєї справи дійсно вражають. Такий подарунок залишає приємні спогади надовго! Бажаємо Вам подальших успіхів, вдячних клієнтів і яскравих кулінарних ідей. Обов’язково повернемося знову!”
“Дуже смачно ,привітні працівники й швидко обслуговують. Дякую!!Молодці!!!”
“Сьогодні 12.07, 2025 замовили піцу Річ Фемелі 40, дуже задоволені: смачна. Швидко доставили, дякуємо і радимо спробувати.”
“Уважний персонал – порадять найсмачніше з меню, почуваєшся особливим гостем”
“Місце просто супер) Їжа смачна, атмосфера затишна. Підходить як для сімейного відпочинку,так і для товариського. Чекайте нас в гості знову. Офіціанту Сергію дякуємо за обслуговування”
“Являюся постійним клієнтом в даному закладі в ТЦ Аладін! Якісне обслуговування, приємний персонал, смачна кава! Особливо подобається десерт Юзу! Подобається також, що можна придбати декілька різних десертів які для вас запакують у фірмову коробку, підходить для подарунків на різні приємні свята!!! Рекомендую!!!”
“Дуже вражена вашим щирим сервісом і підходом до деталей!”
“Почала замовляти тут сети, дуже подобається їхня швидка доставка. Плюс ті суші що подаються теплими, приїжають теплими. Подобається якість обслуговування, і дуже вирушає що можна оплачувати картою при отриманні (кур'єр приїзжає з терміналом)”
“Чудова доставка! Суші приїхали швидко і в ідеальному стані — все було охолоджене і свіже. Замовляв для нас з дівчиною на романтичний вечір. Замовлення виконали точно за часом. Порції великі!) Варто спробувати !”
“Невеликий ресторанчик сімейного типу. Кухня смачна , все "з під ножа", як кажуть в закладах громадському харчування. Нашій сім'ї дуже подобається, ми тут часті гості. Особливо подобається піца з морепродуктами та тірамісу. Сьогодні святкували дитячий день народження. Все супер. Дякуємо.”
“Дуже приємний ресторанчик, смачний хачапурі і шашлик, бажаємо процвітання”
“Супер місце. Постійно ходимо з чоловіком. Привітні до дітей. "Чемодан" став нашим улюбленим місцем :)”
“Дуже смачний гарбузовий суп, в таку дурну погоду це те, що треба. У ТЦ є генератор, тому світло є завжди. Приємна атмосфера, високий рівень сервісу. Рекомендую!”
“Нещодавно відвідала ресторан Тераса і враження залишилися дуже приємні. Затишна атмосфера, інтер'єр продуманий до дрібниць — відчувається, що тут створювали простір для відпочинку. Окремо хочу відмітити роботу офіціанта Євгена. Він був дуже уважним, завдяки його турботі вечеря пройшла максимально комфортно. Кухня також приємно здивувала. Особливо сподобався Салат із копченою качиною грудкою — ідеально приготований, чудово доповнює смачний соус. Мальовнича тераса з смачною кухнею, затишною атмосферою та чудовим обслуговуванням. Велике спасибі Євгену за увагу та професіоналізм! Обов'язково завітаю ще!”
“Замовлення довго не приймали, але їжу принесли дуже швидко (буквально за 5 хвилин). Сирна паста з беконом і куркою була дуже смачна. Напої також смакували. У вихідний на літній терасі вільних місць немає, але всередині можна сісти без проблем. Приміщення просторе, багато столиків, гарний інтерʼєр. Є велика дитяча кімната.”
“Я давно шукала приємне затишне місце в Києві, щоб було смачно, естетично, культурно. Випадково потрапила до цього закладу і мені безмежно сподобалось. Смачна їжа, затишна атмосфера, жива музика. Дуже круто. Тільки чекали своє замовлення аж 40 хвилин((( це мінус. Сподіваюсь, що наступного разу буде швидша подача) Бо плануємо бронювати столика там ще)))”