Огляд каталогу
- 300 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 300 результатів
Перегляньте шеф кухар у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 300 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 186,229 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає шеф кухар з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль, Буча та інших міст.
“Лучний тир знаходиться в підвалі школи. Знайти школу по Гугл картам трохи квест, тому що надану адресу видає на звичайний багатоквартирний будинок. Тож краще приїздити завчасно, щоб знайти цю школу. Тир знаходиться в одному приміщенні зі шкільним укриттям, тож місця там небагато, все зайнято лавочками для дітей. Є вибір різних луків, звичайних та більш професійних. Стріли вже потріпані життям. Тренерки добре пояснюють новачкам як правильно стріляти. Загалом, відвідування тиру склало позитивні враження та емоції, не дивлячись на деякі нюанси. Я би прийшла сюди ще раз, однозначно.”
“Класне місце для відпочинку, коктейлі, смачна їжа, все класно!”
“Паб дуже сподобався - затишна атмосфера, приємне обслуговування, дуже смачне пиво та ель. Буде нагода, обов'язково завітаю ще.”
“Чудове місце, хороший вибір пива, смачна кухня, приємна атмосфера. Можливий перегляд футболу, гонок”
“дуже люблю вері вел за хороші ціни , і смачну їжу , дуже часто там буваю , так як живу поруч , а з відключеннями світла це стало супер актуально але щоразу більше і більше розчаровує обслуговування свого офіціанта катерину бачила тільки при замовленні , весь інший час біля мене крутилась аріна і я їй за це дякую в будь якому випадку сервіс у вас прям дуже хромає попрацюйте над цим ви мережа , мають бути якісь стандарти для офіціантів для прийому замовлень і так далі обслуговування я була в обід була не дуже велика посадка і можна гостям приділити трошки більше сервісу бажання повертатися залишається тільки через їжу”
“Один з моїх найулюбленіших закладів. Завжди смачно. Прекрасне місце для святкування дня народження.”
“Дуже хороше і приємне місце. Ми, сім'єю, тут вже не вперше. Демократичні ціни на перебування дитини на ігровому майданчику, а також дуже смачна кава. Рекомендую!”
“Чудове співвідношення ціни та якості, сподобався сніданок на даху.”
“Був тут на "Магія ранку". Привітний персонал, гарна затишна атмосфера. Дуже сподобався дизайн інтер'єру з доповненнями зелені. Одне з показових місць в закладах це їх туалети. Вони тут реально круті, кожному окремо рушничок, набір для взуття, для жінок з дітьми навіть є спеціальний роздвижний столик для зміни памперсів. Все інше оцініть по фото”
“Офігене кафе) Постійно туди заходжу на обід. Все так по домашньому, не хочеться уходіть))) Замовлял навіть окремо коробками булочки з яблуками на деякий івент А торти в них просто божествені на замовлення”
“Смертельний коктейль - дійсно якісний квест. Проходили з елементом суперництва з командою друзів. Шкода, що мало таких квестів. У нас компанія 6 людей і, певно, пройшли всі квест кімнати на таку кількість людей в Києві. Замкненим дякуємо за емоції”
“Замовляю суші тут роки 4, мені подобається , реально смачні і ціна адекватна . Дякую !”
“Прийшли з подругою всіх обкрисячить , але все буле занадто смачно тому наїли пуза) смачно смачно всім рекомендую Рахунок на 2 вийшов у 1210 грн ( 5 страв та 2 чая)”
“Чудовий на з першого погляду невеличкий ресторанчик, але місця всім вистачає, навіть для того щоб провести шоу для маленького іменинника) Мені цікаве, вибору вистачає на будь який смак як на мене, дуже ввічливий і приємний персонал, і наш офіціан особливо) Рекомендую заклад! Є можливість як посидіти, відпочити маленькою компанією так і відсвяткувати якийсь захід!”
“Була в цьому закладі ще в минулому році і тоді воно вже називалось «Зоря». Гарне обслуговування, смачна кухня. Зоря зачинилася, але на цьому місці відкрилося кафе Марія, з таким самим посудом як було в Зорі”
“Дуже швидке обслуговування, як для , brunch time. Приємно, смачно і швидко. Єдине що, непогано було б робити хінкалі з більшою кількістю супу всередині. Також хотілося б бачити більше горіхової заправки в овочевому салаті. А в цілому непогані смаки.”
“Казковий інтер'єр у східному стилі. Смачна східна кухні. Нормальні ціни. Однозначно рекомендую!”
“Спробував піцу в цьому ресторані — і був в захваті! Тісто тонке, хрумке, начинки багато, сир тягнеться — саме так, як має бути. Дуже сподобалась «Сирна» — ароматна, з ідеальним балансом смаків. А ще приємно здивувало, що готують швидко і подають гарячою, прямо з печі. Однозначно одна з найкращих піц у районі!”
