Огляд каталогу
- 300 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 300 результатів
Перегляньте шеф кухар у у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 300 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 186,229 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає шеф кухар у з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль, Буча та інших міст.
“Відмічали випускний. Все було дуже класно! Їжа смачна, обслуговування прекрасне,дуже уважна дівчина виконувала всі наші прохання! На території дуже просторно, багато квітів і можливостей для гарних фото! Дуже затишно. На території є навіть дитячий майданчик з гойдалками та гіркою для маленьких відвідувачів. Є місця для парковки машин. Все для вашого відпочинку Єдине зауваження,яке хотілося б зробити: в самому закладі трохи душно, хоча і працював кондиционер, все одно було не те що спекотно, але важко дихати особливо якщо багато танцювати”
“Прекрасний ресторан Дуже гарний сервіс, привітливий персонал, який допомагає вирішити питання підбору меню, прикрашання залу тощо Смачні страви, хороший вибір в меню, гарна подача та відмінна кухня Прекрасне обслуговування та клієнтоорієнтваність, приємні ціни. В залі дуже гарне оздоблення та інтерʼєр, музика. Під час пошуку підходящого ресторану після “Barocco” інші варіанти навіть не розглядали. Однозначно рекомендую для гарного проведення часу”
“Святкували весілля сина в серпні 2018. Все супер!!! Атмосфера і кухня чудова, офіціанти привітні, подача блюд своєчасна. Щира подяка Вірі Василівні, Роману і Тетяні!!! Колективу "Червона рута процвітання і успіхів.”
“Дуже смачно та приємні ціни. Чудова атмосфера.”
“Все дуже смачно, як завжди. Паста з креветками у вершковому соусі неперевершена, улюблена страва. Піца супер, взагалі повару респект, все супер. Син дуже полюбляє асорті закусок, особливо сирні кульки. Приємні і усміхнені офіціанти, дякую.”
“Дуже затишне місце, де хочеться залишитися довше. Смачні коктейлі, дуже великий вибір меню! Порції щедрі, обслуговування уважне, а атмосфера. Обов’язково повернемося ще!”
“Останній раз була в цій мережі 9 років тому, і в цей раз, повернувшись, ще раз переконалася, що найсмачніші бургери тільки тут. Рекомендую!”
“Напевно не тільки для мене важливим є не тільки смак їжі, а те як її подають! Дуже приємно коли страва подана в реальності краща ніж на фото в меню! Персоналу і повару Респект! Велике дякую за атмосферу і смачні обіди!”
“Те що il Molino, це смачна піцца, я знаю давно, бо постійно замовляю доставку. Але сам ресторан перевершив сподівання: стильний інтер'єр без пафосу, дружній персонал і звісно - дуже смачна піцца. Окрема подяка за проведений майстер-клас із виготовлення піци для діточок! Дитяча піца здалася навіть смачнішою за "дорослу" :-)”
“Найкраща доставка суші у Києві. Завжди свіжі інгредієнти, насичений справжній смак риби, і дуже дуже щедрі шматки . 10/10 рекомендую!!!!”
“Мабуть, найсмачніші суші в Києві, тим паче за прийнятною ціною. Завжди свіжа і на вигляд апетитна риба, хороший концентрований соус, привозять швидко і вчасно. Надзвичайно смачні, ніжні і ВЕЛИКІ!”
“Замовив в неділю о 10ій ранку великий набір. Доставили об 11:10. Був приємно вражений. Дуже смачно, не часто так трапляється. Якісні порції, все красиво заплановано, серветки, палички, соус, все було. Реально молодці. Рекомендую та бажаю бізнесу процвітання та тільки покращення.”
“Вашому шефу - ку з трьома присядами :) Так приготувати морепродукти міг тільки крутий професіонал. І взагалі ваша їжа дуже смачна, а обслуговування - ввічливе та доброзичливе. Дякую :)”
“Дуже чудовий заклад! Святкували дитячий день народження, смачні страви, затишна атмосфера, офіціанти- котики допомогли зробити замовлення! Дітям сподобалось!”
