Огляд каталогу
- 23 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 23 результатів
Перегляньте 10 вечора в Ірпені. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 23 результатів в Ірпені. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 6,092 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна кава. Тепло та душевно. Можна розплатитися карткою. Є столик з кріслами на вулиці та столики всередині.”
“Магазан-паб для своїх, єдине що мало сидячих місць”
“Свіжє і охолодження пиво з закусками”
“Дуже смачні хінкалі, брала асорті, більше сподобались з грибами, курка - свинина та свинина- яловичина, взалалі усі смачні. Смачний глінтвейн. Трохи застарілий ремонт... Усім рекомендую.”
“«Покращена» частина місцевості виглядає лисішою, ніж та, що біля самих будиночків письменників. Гуляю в не покращеній)) І людей не буває, і естетичного задоволення більше.”
Салон Иванна — салон краси з індивідуальним підходом. У закладі персонал привітний та уважний.
“все дуже класно, все чисто і продавці привітні і ввічливі , все свіже”
“Достатньо тіні від дерев, гарні доріжки для велосипедів, мам з колясками, малюків на біговелах та самокатах. Приємна травичка для ранкових тренувань фітнес-мами! Є місце для пікніків та гриль території, а ще літературне кафе! Книги на будь-який смак :)”
“Нещодавно відвідував з друзями цей заклад була дуже смачна паста та піца не довго чекали їжу обслуговував чемний офіціант”
“Катерина розуміє майстер. Здивувалася, але зробила як я і просила, вийшло відмінно. Вона розуміє як треба стригти, а й відгукується на прохання клієнта. Рідкісна риса для майстра))”
“Офіціанти приємні, пропонують новинки і можуть фото зробити) замовила салат з лососем і трюфелями і тар-тар з яловичини. Було смачно. Рекомендую. Присутня новорічна атмосфера, музика грає як фон, не голосно.”
“Раді що в Ірпіні відкрився новий ресторанчик італійської кухні з великими порціями і демократичними цінами!”
“Відвідали цей чудовий заклад 15 лютого. Компанія наша складалася з 8 людей. Залишилися неймовірно задоволеними!!!!! Були невеликі ньюанси під час замовлення столику, але компетентність та високий рівень професійності адміністратора зробили свою справу і в кінцевому результаті ми отримали, те що мали отримати. У зв"язку з цим порада на майбутнє замовникам - хочете зразу отримати повний перелік умов для замовлення банкету, зразу спілкуйтеся з адміністратором. Погоджуся, що склад обслуговуючого персоналу не великий, але.... Вони всі просто КРАСУНЧИКИ. Окремо хочу виділити Владислава (і це реально думка всієї нашої компанії!!)... Просто Бест оф зе Бест. Дуже уважний, кмітливий і веселий хлопчина! Якраз дякуючи його кмітливості, ми зробили наше замовлення страв ще кращим (хоча здавалося, куди вже краще :-) Враховуючи те, що в залі було 2 банкети, ми отримали наші страви не те що швидко, а блискавично швидко. Наші смакові рецептори шалено пораділи (а ми, володарі цих рецепторів :-), звичайно отримали приємні емоції!) надзвичайному вмінню автора страв (аплодисменти шеф-кухару!)... а тут було і м"ясо (м"ясне плато №1 і №2), і салати (звичайно Цезар, ну як без нього.... та теплий салат), звичайна запечена картопля з соусом та овочі гриль - смакота!, звичайний узвар - нут от просто "манна" (в міру солодкий і в міру витриманий). Музика. Дуже приємно здивувала її вчасність та ненав"язливість (враховуючи конкретно те, що вона жива). Була дуже до теми! Ми змогли і поспілкуватися за столом і гарненько відірватися в танцях. Враховуючи все вище сказане, висловлюю від усієї нашої компанії ТОБІ, La Crevet, ДУУУУУЖЕ ЩИРЕ ДЯКУЮ, за надзвичайно приємний вечір! :-* :-* :-* Дуже засмутили перечитані відгуки. Спочатку навіть здалося, що ми були всі в різних рестораціях ((( Можливо, просто йдучи кудись з друзями, з родичами, зі своїми половинками, просто візьміть з собою гарний настрій і все буде круто-круто. Не засмучуйтеся, що страву принесли через 40 хвилин - це ресторан, він для спілкування, можливо за ці хвилини ви встигнете обміркувати ВАШ супервідпочинок з друзями, або ще раз нагадати вашим половинкам, як ви їх сильно любите та цінуєте... Треба просто цінувати час проведений РАЗОМ!... а не засмучуватися з приводу "довго несуть моє замовлення" Всім гарного здоров"я та кохання.”
“Гарне місце. Смачна кава та чай, тістечка й солодощі. Свіжі квіти. Гарний дизайн. Можна замовити торт. Туалет. Термінал.”
“Святкували гендер паті на літньому майданчику, сподобалась територія, так як можна було зробить фото зону різного формату, кухня смачна, мінус комарі, також продовжили святкування в караоке залі, рекомендуємо і чекайте нас на хрестини.”
“Чудова кава, великий вибір чаю та сиропів) Смачні нагетси та стрипси ) Всім раджу )))”
“Пиво шашличок, рибка коньячок, все красиво і смакує, ціни начебто задарма.”
“Гарний магазин, є з чого вибрати. В принципі єдиний магазин такого формату в Ірпені:(”
“Смачна кава, гарне обслуговування”
“Дуже приємний персонал магазину!”