Огляд каталогу
- 25 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 25 результатів
Перегляньте doner kebab у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 25 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 650 відгуків та оцінок.
“Не раз там був дуже смачно, швидко а головне не труївся. Рекомендую”
“Дуже смачна шаурма швидко зробили. Можна платити карткою.”
“Дуже смачна шаурма, ввічливий повар та приємні ціни, 100% рекомендую”
“Найсмачніша шаурма, яку я їла. Реально. Дуже смачна начинка, гостренька злегка, гарне м'ясо і на вигляд і на смак. Гарне обслуговування. І ще, що важливо - відкрита «кухня». Можна бачити санітарні умови.”
“Шаурма на смак топчик! Єдине що збентежило лаваш порвався! Потрібно замотувати на два! Розмір ОК! М'ясо просмажене, кількість м'яса теж норм! Стандарт із сиром та ананасом вище за всіх похвал, все тепле і добре прогріто!”
“Дуже смачна та ситна шаурма! Привітний та з гумором персонал. Частенько заходжу. Рекомендую.”
“Дуже смачно завжди, дуже чисто та дуже приємний чоловік який готує цю шаурму дуже приємний та ввічливий”
“Чисто. Смачна шаурма. Ціна 50грн., за стандартну.”
“смачна шавуха за прийнятними цінами :)”
“як тільки з'явилася, ще за першого власника - беремо до цього дня. все чудово. у минулого, звичайно, лаваш був смачнішим і начинка теж, але краще на районі не знайти. власник добродушний.”
“Це смачно! І овочів пристойно, і м'яса.”
“Смачна шаурма, привітний персонал.”
“Відправ мені в лс його контакти будь ласка @holiutbj ось мій тг”
“Дуже смачна шаурма, найкраща на контрактовій з тих, що пробував. Не розумію негативних коментів нижче, вони несправедливі”
“Сама смачна шаурма у вишневому, дуже вічливий та добрий продавець”
“Найсмачніша шаурма в місті! Кладуть багато мʼяса, смачний соус, завжди все свіженьке”
“Одна з найсмачніших шаурм у Києві! Завжди свіжа та соковита.”
“Дуже смачненько люди готують, для людей...)”
“Шаурма просто ібище, мені друг порадив з'їсти цю найкращу шаурма. Продавець топ, добрий.”