СМАЙЛ
“Дуже рада що отпала саме смайл, вже пів року стоїть, не розбухло не зацарапалось, дуже подобається стільниця”
Знайдено 12 результатів
“Дуже рада що отпала саме смайл, вже пів року стоїть, не розбухло не зацарапалось, дуже подобається стільниця”
“Зайшла купити парфум на подарунок. Усі консультанти дуже привітні, гарно обслужили, підказали деякі моменти по застосунку. Дуже задоволена сервісом, однозначно рекомендую та буду звертатись до цього магазину”
“Гарний маленький магазин. Цього року оновився.”
“Купив дуже стильну та гарну куртку. Господар та персонал люб'язний! Рекомендую!”
“Купували дитині дитячий зимовий комбінезон, дуже задоволені) Дякую!”
“Найкращі співробітники з усіх мереж роздрібної торгівлі у харчуванні. Дякуємо.”
“Обслуговування-супер! Якість, розмір куртки – все точно! Дякую! Рекомендую!”
“Зараз діють дуже хороші знижки, на трикотаж, джинси, білизна! Супер якість, рекомендую!”