“Дуже смачно! За таку приємну ціну (250грн) вдалося пообідати раменом, рисом з куркою та запити колою) Смак страв виразний та приємний, не різкий. Обовʼязково прийду ще!”
“Їжа тут супер(багато та ситно), але ціни кусаються(”
“Проводили захід для своєї команди, класна локація, дуже смачні сирники, круасани та кава! Окремо подяка уважному та позитивному адміністратору Олегу, який допоміг у організації та всьому персоналу закладу ❤️”
“Стильне і затишне місце, обслуговування 5+ , навіть колись попросили паспорт :) це просто комплімент для мене. Часто приходимо святкувати день народження, приємно що в такий день є бонуси . Суші тут нереально смачні... рекомендую всім саме цей заклад!!!”
“Гарний ресторан, смачно, все круто оформлено. Тут проводиться і покази, і аукціони на підтримку ВСУ. Рекомендую.”
“Святкували день народження - страви були смачні, дякуємо за чудове обслуговування Артему та Ігорю! Які попіклуються, щоб ваш банкет пройшлв на всі 100%✨”
“Відпочивали з кумою та 2 дітьми 2р та 4р на басейні. Чудовий сервіс, діткам комфортний теплий басейн, безпечний простір довкола басейну, людей не багато в будні, різноманітне меню і помірні ціни. Також є дитячий майданчик з батутом. Дітки залишились довольні, мами теж. Обовʼязково приїдемо ще❤️”
“Замовляв доставку суші. Залишився задоволеним, роли смачні та великі, риби багато. Чорний дракон можу виділити, дуже смачний рол. Персонал звертається українською, привезли за 30хв замовлення. Однозначно рекомендую!”
“Святкували день народження в заміському комплексі Villa San Marino. Все дуже сподобалось. Було смачно, гарна подача блюд. Персонал ввічливий. Красива територія комплексу. Дякуємо за гостинний прийом. Обовʼязково завітаємо до вас ще).”
“Відмічали тут сімейне свято з рідними. Цікаве подання коктелей. Смачні страви. Для ознайомлення зі східною кухнею хороший заклад. Моя мамуля вперше спробувала рамен та інше. Бо дивилася різні дорами. А тут ми для неї сурприз влашували. Сам заклад маленький і столиків небагато, але супер розташування біля метро Осокорки. Нам і нашим рідним було зручно добиратися. Були люди із собачкою, отже можна із домашніми улюбленцями. Це великий плюс для закладу.”
“Відпочивали вже не перший раз в цьому комплексі.Нам дуже подобається.Кухня на вищому рівні,все вчасно і смачно.Всім радимо,локація не далеко від столиці.Будемо раді повернутись сюди знову”
“В будній день чудово попарилися, в римській, парилка 100 градусів вже натоплена, затишно, чистенько і басейн радує більше ніж банальний душ!”
“Дуже приємно, що є такі місця. Хоч і все було зарезервоване, але нас запросили сісти до стійки. Пиво чудове. Не маю прискіплень щодо напоїв. Закуски прекрасні і не стікають жиром, хоч і смажені. Доречі, якщо замовляти жирну їжу, як смажену рибу, то надають рукавички, аби не замарати руки. Бармени активі, приємні, не чужді до спілкування та жартів (і їм вдається запам'ятовувати замовлення, тож можна просто попросити повторити (пам'ять у вас, любі, чудова)). Меню знають напам'ять, тож можуть і порадити, і підказати. ( + у перебуванні за стійкою, можна спостерігати як роблять коктейлі. Постійне видовище.) Музика ненав'язлива, хоч і шумно, та саме оточення в пабі приємне. Вбиральня потішила малюнком на стіні і чистотою, та варто таки хоч іноді мити дзеркало, бо воно перестало вміти відображати. З радістю завітаю ще.”
“В даному закладі, готують найсмачнішу курочку. Краще замовляти завчасно та забирати с собою. Атмосфера - ”
“На перший погляд здається це звичайне кафе. Але я помилялася тут смачна кухня, кожна страва яку скуштували вона смакувала. Приємно що є безалкогольні коктейлі. Влітку працює басейн та є пляж зі шезлонгами. Є окремі бесідки для святкування вашого івента”