Нова Пошта №187
“Працівники цього відділення - зразок ввічливості та професіоналізму у спілкуванні з клієнтами! Хлопці, так тримати, ви молодці! Дякую!”
Знайдено 11 результатів
“Працівники цього відділення - зразок ввічливості та професіоналізму у спілкуванні з клієнтами! Хлопці, так тримати, ви молодці! Дякую!”
“Абсолютно не поділяю думку користувача Анастасія Батир щодо цієї прекрасної школи!”
“Щиро вдячні консультанту Софії за професійну допомогу, ввічливість, терпіння та чарівну усмішку! Завдяки її допомозі пішли з магазину абсолютно щасливі з двома сумками покупок. Були на шопінгу 2.08 після обіду”
“Класний магазин) Тільки приходити треба з повненьким гаманцем, або ж вистоювати кілометрову чергу в дні розпродажу.”
“Оперативно, чемно, якісно. Дякую за роботу.”
“Нещодавно відвідали магазин та залишилися дуже задоволені покупкою! Потрапили на чудову акцію 1+1=3, завдяки якій придбали дві пари чоловічого та одну пару жіночого взуття за вигідною ціною. Особливо хочеться відзначити роботу консультанта – дівчинка, яка нас обслуговувала, була дуже привітною, уважною та допомогла підібрати ідеальні моделі. Дякуємо магазину за приємний сервіс та вигідні пропозиції! Обов’язково завітаємо ще раз.”
“Це був перший досвід роботи з цією компанією і... я задоволений. Товар прийшов на 9 днів раніше заявленої дати, гарно упакований та ще й з пакетиком улюблених желейок дружини. Планую замовляти і надалі. Рекомендую”
“Хороший магазин, нещодавно відкрився, в нашому районі подібного навіть немає, можна зайти одягнути і взути дитину повністю ще й іграшку на додачу, процвітання вам)))”
“Продавець молодчина просто приємно спілкуватися. Свою справу знає. Якщо треба, акумулятор їду туди.”
“Змінювали компрессор на старому Дайкіні. Ніби нічого, все як і раніше працює. Хоча офіційний дайкін сказав що старий кондиціонер і під фреон Р22 вже не завозять запчастини. Компрессор знайшов на Аеромасті. Хлопці нормальні, зробили швидко, хоч і недешево.”