“Заходили на обід, оскільки мали справи неподалік. Місце дуже сподобалося. Смачно, чисто, красивий інтер'єр. Нас повідомили, що у разі повітряної тривоги заклад закривається. На щастя, тривоги не було) Замовляли борщ та деруни з грибами. Враження приємні! Думаю, що завітаємо ще!”
“Ресторан Kitchen Polly на Січових Стрільців став для мене справжньою гастрономічною подорожжю, на рівні який я отримувала у найкращих ресторанах Нью-Йорка. Особливо хочеться відзначити кухаря — видно, що готують з великою увагою до деталей, технічною майстерністю та витонченим смаком. Ми спробували том ям, котлету по-київськи, печінку з карамелізованими яблуками і сиром брі, а на десерт шоколадний фондан з вишнями та млинці з ябулками і морозивом - страви, що кардинально відрізняються за стилем, походженням та технікою приготування. І саме в цьому проявився справжній талант шефа - однаково майстерно готують як азійську кухню, так і українську класику. Всі страви були виконані на рівні, який я зазвичай бачу лише у мішленівських ресторанах Манхеттена. Було настільки смачно, що я повернулася наступного дня! Обслуговування також заслуговує на окрему похвалу. Атмосфера тепла й затишна, а сервіс створює відчуття, що ти дійсно бажаний і цінний гість.”
“Дуже затишний та атмосферний заклад. Приємний та уважний офіціант, одразу видно, що людина вболіває за свій заклад. Меню різноманітне. Дуже смачний шашлик. Замовили ще салат, приємно вразило, і смак, і презентація. Кухня та напої на вищому рівні. Однозначно рекомендую!!!”
“Мав зустрітися з другом, щоб разом їхати в терміновій справі. Заскочив сюди, щоб наскоро перекусити. Офіціантка запропонувала ось таку красу. Встиг і поснідати, і другу захопив.”
“Нещодавно відвідали BAO . Вигляд страви в тарілці такий , що хочеться разом із тарілкою цю страву зʼїсти . Поєднання смаків приводить в захват . Такої смачної Філадельфії з лососем та рису із морепродуктами в житті не куштували . Коктейлі теж дуже смачні , не як у всіх . У всьому є своя родзинка . Десерти неперевершені , не солодко -приторні , доповнюють трапезу . Офіціант Володимир нам допомагав у виборі , чемний , не навʼязливий , вихований 10 із 10 обслуговування . В цілому сервіс на вищому рівні . Кальянщик Владислав теж на своєму місці . Рекомендую . Заклад номер 1 в столиці .”
“Хоч і Невеличкий заклад суші, але завжди швидко і смачно, і недорого. Доволі великий вибір страв у меню. І мої улюблені смажені «чіз - роли». Купую тут багато років, і завжди задоволений. ☺️ Із останніх нововведень- нове пакування. Локація зручна, завжди багато вільних місць на паркуванні.”
“Новий рівень для Боярки! Смачна кава, десерти, випічка. Привітний персонал.”
“Чудовий ресторан! Красивий інтер'єр, прийнятні ціни, дуже смачна кухня, великі порції. Дуже сподобалося обслуговування, приємний персонал. Велике дякую господині Наталії, яка врахувала всі побажання. Бажаю Вам процвітання та багато багато хороших відвідувачів.”
“На вихідні орендували котедж « Малий». Відпочивали компанією з дитиною до року. Зручно, в домі тепло, є все необхідне. Біля котеджу своя велика альтанка та мангал. На території є декілька котеджів, але один одному ніхто не заважає. Територія гарно оздоблена, викладені доріжки. Природа неперевершена, чисте повітря. Поряд сосновий бір, озера, Десна. Краєвиди шикарні. Хазяїни привітні та роблять все можливе для комфортного відпочинку гостей. Також можна гарно попаритись в бані та оздоровитись в карпатському чані. Баню гарно натопили, ми пропарили кісточки. Чан спробуємо наступного разу. Дякуємо за відпочинок!”
“Дуже смачно, гарно обслуговують”
“Дозволили заселитись раніше, без додаткової оплати. Єдине що було незручно - коли ви вперше заходите, то треба дзвонити в готель щоб хтось спустився і провів вас, бо охорона не пропустить.”
“За моїми попередніми коментарями видно пошук нормальної їдальні. Знайшли! Лісові відгуки – не моя сильна сторона. Почну з мінусів. Потрапити до їдальні самому не можна. Потрібно дзвонити за вказаним телефоном або внутрішнім телефоном з охорони. Тоді за вами вийдуть. Працює Їдальня лише в обідню пору. І це теж серйозний мінус, бо з такими цінами та асортиментом немає сенсу готувати вдома. А на одному обіді не простягнеш. З плюсів – смачно, чисто, красиво та недорого. На фотографіях різні дні відвідування та обидві порції за ціною до 60 грн. !!! Перше, друге, м'ясне, компот до 60! Узвар і лимонад роблять прямо в їдальні, як і хліб і всі пиріжки. Коротше пошук їдалень завершено, наш офіс обідає тільки тут.”