Огляд каталогу
- 300 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 300 результатів
Перегляньте шеф кухар у у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 300 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 186,229 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає шеф кухар у з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль, Буча та інших міст.
“Смачні круасани, привітний персонал, завжди швидко, атмосферно. Різдвяний круасан з крем лате імбирний пряник ну дуже смачно.”
“"Who cares if one more light goes out? Well I do" Чи можна було придумати більш краще місце для вшанування Чеза? Здається, що ні. Рік тому я двічі відвідувала цей клуб і обидва рази виступали знайомі для того, аби нагадати іншим - ми не забули, який вклад в музику приніс Честер. Сам клуб не надто великий, тому досить зручно влаштовувати "камерні" вечірки для своїх, якщо, наприклад, потрібно провести корпоратив чи не великий концерт. Невеликий рок концерт навіть більш пасує йому, аніж брутальна попса. Тож го сюди розривати стіни звуком та наповнювати танцпол вогнем своїх тіл!”
“Сьогодні просто зайшла,, зовні мені сподобався магагазин. Захотілось спробувати щось, одним словом - БУРГЕР ГРЕМІО - смачнющий! Персонал привітний, обслуговування на висоті. Дякую, успіхів Gremio Grill!”
“Рік тому робив негативний відгук за обслуговування (більше 20 хв.чекали меню, після чого пішли з ресторану). Перед Новим роком два рази відвудували родиною даний заклад - залишились задоволені і обслуговуванням і стравами. В сезонному меню медальйони з телятини просто супер, хотілось би їх бачити і в основному меню. Приємно було отримати подарунок від закладу (кантучіні) до 10-річчя мережі.”
“Смачні суші швидко обслужили, видно що хлопці професіонали своєї справи, привітні, все дуже сподобалося, обов'язково зайду ще!!!”
“Затишна атмосфера, смачна їжа, хороші офіціанти(нас обслуговувала Мирослава - швидко, точно і з турботою про гостей”
“Дуже смачний гарбузовий суп, в таку дурну погоду це те, що треба. У ТЦ є генератор, тому світло є завжди. Приємна атмосфера, високий рівень сервісу. Рекомендую!”
“Нещодавно відвідав чудовий ресторан-паб "Космополит" і вирішив залишити свій відгук. Обстановка в закладі була затишною та приємною, атмосфера сприяла гарному відпочинку. Перш за все замовив пиво. Вибір був досить широким, але я зупинився на класичному світлому. Пиво було холодним і свіжим, з легкою гірчинкою та насиченим смаком, що було особливо приємно в спекотний літній день. Для основної страви вибрав стейк. М'ясо було прекрасно приготоване — соковите, м'яке, з ідеальною прожаркою і чудовим смаком. Гарнір зі свіжих овочів і ароматних спецій чудово доповнив страву. Обслуговування також залишило позитивні враження. Офіціанти були уважні та ввічливі, замовлення приносили швидко, не залишаючи часу на очікування. Загалом, вечір вдався на славу. Ресторан-паб "Космополит" залишив відмінні враження, і я обов'язково повернуся сюди знову. Рекомендую всім любителям доброго пива і смачних стейків!”
“Дуже затишне приємне атмосферне вінтажне місце, яке нагадує лондонський клуб. Відвідала на вихідних, тут взагалі не було людей. Можна насолоджуватися тишою, спокоєм, приємною ненав'язливою музикою. Інтер'єр прикрашають багаточисельні фото і картини, за якими можна вивчити історію автомобіля і Європи початку 20 століття. Млинці з сьомгою і оригінальним соусом дуже смачні!”
“Це дуже затишне місце, хто любить смачно поїсти і приємно провести час - вам сюди) Наша офіціантка Наталочка зробила нашу вечерю просто прекрасною. Сервіс був привітний і дуже уважний з самого початку і до кінця. Їжа була смачною, приготована була швидко і подана теж відмінно. Я повернуся ще раз.”
“Затишне місце з дуже смачною грузинською кухнею! Неодноразово відвідувала цей заклад, крайній раз (як і всі попередні) дуже сподобались приготовані страви! Заклад справді формує дуже круте враження про грузинську кухню, атмосфера навіть частково переносить десь у ті краї та звичаї. На фоні грає приємна музика, обслуговування чудове, офіціанти уважні, зауважень в мене ніяких немає. Рекомендую відвідати!”
