Огляд каталогу
- 103 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 103 результатів
Перегляньте aroma kava київ кава у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 103 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 31,974 відгуків та оцінок.
“Саме в цій Aroma kava гарне обслуговування, приємна атмосфера, є Wi-Fi, і смачна кава (я брала Флет вайт на мигдалевому молоці).”
“Дякую Наше свято в Україні було чудовим! Ваш магазин був чудовим! Бажаю вам зручності у роботі!”
“Смачна кава, ввічливий бариста.”
“Дуже мила бариста сьогодні на зміні (20.12), підняла настрій після тяжкого дня. Їй великий респект за те що навіть під час великого напливу людей залишається зібраною, усміхненою, веселою та професійною. Смачний напій Блу, дуже сподобався”
“Баріст Артур сігма харош Дєлает ровно пацанчік наш слоняра, двігаетчя на кондіціях шаріт за вайпер Вобщем давай брат работай дальше!”
“В меню зʼявилася новинка, Bubble Tea! Спробували цей напій зі смаком Бабл Гам, в складі ананасовий сік, спрайт, на дні стакана маленькі «ікринки» з сиропу «маракуя» і багато льоду. Однозначно сподобався)”
“Атмосфера спокійна затишна для відпочинку, дуже смачна кава і що мені взагалі сподобалося, що навколо себе я відчула безпеку та спокій. Дуже рекомендую туди зайти і випити чашечку смачної кави”
“Дякую за смачну каву! Завжди приємно і з усмішкою! Продавець навіть допоміг встановить додаток і заніс бонуси, я і не згадала про них- дякую!!! Доречі, кава тут різна і смачна - перепробували ми”
“Дякую за смачну каву! Завжди приємно і з усмішкою! Продавець навіть допоміг встановить додаток і заніс бонуси, я і не згадала про них- дякую!!! Доречі, кава тут різна і смачна - перепробували ми”
“Затишний заклад... Як завжди дуже гарне обслуговування, смачна кава, та десерти...”
“Можна культурно оддохнуть,выпить, закусить, шашлык по жарить! І даже, не переживать чи є в тебе з собою документи!!! -Наша поліція-нас береже... -Не будеш, скотиною-в РуВеДе, не завезе...”
“Як і всі кав'ярні цієї сім'ї, має від мене 5 зірочок. Хоч ціни тут вищі за інші кав'ярні, проте, ціні передує якість, вправність баристів та невимушена атмосфера. Дуже подобається чілі кава, яку вміють готувати баристи. Приємно, що в усіх куточках Києва можна скуштувати смачної кави. Вперше спробував каву від цієї кав'ярні в Львові, здається в 2016 році і до цих пір радуюсь можливості замовити каву саме в цих кав'ярнях.”
“Як для арома-кави - то це топовий ларьок.”
“Дякую за смачну каву! Завжди приємно і з усмішкою! Продавець навіть допоміг встановить додаток і заніс бонуси, я і не згадала про них- дякую!!! Доречі, кава тут різна і смачна - перепробували ми”
“Смачна кава, швидке обслуговування, підходить для ранкового перекусу.”
“Дякую. Було дуже смачно, Оушен в окремому місці у серці. Бариста Іван та Юлія неймовірні )”
“Кава нормальна, смачна. Обслуговування дуже сподобалось - швидко, чемно, професійно. Але замовляв каву тут всього один раз.”
“Все на 10/10 заходив кожен день коли відпочивав у Білій Церкві, Офіціантки дуже вічливі, вкладаються в терміни які називають, одного разу коли заходив у них закінчилися вершки та мене дуже вічливо попросили почекати доки вони дістануть нові що вони зробили дуже швидко. Є один мінус і це дуже малий простір зсередини кафе, а так цілковито 10/10, обовʼязково буду заходити кожен день будучи в Білій Церкві!”
“Іноді вранці після метушні так хочеться декілька хвилин відпочинку та смачної кави. В самому центрі міста розташований заклад, кавʼярня затишна та комфортна атмосфера, великий вибір тістечок та напоїв, обслуговування швидко і якщо ви не можете вибрати вам тут допоможуть, смачно та швидко.”
“Буде затишне кафе. Смачна авторська кава...”
“Чудовий гарячий шоколад та бариста (Денис) та приємна і ввічлива Анастасія, яка приймала замовлення. На прохання зробити його гарячим, зробили як я люблю”
“Класнюща кав'ярня, дуже смачна кава і супурський персонал!”
“Смачне тістечко Шоколад з вишнею(57 грн), рекомендую!”
“Завжди є вільні місця для спокійного відпочинку та ввічливі бариста. А ще знедавна стали пропонувати безлактозне молоко!”
“Смачна авторська кава. Я брала з черрі та arabica special - сподобалось. Гарне обслуговування. Чисто.”
“21.08.25 в 16:30. Були в цій кавʼярні. Сьогодні нас обслуговували дві усміхнені дівчини, дуже приємні у спілкуванні. Кава зроблена дуже смачно, як і просили. Дуже оперативно все зробили. Дуже дякуємо!”