Огляд каталогу
- 864 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 864 результатів
Перегляньте 10 вечора у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 864 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 390,688 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 10 вечора з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
SREDA gastrobar — це затишний гастробар у Києві на вулиці Саксаганського, де поєднуються сучасна подача та комфортна атмосфера для щоденних зустрічей. Заклад добре підходить і для швидкого обіду в центрі міста, і для неквапливого вечора з друзями.
“Дуже смачні хінкалі, брала асорті, більше сподобались з грибами, курка - свинина та свинина- яловичина, взалалі усі смачні. Смачний глінтвейн. Трохи застарілий ремонт... Усім рекомендую.”
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Дуже задоволений якістю товару, що пропонує дана компанія. На базі приємні та доброзичливі працівники, це також радує. Загалом, все добре, нічого погано сказати не можу. А хлопцям з бази бажаю успіху в їхній справі.”
ПОЛЕ bar — атмосферний бар у Вишгороді на Набережній, де легко зупинитися на келих після прогулянки та провести вечір у приємній компанії. Заклад вирізняється сучасним, стильним інтер’єром і відчуттям «міського рівня», яке гості часто порівнюють із Києвом.
Secret Forest у Білогородці — це новий, гарний та затишний заклад з атмосферним інтер'єром. Тут пропонують смачні страви з гарною подачею, зокрема соте з морепродуктів та паелью з форелі. На території є можливість риболовлі та оренди альтанок.
“Втретє вже у цьому закладі. Мені він подобається, по-перше, своєю атмосферою: легка та тиха музика, гарне освітлення, великі столи та відстані між столами теж достатньо. Ще один раз ми були в ресторані, коли грав музикант за фортепіано. Він також робив приємну атмосферу. По-друге, їжа дуже смачна. Я люблю борщ, лимонад з маракуї, шоколадний фондан, запечений лосось та пюре. Піцца Пепероні також сподобалась, а от реберця BBQ для нас були трохи незвичними. Сервіс також чудовий. В ресторані є гардероб. Також з таких дрібничок мені подобається запах мила у вбиральні. І не подобається, що на столах стоять пляшки з водою, за які треба платити. Також не має компліменту від закладу.”
“Дуже смачно, приємно,по домашньому, дякую)”
“Один із найкращих ресторанів Києва. Часто тут буваємо із сім'єю чи друзями. Прекрасна атмосфера, затишний літній майданчик, вишукана кухня, смачні десерти. Сервіс на дуже високому рівні. Однозначно рекомендую.”
“Чудовий новий ресторан. Всередині приємний інтер'єр, чисто та затишно, гарна посадка столів. Ввічливий та товариський персонал. Зі страв взяли 2 піци, пасту, сирний суп і каву з десертом. Все було дуже смачно, але особливо сподобався суп. Меню більше та різноманітніше, хочеться спробувати все. Обов'язково повернемося!”
Розташований на вулиці Київській у Чернігові, «Хряк — дім м’яса та пива» вирізняється впізнаваною атмосферою та концепцією, що поєднує кухню й культуру крафтових напоїв. Заклад позиціонує себе як місце для тих, хто цінує виразні смаки, затишний настрій і продуманий сервіс у місті.
Кафе Dragon розташоване в Макарові на вул. Ярослава Мудрого, 33 — це місце, куди зручно зайти на перекус або замовити улюблені страви з собою. Заклад позиціонується як кафе з акцентом на популярні формати страв для компанії та швидкого обіду. У меню особливо виділяються суші та роли, які часто беруть сетами для двох і більше.
“Відвідали заклад з подругою спонтанно, і десь за півтори години до закриття. Офіціантки дуже гостинно нас зустріли, хоча і кінець робочого дня, і гостей на терасі було достатньо. Котра нас обслуговувала, нажаль не запам’ятала ім’я, порадила спробувати Зелене тельятелле з креветками і білими грибами — і це було 100% влучання і ідеально приготована страва. Ніжна, насичена по смаку, ідеально відварені інгредієнти, достатня кількість соусу. Ми насолоджувалися весь вечір. Окремо ще хочу зазначити, що дуже сподобалася подача масла. Сама тара, і фігурно викладене масло. Дуже дякую, за прекрасний і смачний вечір у вашому закладі!”
