Огляд каталогу
- 7,772 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 7772 результатів
Перегляньте 143 2 у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 7,772 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 969,238 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 143 2 з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Бориспіль та інших міст.
“Робила довіреність - швидко, якісно і ціна конкурентна.”
“Майстри- чарівники. Я такого сервісу ще не зустрічала. Якщо трапитись халепа з технікою- то це те місце, де вас врятують і все відремонтують. Мій ноутбук оживили за 4 хвилини. Я так зраділа, що навіть забула спитати ім'я- вибачте хлопці і чарівна дівчина за рецепцією) І дуже вам дякую.”
“Продавець консультант, якісно пояснив по моделям пароочисників. Під наші потреби обрали SC3”
“В квітні купували тріплекс разом з ріелтором Артемом. Він підібрав нам чудовий варіант та допоміг здійснити мрію про життя в затишному Ірпіні. Дякую йому за професійну роботу та компанії NID за швидке та якісне оформлення угоди.”
“Хороший вибір кормів, приємні ціни. Купую кілька років.”
“Автошкола ФОП Скиба справляє хороше враження завдяки професійному підходу викладачів та інструкторів. Теоретичні заняття подаються зрозуміло і доступно, з реальними прикладами з дорожніх ситуацій. Практичне водіння проходить у спокійній атмосфері, інструктори приділяють увагу кожній помилці та допомагають впевнено опанувати кермування. Загалом автошкола дає міцну підготовку до іспитів та реальної їзди. Рекомендую!”
“Щиро рекомендую Таню. Приємна в спілкуванні, професійна. Підібрала саме те,що ми хотіли в рамках нашого бюджету. Відпочивали 3 роки тому в Турції, місто Сіде. Залишились дуже задоволені. В майбутньому будемо відпочивати тільки з Танею)”
“Дуже дякую команді Лазерхаус у Білій Церкві! Неймовірно привітні дівчата на рецепції Альонка та Марінка. Особливо вдячна за професійний підхід до роботи Ользі Юріївні та Марії Вікторівні.”
«Ласкава Аптека №2» розташована у Дніпровському районі Києва, на вул. Андрія Малишка, поруч із ТЦ «Дитячий світ», що робить її зручною для щоденних покупок. Це аптека мережі «Ласкава», яка також працює як інтернет-аптека через сайт aptekavitamin.com з можливістю оформлення замовлень онлайн.
“гарне ательє: професійний майстер, дуже швидко. як на мене, ціна занизька для такого рівня послуг.”
“Дуже хороша компанія, професійні співробітники, які все роблять швидко та якісно, оперативно вирішать будь-яку проблемну ситуацію, все що не зрозуміло Клієнту відразу доступне пояснення та відповіді на задані питання. Рекомендую!”
Досвідчені майстри, привітний сервіс і зручні місця; уважне ставлення до клієнтів і їхніх особливостей.
“Дуже довгий час довіряю стрижку тільки Юлі!! Юля не тільки швидко і дуже якісно робить свою роботу, але й дуже приємний співрозмовник, найкращий БАРБЕР до якого я ходив. Всім рекомедую хоч раз записатися до неї на стрижку, і більше не захочеться ходити до інших майстрів!!!”
“Заїжджаємо перед роботою за кавою та смаколиками))) найголовніше, що можу сказати про це кафе, окрім дууууже зручного формату - кава драйв - це дівчина бариста! Навіть, коли погана погода і зовсім немає настрою, це сонечко завжди зустріне тебе з посмішкою))) висновок: лате - це привід заїхати за гарним настроєм на цілий день!!!)))) Дякуємо”
“Хороша аптека і обслуговування ... Можна зробити попереднє замовлення”
«Детейлінг-2, IJI GROUP» — це місце в Броварах, де автомобілю повертають охайний вигляд і забезпечують комплексний догляд. Локація на вулиці Київській, 88 зручна для тих, хто шукає професійний сервіс у Київській області.
“Була на консультації у сімейного лікаря Вдовенко Надія Андріївна, чудовий молодий спеціаліст. Дуже ввічлива, досить оперативно розібралась у моїй проблемі і допомогла. Щира рекомендація!”
