Огляд каталогу
- 598 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 598 результатів
Перегляньте школа мов у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 598 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 11,882 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає школа мов з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Вишгород та інших міст.
“Доброго вечора, хочу написати про самого позитивного, доброго, кваліфікованого викладача Лерочку!!! Моя дитина просто обожнює її!!!! Дуже вдячна Вам, за знання які ви даєте моїй дитині, завдяки Вам ми маємо великий прогрес!!!”
“Я дуже задоволений навчанням у цій школі англійської мови. Вчителі — справжні професіонали своєї справи: завжди привітні, терплячі та готові допомогти. Вони вміють доступно пояснити складні теми й створюють на уроці дружню атмосферу, де не боїшся робити помилки.Завдяки цій школі я став краще розуміти англійську, впевненіше почуваю себе під час спілкування й отримую задоволення від процесу навчання. Щиро рекомендую всім, хто хоче покращити свій рівень англійської мови!”
“Це найкраща школа математики в Києві! Дуже дружня та комфортна атмосфера на заняттях, зручна робота з презентаціями та гугл формами, багато крутих лайфхаків, які вам розкаже справжня майстриня свого діла - Оля. Я ніколи не любила математику і вважала її найстрашнішим предметом, але Оля довела, що з моїми гуманітарними здібностями я можу скласти і математику на доволі непоганий бал. Також, якщо ви захворіли, чи просто не зможете бути присутні на офлайн занятті, завжди можна підключитися онлайн і не прогавити нову тему) Отже, приходьте в школу математики NiceMath, не прогадаєте!)”
“Займаюсь японською мовою вже більше року. Дуже задоволений. Дякую викладачам, а особливо Олі-сенсей за її високий рівень професіоналізму та щире бажання навчити такій прекрасній мові, як ЯПОНСЬКА. どうもありがとうございました。”
“Відгук залишено 14 серпня 2025 року. Dear AplusB school team! Dear head lady Lesia Solomka! Thanks a lot for your commitment and professionalism!! We have been studying with your school since 2018 with small breaks. My children and me have inspiring results in English implementation in everyday life and are fluent in speaking, listening and reading. Зараз моя 12-річна доня вивчає також українську мову з Олександрою Сулим в AplusB school, оскільки ми перебуваємо зараз закордоном і систематичне вивчення української дитині недоступне. Уроки української - це любов до мови у систому вигляді, Яринка в захваті і сама організовує процес (без мами). Дякую за якість і віповідальність.”
“Дуже вдячна викладачу німецької мови Світлані, що підготувала мене до Goethe-Zertifikat B2 – це іспит з німецької мови для підлітків та дорослих. Він підтверджує самостійне володіння німецькою мовою. У короткий термін мені вдалося покращити та примножити мої знання. Щиро вдячна! Бажаю успіху та натхнення викладачам центру!”
“Навчаюся тут уже 3 місяці. Дуже подобається приємна атмосфера, ефективне навчання та чудові викладачі. Мого викладача звати Вікторія, дуже чудова та приємна та приємна пані. Дуже рекомендую своїм друзям за прекрасний підхід до навчання”
“Чудове місце! Школа, де дійсно можна вивчати англійську цікаво та з задоволенням. Рекомендую всім серцем.”
“Школа дуже подобається. Проходжу в ній уже 4 курс поспіль. За якістю навчання, вважаю, що ціна одна з найнижчих. Люди в колективі дуже приємні, починаючи від адміністраторів і закінчуючи викладачами. А останні (особливо Катя), просто чудово подають складний матеріал. І вчиться він весело і легко з різними іграми. І взагалі, всім рекомендую!”
