Огляд каталогу
- 1,031 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 1031 результатів
Перегляньте якого смаку в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,031 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 339,552 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає якого смаку в з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
«ДомаПіца» — це сервіс доставки та замовлення їжі у Вишгороді (Київська область), орієнтований на швидкі та ситні рішення для дому й офісу. Заклад робить акцент на популярних позиціях, які найчастіше замовляють на компанію або сім’єю.
“Дуже смачно Ціни хороші Персонал завжди привітний”
“Чудові працівники. Завжди замовляю каву з кольором «під настрій» баристи. І завжди - це красиво і смачно.”
“танці топ, вікторія василівна найкраща”
“Великий вибір страв, смачна і свіжа рибка, помірні ціни. Рибна юшка the best )”
“Затишне місце, смачна кухня, приємні ціни”
“Як в дитинстві, немов в чарівної казці, заклад дивовижний, світлий, жовто лимоні кольори, обслуговування швидко і гарно, теж жовто ніжне вбрання. Кава і десерти солодкі і смачні, атмосфера свята і спокій. Асортимент величезний сніданок кожної миті. Було неочікувано завітавши в кафе попасти на дитяче святкування, побачити ці неймовірно гарні посмішки і солодкі призи. Готувати разом тістечка та прикрашати свої солодкі страви!!”
“Все було просто бомбезно, дуже смачно, найсвіжіша риба й вершковий сир, привітне обслуговування. Акція 1+1 у цьому закладі — найкраще, що я зустрічала в ресторанній індустрії) Раджу всім, хто любить смачнющі суші й роли! Єдине, що можна зауважити — довге очікування замовлення, але воно компенсувалось іншими плюсами) P.S. Раджу спробувати мандариновий глінтвейн)”
“Приємні консультанти, гарний вибір товару”
“Сиділи з друзями, добре відпочили смачно поїли, офіціанти зарядили позитивом. Дуже сподобалось пиво, також від себе можу рекомендувати солянку і пивну тарілку. Якщо хочете поринути в атмосферу класичного пабу рекомендую завітати!”
“Жили декілька днів в цьому хостелі,дуже і дуже задоволені!!!!!! Зручне місцерозташування, дуже приємний персонал і чудова атмосфера Умови теж прекрасні Якщо ще будемо в Києві то обовʼязково зупинимося тут”
“Замовили піцу (4 сири з гострим медом +додали пепероні), ньоки з лисичками, бурата з печеним перцем, лимонад ананас-грейпфрут та коктейль breeze. Чек 1744(з чайовими) Коктейлі непогані - вибір є і доволі цікавий. Закуска та основна страва - не розчарували, але спеціально за ними не повернемось. А от піца це те, заради чого повернусь і не один раз - Дуже смачно ! Офіціант приємний, але після того, як нам винесли страви більше до нас не підходив, хоча запари не було. О 18:00 місце на терасі знайти важко, але всередині є вільні столики.”
“Ми брали стейк, кукурудзу, окрошку та фондан. Усі стави неймовірно смачні, приємне та швидке обслуговування, доволі велика територія, є багато місць як у залі, так і на терасі. Їжа та напої були приготовані та подані дуже швидко. Обовʼязково повернемось ще❤️”
“Ділимося нашими враженнями. Замовляли доставку вперше. Попередньо було узгоджено що і в якій кількості має бути тому «сюрпризів» не було. Приємна дівчина в телефоному режимі оформила замовлення вона уважно вислухала та надала уточнення по блюдах. Заказ прибув у зазначений час гарячий та дуже духм'яний. Замовляли блюда які готуються на мангілі все прожарене та соковите .Блюда відповідають фото наданим у меню. Ціни середні, виправдані. Страви смачні і порції великі. Дуже сподобались такі страви як Пательня Вестфальська, Пряний свиний ошийок та Пікнік сет BBQ. Маємо бажання спробувати інші страви. Будемо рекомендувати нашим друзям та колегам Дякуємо!!!”