“Мама в лікарні з пневмонією. Підібрали лікування, трохи корегують за необхідністю. Так, є нюанси з ремонтом, але там прибирають і виходять з того, що є. Подушку, краще взяти з собою і плед. Якщо хочеться комфорту. Їжу привозять. З усіма можна домовитись, мені як члену родини все розповіли, про план лікування, спокійно приділили увагу мені і мамі, коли відчули, що ми тривожимось. Зав відділення, лікар, медсестра і всі на місцях, всіх можна знайти, якщо це потрібно і стає тривожно/щось незрозуміло. Не думаю, що лікарі всім все встигають : втішити, посміхнутись, щодо лікування теж були критичні нюанси на початку, але я думаю, що це нормально, оскільки вони не боги, а лікарі. Про це забувати на варто. Багато що залежить від самого пацієнта, від відповіді під час збору анамнезу до адекватного ставлення до ситуації. Дуже сподіваюся на одужання мами і не забуваємо, що завжди потрібна співпраця, адекватна розмова і запитуйте, проясняйте, просіть додаткової уваги,.якщо хвилюєтесь. Мене як ту, що залишає там найрідніше- поки що влаштовує адекватність того, що відбувається. Лікарю Костянтиновій Ірині Леонідівні.(можу помилятись у прізвищі), зав відділенням (пам'ятаю, що Микитович наче, перепрошую) і мед сестрі Тамарі- дякую. Дуже сподіваюся на найшвидше одужання.”
“Я оцінку ставлю людям, які там працюють. Відношення лаборантів та лікаря, до якого звертаємося вже багато років (Перепелова В. В.) на рівні дорогих платних клінік. Завжди все чітко та дієво. Лікування завжди грамотне. Відсутність ремонтів мені не важлива.”
“Безмежно вдячна лікарю фізичної і реабілітаційної медицини - Довгань Тетяні Анатоліївні! Тетяна Анатоліївна розказала нам про державну програму стосовно медичної реабілітації. У доньки діагноз: сколіоз 2 ст. і ми маємо право проходити 2 р. на рік мед. реабілітацію. Лікар не тільки розповіла, а і повністю організувала нам зустріч з фізіотерапевтом ( провела нас у відділення та познайомила з лікарем). Тетяно Анатоліївно, дякуємо Вам за допомогу!”
“Дуже приємні консультанти. Дякую Надії”
“Доброго дня,в мене були питання по ходовій та втраті масла в Києві,не буду казати де,сказали все добре можна їхати. Але мені було неспокійно,друг підказав звернутись на бітурбо. Далеченько але поїхав. Хлопці підняли машину на підьомник та об'єктивно показали мені:підтікання масла в 4 місцях,ходова майже в аварійному стані. 2,5 дні роботи,через120 км контроль. Висновок по двигуну сухо,ходова тихо та комфортно. Однозначно раджу. Пассат б7(американець).”
“Кваліфіковані майстри та тямущі менеджери. Допоможуть, підкажуть і не "впарюватимуть". Дуже задоволений роботою.”
“Постійно з сімʼєю приїжджаємо сюди за джерельною водою, вона є дуже смачною, чистою та корисною, також є можливість провести час прогулявшись лісом та годуючи білочок)”
“нарешті хороше кавомісце на районі. Смачно, приємний інтер'єр, уважні працівники. Можна поснідати, можна випити ок каву нашвидкуруч, можна купити зерна додому.”
“Найкращий шиномтнтаж. Порізав колесо Роман виручив о 7:00 ранку. Рекомендую і дякую таким людям”
“Професійне,якісне обслуговування”
“Прекрасний, хоча і доволі дорогий магазин турецьких продуктів. Усміхнені гостинні турки готують чудову каву в джезвах у спеціальній кавоварці. Іноді спеціально роблю гак, аби заїхати на каву. Таку міцну, що спати не хочеться до завтра. Дай бог здоров'я та процвітання справі.”
“Залишилась дуже задоволена після відвідування цього СТО! Хлопці працюють професійно, все пояснили доступно та без зайвих технічних складнощів. Допомогли швидко вирішити проблему з авто, при цьому нічого «зайвого» не нав’язували — тільки по суті. Атмосфера приємна, відчувається турбота про клієнтів. Приємно здивувала і ціна — все чесно та прозоро. Обов’язково звертатимусь ще раз і з упевненістю рекомендую іншим дівчатам — тут справді можна почуватися спокійно й захищено. Дякую!”