“Раніше починала вивчати англійську разів 4-5 - в групах та індивідуально, онлайн і офлайн, проте не складалось - то я, то методика, то Меркурій в ретрограді)), аж поки подруга не порадила LangPoint. Півтора року навчання - і я досі тут, навіть дійшла до майбутнього часу)) Тут викладають професійно, ніжно, з гумором і великою повагою до тебе, твоїх помилок і твого графіка. Навчання проходить в мінігрупах онлайн - четверо студентів і викладач. Вже за кілька тижнів відчуваєш, що всі як міні-сім'я. Матеріал - цікавий, я б сказала навіть життєвий, заходить м'яко, нічого зубрити не треба, домашка - на лайті і цікаво. Школа має простір у самому центрі міста - затишний, стильний, атмосферний. Якщо хочете англійську без стресу, але з ефектом "о, нарешті я щось розумію!", із теплом, гумором і мотивацією - LangPoint is the point.))))”
“Дуже хочу порекомендувати цю школу. Дуже гарне відношення по навчанню. Веселі та цікаві уроки, які залишають класні враження та емоції. Навчаюсь майже рік і не жалкую, що обрав саме цю школу.”
“Відвідую школу вже 1,5 року, прийшоа з рівнем А2, зараз вже В1. Подобається програма, підхід викладачів до навчання. Уроки проходять цікаво та весело. Навичка говорити англійською напрацьовується з кожним уроком!”
“ця школа не тільки про вивчення англійської, це ще про турботу як вдома. тобі не те що хочеться йти туди, тобі хочеться летіти. уроки цікаві, пізнавальні, моя вчитель пані Оксана просто зірочка, велике дякую їй за довгі пояснення одного й того ж самого, поки не дійте. мій рекомендет на всі 200%”
“Перевела двох дітей в цю мовну школу з іншої, тому що підходив час навчання. По результатам і процесу навчання бачу, що рівень викладання досить високий, буває інколи важко, є необхідність працювати вдома з домашнім завданням, але з варіантом школи, де було легко , вже знайомі і там не було відчуття результату. Привітливі викладачі подобаються дітям, є можливість відпрацювати уроки, а також бути онлайн, якщо дитина себе не дуже добре почуває, щоб йти до школи. Школа має репутацію кращої в мікрорайоні, схоже на те.”
“Син займається на декількох дисциплінах. Задоволений. Дуже подобається, що онлайн і не треба нікуди ходити)))”
“Своє навчання в Bambook Academy я почала саме з вивчення англійської мови, що значно покращило мій рівень і додало впевненості у спілкуванні англійською. Зараз вивчаю чеську мову з Михайлом Данько, який є чудовим викладачем. Пояснює все без поспіху і упорядковано. Незважаючи на те що я на початковому рівні, знання, які отримала, вже допомагають у повсякденному житті. Буду продовжувати навчання в Bambook Academy :)”
“Я із задоволенням ділюся своїм захопленням від навчання в онлайн-школі англійської мови Empire English School Школа вражає своїм професійним підходом: заняття проходять на зручній платформі, уроки структуровані, а методики сучасні й ефективні. Окрема подяка Анні Шевченко – викладачці, яка поєднує професіоналізм, харизму та щиру любов до своєї справи! Її уроки – це справжнє задоволення: вона вміє пояснити складні теми просто й доступно, завжди знаходить індивідуальний підхід і мотивує не боятися говорити англійською. Анна створює дружню атмосферу, де хочеться вчитися та вдосконалюватися. Анна – це ідеальний вибір для тих, хто хоче досягти високих результатів і полюбити англійську!”
“Займаємось вже другий рік, готуємось до школи. Хочу подякувати Вікторії за її цікавий підхід до навчання. Дитина ходить з задоволенням і показує результати в навчанні. Рекомендую!”
“Бажання вивчати мову у дитини зросло. Дякуємо!”
“З мовною школою BEST готувалась до співбесіди, дякую за екстремально - якісну підготовку. Викладач розробила програму, прописала дедлайни, було важко, але постійна підтримка і віра викладача в тебе, дала свої результати. Всім рекомендую школу, оскільки тут викладачі зацікавлені дати тобі знання”
“Відвідуємо заняття з англійської вже другий рік. Заняття надзвичайно цікаві, захоплюючі та продуктивні!Викладачі дуже професійні! Особлива подяка адміністратору Оксані, вона дуже уважна та відповідальна❤️ Дитина із задоволенням ходить на заняття! РЕКОМЕНДУЮ!”
