Огляд каталогу
- 29 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 29 результатів
Перегляньте їжачок у Крюківщині. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 29 результатів у Крюківщині. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 8,447 відгуків та оцінок.
Доставка суші та піци в Вишневому від Смачнісіма
«Горіллазз» — це заклад у Крюківщині (Київська область) на вулиці Богдана Хмельницького, де роблять ставку на популярні формати їжі для замовлення та швидкого перекусу. За інформацією з офіційного сайту, основні напрямки меню тут — піца та суші/роли, з акцентом на доставку.
“Місце затишне, дуже приємний персонал, особливо адміністратор Євгенія. Всі страви смачні, мʼясо готується з під ножа. Якщо бажаєте смачно поїсти та гарно відпочити за приємливу ціну- раджу завітати до цього ресторану! Рекомендую на всі 100%”
“Відпочивали з кумою та 2 дітьми 2р та 4р на басейні. Чудовий сервіс, діткам комфортний теплий басейн, безпечний простір довкола басейну, людей не багато в будні, різноманітне меню і помірні ціни. Також є дитячий майданчик з батутом. Дітки залишились довольні, мами теж. Обовʼязково приїдемо ще❤️”
“Відпочивали з кумою та 2 дітьми 2р та 4р на басейні. Чудовий сервіс, діткам комфортний теплий басейн, безпечний простір довкола басейну, людей не багато в будні, різноманітне меню і помірні ціни. Також є дитячий майданчик з батутом. Дітки залишились довольні, мами теж. Обовʼязково приїдемо ще❤️”
“Дуже гарний заклад! Уважне обслуговування, великі порції, смачна кухня, дякуємо- обов'язково ще завітаємо!”
“Гідний супермаркет своєї оновленої мережі. Достатньо великий вибір необхідних товарів всіх споживацьких груп. Є виготовлення піцци. Є три термінали кас самообслуговування. Особисто мені хочеться більшого вибору, але все необхідне в наявності, тому це мої примхи. Не дуже зручний виїзд, з урахуванням ремонту дороги”
“Дуже смачно і ситно. Не змогла доїсти бо великі порції. Рекомендую бо смачнооооооо!”
“Святкували весілля 8 листопада. Задоволені це легко сказано. Настільки професійна робота адміністраторів, офіціантів.Все чітко, злагоджено, обслуговування на найвищому рівні. А кухня. то взагалі без слів. Все дуже смачно, порції величезні, різноманітність страв. Адміністратори радять, що краще, і щоб було не забагато. Туалети протягом всього весілля були чистенькі, хоча потік людей великий. Оцінка 5+++! Дякуємо! Особливо хочу подякувати Юлічці яка нас обслуговувала, за враховані всі наші капризи та побажання... ВСЕ БУЛО СУПЕР;) Однозначно рекомендуємо))))”
“Гарний інтер'єр, привітний персонал, страви готували швидко. Замовляли сирний крем-суп, суп Том Ям, глінтвейн та лимонад манго-маракуйя, все було дуже смачно. Лимонад запропонували без льоду, оскільки прохолодна пора року, було смачно. Сирний суп був дуже смачним.”
“Відпочивали з друзями в шале №3 , нам все сподобалося , чисто, будиночки всим облаштовані, починаючи з посуду закінчуючи постільною білизною, та халатами , все чисте в будинку приємний запах , єдине це озеро біля будинку в якому не можна купатись але то таке, на проти є пляж де можна чудово провести час, або на основну локацію хлопці на катері перевезли і там ми скористались басейном. Що до персоналу теж все чудово по приїзду нас зустрів адміністратор і все чітко пояснив де що знаходиться, меню сніданків надіслав з розясненням як ми можемо замовити, по першому проханню лазню почали топить( баня на дровах і це супер), так була затримка з ресторану на 15-20 хвилин, але ми все розуміємо що ми не одні відпочивати приїхали, окрема подяка за ласощі для нашого песика. В загальному враження чудові, відпочили на всі 150%. Дякуємо вам за те що ви є, процвітання вам і побільше вдячних гостей. У вас дійсно місце сили !!! Те що пишуть вам різні відгуки негативні, то більш за все люди яким немає з чим зрівняти або ті що привикли на шаріка відпочивати. Сервіс : 5 зірочок Кухня : 5 зірочок Загальне враження : 5 зірочок.”
“Святкуємо корпоратив у вас уже другий рік підряд — і щоразу залишаємося дуже задоволені. Надзвичайно смачна та різноманітна кухня, привітні й уважні офіціанти, а також чудова організація заходу. Усе продумано до дрібниць, атмосфера легка й святкова. Дякуємо!”
“Ну дуже смачна шаурма!!! Багато м'яса,смачний лаваш,багато ананасу... Категорично РЕКОМЕНДУЮ!!”
“Місце дуже класне всім рекомендую прийти.”
“Гарне місце, щоб завітати з донькою, поділитись таємницями та скоштувати смаколики. Дякую Сергію за тепле обслуговування.”
“Замовляли з собою. Порції великі, роли смачні, wok дуже смачний:) Персонал ввічливий та привітний.”
“Чудові тортики на замовлення. На будь-який смак. Рекомендую.”
“Рік минув…. Сьогодні спробував сендвіч!!!! Якшо в цьому світі хтось зможе зробити краще, розкажіть де. Ви найсмачніші !!!!!”
“Новенький. Сьогодні 22.10.21 тільки відкрився”
“Гарно ... смачно ... затишно ...”
“Якби убрали ігрові то був би доволі прилічний ринок”
“Найсмачніша шаурма у нашій частині СофБощагівки. Зручно, швидко, якісно. Шкода звісно, що через цей вагончик-МАФ дорога йде на звуження, і немає повноцінних дві смуги для авто, коли їдеш з Києва у сторону Європарку. І ще інколи бачу як на аварійці частково на дорозі, а частково на тротуарі стоїть авто клієнтів цього Кебабу. ☹️”
“Супер садочок! Щаслива, що Вас обрали. Дякуємо Вам за Ваш професіоналізм.”
“Декілька разів замовляв тут піццу через інтернет. Повинен відзначити дуже оперативну доставку і зручне замовлення онлайн через сайт, без залучення операторів. На смак піцца чудова, дякую. Сьогодні замовляв середню піццу "Карбонара" безпосередньо в самій піццерії В зв'язку з акційною ціною, то обійшлася вона мені за 99 грн, самовивизом забрав. Знову смачно, приготували за 20хв.”
PitStop Burgers — це місце, де готують дуже смачні бургери. Доставка працює швидко, а страви приїжджають ще теплими. Тут допомагають вибрати меню, що робить сервіс ще кращим.