“Класний заклад, дівчинка Анастасія дуже коректна і досить швидко обслуговує, ввічливо, при цьому дотримуючись норм карантину. Раджу всім сюди завітати. Фруктовий чай просто бомба)”
“Крутота. У них найкраща шаверма,яку доводилось куштувати. Пиво хорошої якості і є варіанти як для любителів класики, так і цікаві авторські смаки. Офіціантки- окрема родзинка закладу, неймовірно приємні дівчата.”
“Все дуже смачно, ще обов’язково зайдемо, всім раджу”
“Мені все сподобалось. Я не очікувала якогось вау-ефекту, та його й не було. Весь час у думках порівнювала його з львівською сетью "Реберня". Замовляли ребра, рибу на грилі, овочі гриль, соус ягідний, паляничку, лімонад облепіховий та вишневу наливку. Ребра смачні, м'ясні, добре приготовані. Ягідний соус до нього добре пасував. Риба приготована добре, але те що це скумбрія, для мене це великий мінус. Не люблю скумбрію. Ну то вже справа смаку. Овочі гриль були смачні з часниковим соусом. Порція маленька, скромненька. Два маленьких кусочка кукурудзи (звісно, що сам качан їсти не будете, але вагу він порції, і без того маленької, додає), один кусочок кабачка, один баклажанчика, два з половиною грибочки та кусочок солодкого перцю. Смачно, але мало. Сподобався облепіховий лимонад та вишнева наливка. Вона не така спиртуозна, як П'яна вишня, але така ж приторно солодка. Можна випити багато та не помітити, як сп'янієш. Те що є в меню та ми куштували - приготовано смачно.Немає питань. Але, мені не вистачило узвара (хотіла заказати, але запропонували лімонад, у зв'язку з відсутністю), також, хотілось би іншу рибу, ніж скумбрія. Наприклад, форель. Офіціантка була дуже спритна. Замовлення приймала швидко та швидко приносила. Інколи навіть прибирала сміття зі столу. Принесла воду нашим песикам (ми попросили). Зрозуміла, чого мені не вистачало там: це атмосфери тієї самої реберні. Але то таке... Хто не був, той заміни навіть не помітить. Висновок такий, що якщо хочете поїсти ребра та не їхати до Львова або хоча б Київа, то можна прийти сюди.”
“Найкращий ресторан як для відпочинку чи просто випити келих після роботи так і для застілля. Відсвяткували хрестини, 15 чоловік було і всі дуже задоволені. Смачне меню, привітний персонал та смачний кальян. Дуже дякую, рекомендую. Ще й фотозону для доці зробили, супер!!!”
“Дуже сподобався відпочинок у цьому комплексі - свіже повітря, гарна природа, чисті й доглянуті номери, смачна кухня. По дорозі заїхали у Фоззі скупитись й одночасно скористались обмінником. Обмін пройшов швидко та без черг, курс приємний, касир привітний.”
“Ще коли вчився у КПІ, нерідко заходив у цей заклад. Смачна картопля, смачні соуси, непоганний цінник як для такого закладу. Дуже приємно бачити, що такі невеликі бізнеси проходять аипробовування часом, особливо пандемію, з великим мережевим конкурентом навпроти.”
“Чудове місце для відпочинку. Відпочивали з друзями на день Конституції. ВІдпочинок всім дуже сподобався. Чудова простора вілла, гарний ресторан на воді, дуже сподовався пляж..для дітей саме те, хороша кухня. У нас ніяких проблем з персоналом не було, все на рівні. Рекомендую)”
“Демократично, якісно і смачно. Для мене став закладом аперитивом, в якому під келих вина є що замовити. Респект за можливість замовлення окремого сорту сирів на вибір, ну і ковбас. Рекомендасьйон”
“Чудове місце. Кожного дня різне меню для бізнес-ланчів. Смачно готують. 68₴ бізнес-ланч і 10-й в подарунок. Замовлення приносять до 5хв. Клієнтоорієнтовані.”
“Кав'ярня-острівок на першому вході до Republika Park. Попри маленьку площу, та знаходження прямо на проході, комфортний заклад, можна як взяти з собою, так й присісти без дискомфорту. Напої смачні, персонал привітний й не токсичний. Просто кав'ярня на 5/5.”
“Великий, гарний критий базар. Тут можна купити все. Дуже подобається. Часто його відвідую, купую щось смачненьке.”
