Огляд каталогу
- 47 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 47 результатів
Перегляньте eva стиль у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 47 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 14,608 відгуків та оцінок.
“Декiлька разiв була в магащинi Ева а м.Боролянка,дуже задоволена обслуговуванням дiвчат продовцiв. Велика рiзниця в обслуговуваннi,чим в iнших магазинах м.Боподянка. Дякую за гарне обслуговування и настрiй.+)))”
“Виходячи з магазину забув оплачений товар на касі то мене наздогнали і відали”
“Приємні продавчині. Завжди допоможуть.”
“дуже милі та привітні дівчата, допомогли замовити в інтернет-магазині те, чого не було в наявності”
“Була у Вас 07.03.2024р., але все ніяк не знаходила часу написати відгук ( Хочу сказати велике Дякую консультанту Оксані, яка приділила дуже багато часу, допомогла, все детально розповіла, підібрала❤️ Оксана - великий майстер своєї справи, і видно, як вона любить те, чим займається ❤️ Дуже уважна до деталей, до прохань та побажань, вислухає та порекомендує дійсно гарний продукт ❤️ Цінуйте та бережіть таких працівників , як Оксана ❤️”
“Вся мережа дуже корисна, великий вибір і постійно є знижки та акції на різні товари. Даний магазин відразу біля метро Нивки, зп плануванням довгий, має три ряди поличок з товарами. Працює дві каси, ж консультанти, розрахунок карткою та готівкою.”
“Менеджер Каріна дуже допомогла підібрати ідеальний тональний крем для моєї шкіри. Вона уважно вислухала мої побажання та запропонувала кілька варіантів, докладно розповівши про кожного. Я дуже задоволена покупкою та повернуся сюди знову! Каріна, дякую! Щиро рекомендую!”
“Приємний персонал,завжди допоможуть підкажуть та зорієнтують,завжди чисто”
“Постійний клієнт саме цього магазину,не знаю що змінилося,але ситуація покращилася,раніше постійно були якісь проблеми,то з цінами то з наявністю товару на полицях.Я гадаю що змінилося керівництво цього магазину,тому що всі ці зауваження зникли,дівчатка на касі привітні.Забирала тяжке замовлення,працівник запропонував допомогти донести до машини,я розумію що це не входить в його роботу,але це дуже приємно,дякую за роботу в наш непростий час.”
“У EVA часто користуюся акціями та знижками. Персонал заслуговує окремої подяки — вони уважні й доброзичливі. Завдяки їм магазин залишає дуже позитивне враження.”
“Дуже подобатися магазин Єва Все що потрібно, там є. Якщо я щось не розумію, завжди на допомогу підійде консультант Марія Самчук, спецеаліст і майстер своєї справи. Спасибі їй за це. Завжди радий заходити в Єву”
“Хороший магазин. Все є. Черг практично немає.”
“Ходила в цей магазин останні пару місяців не замислюючись, але на днях довелося відвідати іншу Єву. Контраст шокував. Велика повага до працівників цієї локації за добре виконану роботу. Завжди чисто, товар розкладений акуратно, ніколи не натикалася на щось зламане/просрочене, працівники, хоч трохи втомлені, але дуже привітні. Особлива подяка за розкладені лаки для нігтів- не тільки зручно але й естетично!”
“Гарне обслуговування, доброзичливі, чемні, привітні та професійні консультанти, допомогли у виборі потрібного товару. Щиро вдячна!”
“Наявність Єви у кварталі це чудово”