Огляд каталогу
- 598 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 598 результатів
Перегляньте школа мов у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 598 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 11,882 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає школа мов з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Вишгород та інших міст.
“Дуже сподобалася школа! Місце в сосновому лісі з великою кількістю зон для активностей та розвитку. Є свій басейн, ставок, майданчики і навіть будиночок для творчості і заходів! Дуже душевно і на хорошому рівні оснащення класів. Рекомендую !!!”
“Школа більшості дітей з Пущі і ближніх н/п,чудова школа з прекрасними умовами і можливостями”
“Ось тут, фламенко по-справжньому, з дробами, кастаньєтами віялою і батами. У стінах тісного підвальника народжується майже іспанська атмосфера.”
“Дуже хороші курси. Вчуся в цій школі майже чотири місяці. Дуже хороша методика навчання, я зрушив з мертвої точки, довгий час тупцював на одному місці. На заняттях дуже багато говоримо, для мене це важливо. Дякую Ірині за терпіння і здатність завжди пояснити незрозумілі для мене правила граматики.”
“Школа супер і ті хто кажуть що вид жахливий ви помиляєтеся та вона була не дуже але зараз школа змінилася побудували новий стадіон біля школи поставили ворота в класах заклали ремонт туалети і вікна поміняли вчителям величезне спасибі за їх старання допомогти нам вони завжди нас підтримують і відмінно пояснюють так що всі погані відгуки брехня! 2020 г. 8-Б.”
“Навчалася у цій школі 7 років. Жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цей навчальний заклад. Я щиро вдячна директору НВК"Оболонь", Зубченко Тетяні Миколаївні. Я залишала цю школу зі сльозами на очах. Саме завдяки цій людині нам викладали найкращі вчителі. Саме завдяки цій людині в нас був такий чудовий класний керівник. Саме завдяки цій людині наше шкільне життя було таким насиченим і яскравим. Мені хочеться повертатись туди, аби ще раз побачити посмішки улюблених вчителів, пройтися затишними коридорами нашої школи і згадати моменти, які назавжди залишаться в нашій пам'яті. Я вдячна цьому закладу за дійсно незабутні роки мого дитинства. Бачила коментаторів, які кажуть про "плинність кадрів" у цій школі. Вже котрий рік нам викладають одні й ті самі вчителі, професійність яких ніколи не викликала сумнівів. Учні займають призові місця не тільки на районному рівні, а й на міському та всеукраїнському. Школа дає можливість самореалізовуватись: існує безліч гуртків і секцій, учнівський парламент, тематичні концерти і позакласні заходи. Не можу не згадати, що саме НВК "Оболонь" посів 2 місце в районі за результатами ЗНО 2019. Шукаєте школу для того, щоб навчатися і робити щось для свого майбутнього - ласкаво просимо! Якщо сувора дисципліна, хороші знання, які не даються легко, для вас недоліки - шукайте щось простіше.”
“Я у ній вчуся вона дуже класна назва цієї школи-ГІМНАЗІЯ”
“M.kids - ліцензований садочок, що дійсно забезпечує гармонійний та всебічний розвиток дитини. Цікава та змістовна навчальна програма, що викладається талановитими педагогами, не лише дає грунтовні знання, а й виховує любов до знань та цікавість. У садочку є багато гуртків (Лего, гончарство, танці, малювання і ще багато іншого) - всі таланти буде виявлено і розкрито :) І найголовніше - цінності M.kids. Не лише вихователі, а всі хто працюють у M.kids завжди з повагою ставляться до дітей, дослухаються до їх думки та поважають їх почуття. Безмежно вдячна садочку M.kids! Наступного року йдемо в початкову школу M.primary.”
“Хороший садок і добрі вихователі”
“Школа нова, велика і дуже сучасна . Вчителі та сам директор люди з великої літери.”
“Син навчається вже два роки. Дуже задоволений результатом. Неймовірні вчителі, які дійсно навчають, цікава програма. Діти ходять в походи раз на два тижні. Спочатку переживав що це піде в мінус дитині, не встигатимуть по програмі, але я помилявся, вийшло навпаки! Також чудово, що є група продовженого дня. Дітей повноцінно годують. Є сніданок, обід та вечеря. Школа невелика, і це плюс, бо дитина отримує більше уваги. Дуже раджу тим, хто хоче гармонійно та всебічно розвивати свою дитину, щоб вона виросла всебічно розвиненою, впевненою в собі, сформованою особистістю.”
“Чудова школа, де бережуться традиції.”
“Саме цю школу показують у серіалі "Школа"”
“Це найкраща школа з усіх. Вчителі дуже привітні та досконало добре викладають свій предмет. Багато хто пише, що начебто дітей принижують та б'ють. ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ БУТИ ТАКОГО НЕ МОЖЕ.(говорю як учень школи, що закінчує вже 7 клас). Як будете Ви ставитися до вчителів, так і вони ставитимуться до тебе. Вчителі намагаються допомогти тобі у навчанні, але якщо ти сам цього хочеш. Дякую усім вчителям!”
“Приємна і добра загальноосвітня та музична школи”
“Ти навчила мене основам! Дякую!”
“Моя улюблена школа, я там навчився жити, хороша школа, але зараз одні опецьки”
“Дякуємо найкращому вчителю 3-В класу Косматовській Ярославі Іванівні за її працю, за любов до наших дітей, за безцінні знання,за щирість, за терпіння. ДЯКУЄМО!!!!!!!!”
“Класна школа я не хочу даже відходити просто заслуговує освіту!!!”
“Прекрасна школа. Випускають навіть найзавзятіших тріїшників з хорошими знаннями. Якщо є бажання вчитись, то саме тут діти здобудуть достойну освіту”
“Наразі в школу лише збираємось вступати, але син пішов у садочок при школі, старша група, підготовка до школи. Задоволені і він і я, шкодую, що не знала про школу і садок раніше. Дитина із задоволенням іде в садок, ввечері не хоче йти додому, щиро йому і мені подобаються викладачі і вихователі, заняття в садочку результативні, бачу прогрес у читанні, письмі, математиці, щось вже починає з англійської та французької говорити та розуміти (це за 2 місяці відвідин). Харчування - це окрема любов дитини, постійно просить взяти рецепти у їдальні,окрема вдячність МФШ за різномаїття страв”
“Садок дуже добрий. Пройшли від ясельної групи до старшої з молодшим сином. Старший - вихованець школи Родзинка. Це найкраща молодша школа! Вихователі та вчителі на вищому рівні. Повірте, мені є з цим порівняти, бо з старшим змінили три садка до Родзинки. Дуже вдячна колективу Родзинці за виховання, турботу про дітей, любов та відданіть своїй справі.”
“Школа очинь хороша я вчився там 4 роки тому тепер вчуся в школі 263 я все пам'ятаю спосибо всім вчителям ❤”
“Класна школа, професійні викладачі, діти дуже довольні та люблять навчання. Дякую !!!”
“Демократична школа. Знаходиться на історичному місці - Летське городище, тут була резиденція Володимира Мономаха де він написав відоме " Повчання дітям", тут він і помер біля улюбленої церкви на честь св.князя Бориса.”
“Непоганий зоопарк є багато цікавих плазунів та приматів”