Огляд каталогу
- 525 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 525 результатів
Перегляньте 16 39 у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 525 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 60,284 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 16 39 з таких міст як Київ, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка, Ірпінь та інших міст.
“Значиме місце, дуже комфортно і спокійно.”
“Все влаштовує, встановлюють металопластикові вікна на найвищому рівні.”
“Хочеться відмітити високу компетентність консультантів в порівнянні з іншими магазинами в які я звертався. Ціни нормальні, є оплата частинами. Мені підбрали варіанти багажника саме для мого VW, а потім його безкоштовно його змонтували і дали практичні поради по демонтажу/монтажу та експлуатації. В них є практичний досвід і інформаційна база по нюансам монтажу різних багажників на різні моделі авто. Конкретно на моє авто мене попередили і на примірці цьго кріплення показали що кріплення, яке я хотів, відразу прогне дах авто, хоча за фільтрами на різних сайтах це кріплення підходило і зокрема рекомендувались спеціалістом по багажниках в одному з відомих інтернет-магазинів.”
“Я від душі рекомендую Revita Clinic - це місце, де ви справді відчуєте турботу про своє здоров’я й благополуччя з усіх боків. Клініка в Словенії поєднує медичні технології і індивідуальний підхід.. Програми, які тут надають - від детоксу та зниження ваги до гормонального балансу й відновлення після травм - були підібрані саме під мої потреби, враховуючи мої обставини й спосіб життя. Об'єкти прекрасно облаштовані: комфортні номери, чудове харчування, спа-зона, йога, затишна атмосфера. Персонал уважний і професійний - завжди підтримка на кожному кроці. Після програми я відчула суттєвий приріст енергії, покращення самопочуття і внутрішню рівновагу. Revita Clinic - це не просто клініка, це простір для справжньої трансформації”
“Найзатишніше місце з неймовірно смачними тортами, яких більше ніде в іншому місці не знайдете. В Середі можна віднайти багато чого: торти, тістечка, шоколадки, напої – від кави з таким різнобарв‘ям рослинного молока (що можна стомитись перелічувати), какао на керобі, матча до комбучі та класичних чаїв, унікальні за смаком й корисні за складом сендвічі, а спускаючись вниз до свого столика, можна обрати собі сукню, спідницю, блузу або й замовити індивідуальне пошиття в сусідів-ательє Suburb, а можна й зіграти на піаніно або ж почитати (вибір літератури практично на будь-який смак) й навіть знайти заняття для рук і голови у вигляді головоломок чи шахів. Влітку тут можна й на майстер-клас потрапити, наприклад з живопису. В Середі відповідально ставляться до довкілля – сортують сміття, компостують органіку, не продукують зайвих відходів, не використовують одноразових стаканчиків – напої з собою можна взяти в своє або орендоване на місці горнятко (й віднедавна – й термос), яке наступного візиту можна повернути разом із сумою завдатку за нього. Тут поважають й розвивають велосипедний рух – є міні-велоСТО, на клієнтів на роверах чекає знижка, а власниця й душа Середи є членкинею громадської велоорганізації. Це місце, де вам завжди раді, куди хочеться повертатися знов і знов.”
“Дуже дякуємо медсестрі, яка набирала з вени кров!. Я трошки переживала, бо вени були «важкі», а вона зробила все чудово.( у нас є порівняння з лікарнею в якій лежав чоловік). Весь персонал теж уважний. Дякуємо.”
“Дуже сподобалися проповіді для святих Києво-Печерської Лаври. святий Ілля вибач Ахілеса що навів... Тоді Він ще до Вас не заходив. Залишився біля”
“Відмінне туристичне агентство. Вони планують успішні тури до дрібниць. Вони завжди хочуть, щоб клієнт був задоволений, і завдяки багаторічному досвіду їм це завжди вдається. Він професіонал своєї справи. Оптимальний. Вітаю.”
“У мене проблеми з ремонтом авто були не з класичних, а ще й ускладненнями. Дуже вдячна за відповідальність та професійність працівників. Залишилась задоволена якістю проведеної роботи. Окремо щира подяка Мар'яні за спілкування з клієнтами, за її людяність і порядність!”
“Якщо з дітьми їдеш і не знаєш де поїсти, а дітям відпочити (побавитися)? Знайте - є Franko, тут вас зустрінуть як своїх і всі залишаться задоволені!!! Дякую персоналу за зустріч)”
“Супер сервіс!!! Хоча мав очікування, що буде дуже дорого, але насправді зовсім ні. Видно, що працюють класні спеціалісти, які добре знають свою справу! Окрема подяка Дмитру, який оглядав авто. Рекомендую всім!!! Офіційний сервіс для мене це завжди найліпше!!”