“Дуже люблю цей ресторан! Замовляю роли на виніс і завжди залишаюся задоволена. Роли свіжі, смачні, добре запаковані — приємно відкривати коробку. Персонал ввічливий і завжди швидко приймає замовлення. Окремо хочу відзначити відділ контролю якості — це справді відчувається! Кожне замовлення чітке, все відповідає опису, жодних неприємних сюрпризів. Завдяки цьому завжди впевнена, що отримаю свіжі продукти та стабільно високий рівень сервісу.”
“Багато разів замовляв, і завжди було смачно. Рибка свіжа та якісна. Найбільше подобається Філадельфія. Також рекомендую Місо-суп та Суші-бургер, дуже смачні страви . Персонал ввічливий та привітний)))”
“В самому серці столиці. Оптимальні ціни, відносно не довго чекати приготування страв. Замовляли окрошку і пасту, з напоїв - лимонад бузина з мʼятою. Персонал привітний і уважний.”
“Захожу з задоволеням завжди!дуже дешево як для центру столиці)!!! Що приемно завжди свіжі страви!”
“Відвідали цей чудовий заклад 15 лютого. Компанія наша складалася з 8 людей. Залишилися неймовірно задоволеними!!!!! Були невеликі ньюанси під час замовлення столику, але компетентність та високий рівень професійності адміністратора зробили свою справу і в кінцевому результаті ми отримали, те що мали отримати. У зв"язку з цим порада на майбутнє замовникам - хочете зразу отримати повний перелік умов для замовлення банкету, зразу спілкуйтеся з адміністратором. Погоджуся, що склад обслуговуючого персоналу не великий, але.... Вони всі просто КРАСУНЧИКИ. Окремо хочу виділити Владислава (і це реально думка всієї нашої компанії!!)... Просто Бест оф зе Бест. Дуже уважний, кмітливий і веселий хлопчина! Якраз дякуючи його кмітливості, ми зробили наше замовлення страв ще кращим (хоча здавалося, куди вже краще :-) Враховуючи те, що в залі було 2 банкети, ми отримали наші страви не те що швидко, а блискавично швидко. Наші смакові рецептори шалено пораділи (а ми, володарі цих рецепторів :-), звичайно отримали приємні емоції!) надзвичайному вмінню автора страв (аплодисменти шеф-кухару!)... а тут було і м"ясо (м"ясне плато №1 і №2), і салати (звичайно Цезар, ну як без нього.... та теплий салат), звичайна запечена картопля з соусом та овочі гриль - смакота!, звичайний узвар - нут от просто "манна" (в міру солодкий і в міру витриманий). Музика. Дуже приємно здивувала її вчасність та ненав"язливість (враховуючи конкретно те, що вона жива). Була дуже до теми! Ми змогли і поспілкуватися за столом і гарненько відірватися в танцях. Враховуючи все вище сказане, висловлюю від усієї нашої компанії ТОБІ, La Crevet, ДУУУУУЖЕ ЩИРЕ ДЯКУЮ, за надзвичайно приємний вечір! :-* :-* :-* Дуже засмутили перечитані відгуки. Спочатку навіть здалося, що ми були всі в різних рестораціях ((( Можливо, просто йдучи кудись з друзями, з родичами, зі своїми половинками, просто візьміть з собою гарний настрій і все буде круто-круто. Не засмучуйтеся, що страву принесли через 40 хвилин - це ресторан, він для спілкування, можливо за ці хвилини ви встигнете обміркувати ВАШ супервідпочинок з друзями, або ще раз нагадати вашим половинкам, як ви їх сильно любите та цінуєте... Треба просто цінувати час проведений РАЗОМ!... а не засмучуватися з приводу "довго несуть моє замовлення" Всім гарного здоров"я та кохання.”
“Дуже смачно! Їмо тут вже 9ий рік, всією родиною! Рекомендую це кафе! І моя любов, то сирний крем суп з креветками, неймовірний!)))) Ціни дуже приємні! Душевне, сімейне кафе!”
“Відвідувала ресторан – атмосфера дуже затишна, інтер’єр стильний, обслуговування на високому рівні. Страви смачні та красиво подані. Чистота і затишок. Приємно, що допомогли знайти пункт обміну валют Пчілка, Головатого 64 – курс завжди вигідний, сервіс швидкий та надійний.”