“Мій син з 5 років ходив до цієї студії. Хотіла направити його надмірну енергію у потрібне русло. Вийшло регулярні заняття, репетиції, участь у концертах на головній сцені. Все це завдяки педагогам-професіоналам, які люблять дітей. Я дуже вдячна педагогам, що вони побачили в моєму сину талант і рекомендували вступити до хореографічного училища. Наразі він артист балету, працює за кордоном. Низький вам уклін!”
“Цікава будова архітектора О.Добровольського без "великої" історії. Збудована угорськими військовополоненими на приблизному місці знесеної (у 30-ті рр. минулого століття) парафіяльної Вознесенської церкви. Садиба спочатку призначена для сім'ї генерала М.Ватутіна. Проте сама сім'я з різних причин у особняку жити не стала. Довгий час в особняку було відділення РАГСу реєстрації новонароджених. Надалі – головний офіс фонду "Відродження".”
“Дуже затишна кав'ярня, з дуже смачною кавою, і дружелюбним баристом! Не пошкодував, що зайшов, і обов'язково повернуся!)”
“приємна атмосфера, залишились хороші враження”
“Великий асортимент випічки, все свіже та гарна ціна.”
“Сьогодні з самого ранку о 7.00 я не пила каву,а чекала поки розставлять стільчики. Ви з якої години працюєте?З 7.00.....! Шановні керівники попрацюйте х вашими баристами”
“Під час мого візиту серед інших треків в закладі грав TOOL. Тільки за це поставив би 5 зірок. Але і в інших аспектах заклад топ! Дуже крутий гозе (томатне пиво) на крані. Тарілку до пива радила офіціантка, назву не запамʼятав, але надзвичайно смачно. Єдине, що не дуже сподобалось — стейк і карпачо. Окрема подяка офіціантці Марії!”
“Заклад, де я святкувала весілля, і куди хочеться повертатись знову і знову!!! Морозиво з житнім хлібом зе бест)”
“Та ви що! Просто супер. Ні, я вже відвідував схожі крамнички кави /чаю, але тут вразили два моменти: обслуговування та купа стільців просто вулиці, попільничка поруч з ними. Коли мені робили какаушко, намалювали лебідя. Тому і сфоткав.”
“Самий крутий сервіс харчування в місті Києві. Підберуть меню згідно бюджету і бажань. Вчасна доставка Харчуємось протягом місяця, жодного нарікання”
“Дуже затишне місце для відпочинку,кавʼярня знаходиться неподалік від метро Тараса Шевченка,дуже смачна кава,та не тільки,є дуже багато різноманітних літніх напоїв,а також є дуже смачна їжа,яку готують максимально швидко.Дуже раджу вам якось сюди завітати.”
“Дуже хороше місце з захопливим краєвидом. Тут тихо, зручно, гарно. Ідеальне місце для важливих подій: як бізнес, так і урочистих.”
“Чудовий комплекс для заміського відпочинку! Дуже гарна та чиста територія, будиночки стильні та в них є все необхідне для проживання. Але найприємніше - це сервіс, дівчатка адміністратори просто чудові, дуже приємні, допоможуть у будь-яких питаннях та підут на зустріч. Дякую всьому персоналу за такий приємний та спокійний відпочинок) обовʼязково повернемось до вас!”
“Дуже неформальне місце. По суті об'єднує два заклади. Кислий Том і Ескобар. Якщо ви хочете звертанняґна "ви", сік чи колу для того, щоб запивати алкоголь, перекусити, комфортно посидіти, офіціантів, чистоти - то вам явно не сюди:) Натомість - це повністю "локал бар". Місце для своїх, невисокі ціни, смачні сауери, лайт атмосфера, в п'ятницю збираються дуже великі тусовки, тому краще приходити в суботу десь після 12-1 ночі. Тоді більш вільно. Обов'язково скуштувати: полунична горілка (більше на наливку схоже), сауери на віскі та на ромі. В цілому дуже атмосферно. 5 з 5.”
“Кожного разу коли приїжджаємо в Мануфактуру, відвідуємо it is Cafe. Дуже приємне кафе з теплою атмосферою та стильним інтер’єром. Обслуговування на високому рівні – привітний та уважний персонал. Особлива подяка Олені! Рекомендую всім, хто цінує затишок, приємну атмосферу і смачні напої .”
“Найсмачніший шашлик що я куштував))”
“Комфортно, гарно, у номері є все необхідне, включаючи посуд. Тихо. Ввічливі та приємні люди працюють. Дуже сподобалося, обов'язково повернемося.”