Огляд каталогу
- 21 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 21 результатів
Перегляньте якість піц у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 21 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 6,944 відгуків та оцінок.
“Піцу брали там неодноразово. Завжди смачно. Сьогодні взяли піцу Філадельфія. Сподобалася ніжним білим соусом і поєднанням її з ніжним м'ясом лосося. Тісто, як завжди - тонке і смачне, з' їли з бортиками. Дітям ця піца дууууже сподобалась. Рекомендую!”
“Вже не перший раз куштуємо тут піцу і дуже задоволені. Смачне тісто, незвичні начинки, все дуже смачно, якісно і професійно.”
«ЮМІНА» — це родинна піцерія, що пропонує одну з найкращих та найсмачніших піц. Заклад вирізняється чудовою атмосферою та привітним, доброзичливим персоналом.
“Заходжу сюди час від часу. Піца дуже смачна. Брав різні варіанти. Подобається як тісто, так і начинка, а також рівень просмаженості піци. Швидко готують, привітний персонал. Місце простеньке, без атмосфери, на кшалт "поїв та пішов".”
“Прекрасне місце. Зручно,є усі умови для святкування дитячих і підліткових свят. Розважальна програма цікава і різноманітна,їжа дуже смачна,колектив привітний. Ми багато разів користувались їхніми послуги і прийдемо ще. Дякую за чудово виконану роботу!”
“Для мене це насмачніша піца з усіх, що я куштувала. Обслуговування мені траплялись і хлопці, і дівчина, всі дуже чемні, українською. На найвищому рівні Мені все подобається, рекомендую, чисто 10/10 А ще окреме дякую, за вибір піц без м'яса. Є риба, морепродукти, це те що мені так не вистачало деінде. Їду з роботи, подзвонила, замовила, вийшла з трамваю, забрала і пішла додому поїла Ціна доступні теж. Дякую!”
“Чудовий ресторан-кафе. Кожен рік святкую тут день народження. Ні одного зауваження.”
“В реаліях сьогодення, сервіс котрий залишається на досить високому рівні. Замовлення дуже швидко обробляється та робиться доставка, в разі якщо це не самовивіз. Якість всіх страв на досить високому рівні. Постійно користуймося виключно даною піцерією, в разі негараздів дуже приємно, що реагує сам власник, якого звати Максим, який одним словом Власник. При потребі запропонує переробити замовлення або наступне безкоштовне і тримає реально все це на власному контролі!!!”
“Хочу подякувати Pizza Day що на Драгоманова 2. Дуже приємне місце — усе смачно, швидко й з душею. А працівники — просто золоті люди.Хочу відзначити чудову жіночку-продавця. Вона така привітна, щира, завжди з посмішкою. Видно, що вона любить свою роботу і ставиться до кожного з теплом. Піца завжди свіжа, гаряча, з апетитною начинкою — смак, до якого хочеться повертатись. Тут справді затишно й тепло не тільки через їжу, а й завдяки людям. Дякуємо вам за вашу працю, Ви круті❤️”
“Дуже подобається ця піцерія. Скільки разів замовляли піцу всередині закладу, і додому - завжди була смачна піца. Доставка швидка, без затримок. Колись була затримка з доставкою не з вини піцерії - все одно привезли вибачення! Чудовий заклад!”
“Стильно Оперативно Смачна піца Приємний персонал”
“Вчора пішли з друзями в BBQ Shop спробувати шашлик, казали, що такий смачний, що губами можно їсти! Ми дуже задоволені, обов'язково будемо заходити частіше і замовляти доставку, усім ражду!”
“Сьогодні замовляли піцу таке враження ніби нас чекали цілий день — все швидко, з усмішкою і турботою Обслуговування на вищому рівні . А піца — ну це просто відвал башки Обожнюю ваш заклад !!!!!”
“Замовив собі піцу в Дніпрі дуже смачна , поживна та якісна складова ,Дуже сподобалась замовляю постійно”
“Хороше місце, щоб швидко поїсти. Готують дійсно дуже швидко та відносно смачно. Доставка теж швидка, навіть вночі не було ще жодних проблем. Привітний персонал, радий допомогти. Приміщення з хорошим ремонтом, особливо приємно радують місця, що спрямовані у вікна - цікаво дивитися, як активно йде життя в Києві. Біля вокзалу одне з найкращих місць, що ситно поїсти.”
“Кожен, хто любить смачну, соковиту та ароматну піцу, приготовану з практичного бездріжджового тіста, повинен відвідати цей заклад. Він також забезпечує відмінне обслуговування клієнтів та найвищий рівень обслуговування, доступний в інших місцях.”
“Замовляли сьогодні піццу фірмову Обалдіні,та суші сет Обалдіні,все дуже смачно,нам сподобалось,зробили вперше замовлення і не пошкодували,отримали кайф від даної служби доставки Кур'єр приїхав вчасно,адміністратор спілкувався ввічливо,що рідко зустрічається!!! Дякуємо вам що подарували нам гарний настрій на весь день!!!”
“Дякую за швидку доставку! Було дуже смачно. Багато начинки, роли дуже смачні та великі, багато риби. Раджу!”
“Декілька разів замовляв тут піццу через інтернет. Повинен відзначити дуже оперативну доставку і зручне замовлення онлайн через сайт, без залучення операторів. На смак піцца чудова, дякую. Сьогодні замовляв середню піццу "Карбонара" безпосередньо в самій піццерії В зв'язку з акційною ціною, то обійшлася вона мені за 99 грн, самовивизом забрав. Знову смачно, приготували за 20хв.”