“Я відвідую English Studio вже 10 місяців, і мені дуже подобається! Викладачі дуже дружні і завжди готові допомогти. Уроки проходять цікаво і завжди є можливість поговорити з іншими учнями, що допомагає зняти напругу. Мені подобається, що ми займаємося не тільки граматикою, а й спілкуємося на різні теми та дивимося фільми англійською. Це робить навчання веселим і захопливим! Я помітила, що стала впевненіше говорити англійською, і це дуже класно! Також мені подобається формат занять: групи невеликі, тому кожен має можливість висловити свою думку. Рекомендую цю школу всім, хто хоче вчити англійську! Це чудове місце для навчання і нових знайомств!”
“З донькою займається дуже професійний педагог. Покращилися оцінки в школі з англійської мови. Ми задоволені, донька з радістю займається.”
“Я починав своє навчання з цих курсів 2 роки тому з вивчення алфавіту. Зараз повернувся у Київ і знову записався на курси Easy School, вже володіючи середнім рівнем знань англійської мови. Дякую школі та вчителям Claire, Jane та Scarlett, які завжди знаходили підхід до кожного учня, дали мені основи мови і продовжують розвивати розмовні навички.”
“В Speak English вивчаю англійську, навчалася в інших мовних школах, але ця мені подобається найбільше. Чому я обрала SE? Досвідчений викладач, яка вчить і по підручнику і використовує інші джерела інформації і різні методи. Урок чіткий і структурний ми говоримо, вчимося сприймати на слух і пишемо, також переказуємо тексти/книги. Зручна локація, школа знаходиться в центрі. Якщо нема світла і сіли всі акумулятори і т д, то урок всеодно проводиться, завдання від цього не менш цікаві. Є можливість підключитися онлайн, але я ще не використовувала таку опцію. Щосуботи можна приходити в розмовний клуб, який проводить носій мови. Уроки дуже насичені заздалегідь обираємо тему колективно, а на уроці кожному дають слово. Я задоволена цією школою, в Броварах це найкраща школа.”
“Багато років хотіла нарешті глобально взятися за вивчення англійської мови, але постійно відкладала. Моїх знань, які залишилися ще зі школи було явно не достатньо для повноцінної практики за кордоном чи на роботі. Головна причина була мої комплекси. Якщо раніше ще пробувала щось говорити і частіше спілкувалася англійською, то останні роки стала комплексувати і боятися, що скажу щось неправильно. Це мій синдром відмінниці… Але в English Prime з перших занять страх йде, ти починаєш вільно висловлювати свої думки з іншими і не боятися десь помилитися. Бо ми з нашою групою на одному рівні і разом вчимося і вдосконалюємося! Це дуже круто. Заняття проходять невимушено, весело та цікаво. Кожен раз йду на уроки із задоволенням і 3 години проходять немомітно. Всім рекомендую, хто дійсно хоче не вічно вчити, а нарешті знати і заговорити англійською!”
“Вже 3 роки, як ми закінчили цю школу, все забувала залишити відгук для майбутніх першачків. Це одна з найкращих шкіл на Подолі, від організації процесу, безпеки дітей до рівня навчання. Моя дитина згадує це місце з теплом! Тому не вагайтеся, а сміливо вступайте!”
“Дуже подобається школа! Раджу усім!”
“Дуже подобаються курси, дають багато цікавого та потрібного матеріалу, на уроках можна як і поговорити ,так і підтягнути граматику. Буду продовжувати ходитиходити .”
“Відмінні вчителі, найлояльніша адміністрація, що я коли-небудь зустрічав. Ходив сюди на українську й англійську мову, результатами зно задоволений!”