“Гарний магазин, великий асортимент речей за адекватними цінами. Можна знайти досить пристойної якості. Подобається відділ товарів для дому- завжди є якісь цікавинки. Приємна касир на касі.”
“Мені дуже сподобалося, особливо що ця кав'ярня була відчинена о 8.00, а усе інше зачинене. Дівчина була дуже люб'язна, допомогла знайти те, що було потрібно, а потом ми завітали компанією на каву! Дякуємо за привітність! :)”
“Дуже смачна на кава на рослинному молоці та приємне обслуговування.”
“Классний Паб, Відпочинок супер. Дууууже смачне пиво. Та якісна музика! Дякую ♥️”
“Коли на Подолі відкрилася Кавʼярня First Point, я там була постійним гостем з 2018. Я з ними пройшла всі стадії росту… Всі етапи зміни чашок від зелених, до блакитних, до білих і тепер сірих Найсмачніші круасани, найпрекрасніші профітролі, онігірі, киші, пироги, тістечка!!! І в радості і в горі( навіть від час ковіду) Всі фото з датою- хіба це не найкращий показник якості закладу?!! Вайб, свідомість, цінності, якісь кави, турбота про клієнтів. Найкраще місце на Подолі!”
“Смачні бургери, але узвар не смачний”
“Сьогодні знову завітав до кафе. Дякую за смачну каву баристі Дарії .”
“Святкували день народження. Меню затвердили заздалегідь. Доречі тут меню різнопланове, на будь-який смак та гаманець. Чудове відношення власника та персоналу до гостей. На визначений час всі холодні страви вже чекали нас на столі. Все було сервіровано охайно. Співробітники закладу не полишали наш столик без уваги весь час, поки ми там знаходились. Все виносили вчасно. Страви смачні, подача чудова. Атмосфера була невимушена, музика грала так, що нам було комфортно розмовляти. «Багрінов» чудове місце, щоб провести час з сімʼєю, друзями, подивитись футбол, просто прийти випити каву… Отже, однозначно рекомендую!!!”
“Кебаб був смачним. Обслуговування чудове. Проте в меню дуже мало турецьких страв і в приміщенні про Туреччину нагадують лише назва та невеликі фотографії Стамбулу.”
“Чудовий заклад майже в центрі міста, ціни приємні, дуже смачна піца та картопля! Обслуговування також чудове, ніяких мінусів не видно. Заклад сучасний, чистий, світлий, саме те що треба щоб зайти дешево перекусити з друзями.”
“Замовили суші сет і 2 роли на компанію 5 людей, всі залишились задоволені. Все зготували вчасно, суші їли навіть діти, все свіже і смачно! Дякую Суші-Поінт, що працюють навіть коли немає світла!”
“Дуже затишне і приємне місце. Чудова атмосфера, чисто, затишно і смачно. Дуже привітний персонал, офіціантка Ірина допомогла вибрати смачний суші сет, розповіла про новинки меню і весь час щиро посміхалась.”
“Все швидко та смачно, швидке обслуговування даже коли немає світла. Дякую за смачну їжу та хорошу атмосферу.”
“Мої дівчатка у захваті від замовлення. Все зібрано, не розпадається і смачно, дійсно повезло із зміною)) Доставка прийшла вчасно і до дверей. Величезне дякую!”
“Офігенні суші! Все дуже смачне, гарно пахне і дуже красиво упаковане. Риба досить товстими шматками, але при цьому смаки дуже збалансовані. Дуже сподобалися роли з креветкою, вперше креветка не буда пересушена, відчувався добре смак в поєднанні з іншими інгредієнтами. Досить цікаві поєднання, хоча я люблю філадельфію)) але тут усі роли дуже сподобалися.”
“Замовила вперше після тривалої перерви. Дуже смачні роли, жодних нарікань. Окреме приємне враження від низьких цін.”