“Робив дипломи в святковий вечір. Термінові дипломи зробили за 30 хв, дівчина працівник залишилася заради мене на 30 хв вже після закриття (я про це не просив) її ініціатива щоб я не переживав, термін піджимав.”
“Бургери не залиті соусом, котлетка в Едісоні просто ідеальна! Дуже привітні хлопці працюють. Щиро сподіваюсь у вас все вийде і в мене буде можливість постійно до вас приїздити. Місце однозначно рекомендую!”
“Професійні майстри ,класна атмосфера ,круті майстри . Сподобалися акції та індивідуальний підхід до кожного клієнта .”
“Дякую великому Аллі та її чудовій команді. Якщо щось з пилососом, дуже швидке і якісне ремонт. Намагаються допомогти, розіберуться, підказати. Завдяки їм у мене пилосос працює як новий.”
“Їздили з колегами на 3 дні на Закарпаття з Каліпсо. Подорж була неймовірна. Відвідали багато класних локацій, і дорослі і діти залишились задоволеними. Неймовірні емоції від підняття на вершину гори. Приємним бонусом був готель з термальними джерелами. Окрема подяка гіду Юрію, який максимально розкрив та закохав нас в цей регіон. Наша країна неймовірна!!! Подорожуйте з Каліпсо!”
“Дуже рекомендую це місце! Швидкий та ввічливий персонал. Хороші ціни, великий вибір, смачно. Я був здивований, побачивши в Києві справжню автентичну індійську їжу, яку готують індійці.”
“Вперше замовила послуги для прибирання квартири після орендарів і залишилась дуже задоволена. Ввічливо, пунктуально та якісно. Дякую за гарний досвід!”
Перукарня — перукарня із дружньою атмосферою. Доступні послуги: стрижки та укладки. Тут створюємо затишок.
“Чудова і чуйна продавчиня працює в цьому магазині.”
Студія зачісок “Arte de Anna” — салон краси з фокусом на якісне обслуговування. Серед послуг: стрижки та укладки та послуги для дітей.
“Все добре, справилися з дисками який не осилили колеги)”
“Непогано, є вибір кави і доволі смачно.”
“Рекомендую. Робила на початку квітня стерилізацію кішці в цій клініці, 12 років, вже поважна пані) Наркоз загальний, тому про ризики була попереджена, які можуть звичайно бути, все як у людей. Операція пройшла добре, вже під вечір кішка мурчала, ластилася і просила їсти, а також нудоти і блювання не було, що свідчить про те, що доза препарату для наркозу була розрахована дуже обережно і чітко. Шов зроблений справно, вже і слідів не має. Дякую хірургу, прекрасний спеціаліст. Дякую дівчатам ветеринарам, чемні, розумні і йдуть на зустріч. Бажаю успіхів у вашій справі!”
“Зручне розташування закладу, просторий зал та доброзичливий і спритний (в доброму розумінні) персонал. Для того, хто забіг нашвидко випити кави - стійка баріста відразу при вході, кому затриматись на більш привалий час, можна розташуватись у глибині залу. Про їжу нічого не скажу, оскільки не куштував, а от кава мені прийшлася до смаку. Баріста знає свою справу) До недоліків можна віднести складність паркування авто. Втім, це є поширеною проблемою середмістя. При цьому слід зауважити, що працюють евакуатори!”
“Дуже смачно частують, порції великі. Зручно що можна заздалегідь замовити.”
“Високоякісні сантехнічні товари з Італії. Все є у наявності. Компетентні продавці.”
“Хочу висловити щиру подяку за якісне та оперативне обслуговування під час ремонту нашого принтера. Спеціалісти швидко діагностували проблему, надали чітку інформацію про необхідні роботи та оперативно виконали ремонт. Особливо приємно вразило ввічливе ставлення персоналу, пунктуальність та готовність відповісти на всі запитання. Після ремонту принтер працює бездоганно. Рекомендуємо цю сервісну службу всім, хто цінує професіоналізм і надійність!”
“Дякуємо за відмінну екскурсію! Ірина провела екскурсію на найвищому рівні і нам дуже було цікаво! І водієві велике спасибі за те, що зміг нас пересувати містом у такий день!! Ми дуже залишилися задоволені. Дякую!”
“Відмінний магазин з непоганим асортиментом та більш-менш нормальними цінами. Дуже привітні та доброзичливі продавці.”