Огляд каталогу
- 461 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 461 результатів
Перегляньте fi у кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 461 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 144,833 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає fi у кафе з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Буча, Бориспіль та інших міст.
“Гарний парк. За собачкою прибираю”
“Фізичне меню, не велике, все ясно ++ Приємний персонал + Бургер зі свининою і яловичиною + Кава + Мова російська/ суржик, але зі мною спілкувалися українською +- Мені сподобалося, дякую.”
“Навіть не думайте брати більше однієї ЦІЛОЇ ПОРЦІЇ, бо вас звідти будуть бульдозером тягнути! Ціни класні, за 118 грн наївся так, що ледве встав, але приходити треба раніше, тоді більше вибір)”
“Чудове місце, затишна атмосфера, чистота і привітність баристи.”
“Де найсмачніша кава на Липках? Тут!!! Приємна атмосфера, смачна кава і не менш смачні сирники. Як бонус, можна придбати каву в зернах, що я і полюбляю робити)”
“Чудове місцерозташувпння, все чисто, парковка поруч, великі і просторі номери, є холодильник, газова плита, чайник і т.д. Почуваєшся як вдома”
“Смачна піцца, особливо мюнхенська”
“Дуже гарний, затишний заклад зі смачною кухнею)”
“Справжня гастрономічна знахідка на Печерську! Noir Cafe — це атмосферний ресторан з європейською кухнею, де подають не тільки стейки але й смачний український борщ зі сметаною та салом. Ідеально підходить для корисної вечері. Персонал привітний, а інтер’єр стильний та затишний. Обов’язково повернусь ще!”
“Ароматний "Амерікано" та смачні шоколадні "Брауні". Це кращий початок робочого дня.”
“Дуже смачна їжа та ситні порції. Місце в котре завжди приємно завітати”
“Гарний заклад, знаходиться в мальовничому місці, біля пейзажної алеї. Чудове обслуговування, їжа смачна, всередині затишно і лунає новорічна музика”
“Супер милий заклад з гарним обслуговуванням.. Так як район досить молодий, відвідувачі здебільшого батьки та діти. Тому зважайте на те, що може бути шумно. Мені сподобалась саме кухня кафе. Тут був великий вибір десертів та солоних страв. Особлива увага - тост з авокадо. Було дуже смачно, ситно та щедро.”
“Чудові корисні десерти. Є вибір. Багато варіантів на подарунок. Чудово, що є такі десерти, хоч і не дешеві. Але вже десь 2 роки постійний покупець. Чекаємо новинок в меню.”
“Чудова затишна кав'ярня. Смачна кава, багато десертів. Є генератор. Привітні люди. Рекомендую!”
“Продукція магазину високої якості. Окрім молочного товару є великий асортимент оригінальної випічки. Привітні продавчині, затишна атмосфера в магазині. Рекомендую всім, хто полюбляє смак домашньої їжі.”
“Заїхали “просто погратися”, а залишилися на піцу — тісто тонке, бортик підрум’янений, начинки не шкодують. Діти з’їли без умовлянь, ми взяли ще каву й салат. Атракціони поруч, тож можна чергувати “гра—перекус”. Повернемось саме за піцою!”
“Все було дуже смачно, кожному гості сподобалось))) ми у захваті від обслуговування та щирості персоналу)))”
“Минулого вечора святкували мій ювілей в ресторані "Три сімки"))) Ми були в захваті від затишнної атмосфери та чарівного інтер'єру. Зал просто шикарний, гарно прикрашений, дуже смачні страви, гарна і своєчасна подача блюд, приємний обслуговуючий персонал. Особливо хотілося відзначити з персоналу дівчинку Жанну. Вона неймовірна, уважна, ввічлива, красива, приємна в спілкуванні, професійна в роботі, завжди готова допомогти))) Всі гості получили неймовірне задоволення від закладу та прилеглої території, де можна було спокійно відпочити та сфотографуватися. Дякуємо за позитивний настрій, гарне обслуговування. Це свято надовго запамятається нам та всім гостям. І завжди будемо рекомендувати ваш заклад всім.”
“Кав"ярня на Соборній - вам респект по солодощам та каві!!!”
“Гарне, затишне кафе. Чисто, що для мене вкрай важливо, бо я з дітками. Вічливий і доброзичливий персонал”
“Приємна атмосфера, бармен просто душка”
“Відпочивали з чоловіком місяць назад у цьому прекрасному комплексі. Все дуже сподобалось. Кухня дуже смачна (особливо меню смокер ) Дуже чудові коттеджі !!! Смачний і корисний сніданок. На ресторані всі ввічливі і приємні. При заселенні з нами спілкувався адміністратор Сергій. Привітливий хлопець, все дуже чудово нам розповів і дуже бистро нас поселив, провів до самого коттеджу. Одним словом - ПРОФЕСІОНАЛ СВЄЇ СПРАВИ. Дуже все сподобалось вернемось ще не один раз !!!”
“Готель на 3 поверсі житлового комплексу, при вході на 3 поверх приємна жіночка яка одразу знайшла наше бронювання і заселила нас швидше вказаного на сайті часу заселення. Номер був прибраний, чистий. Були примітивні тапочки, гель і шампунь для душу. В кімнаті все працювало( телевізор, вайфай, фен , холодильник) . З мінусів тільки те, що ліжко скрипить і буквально кожен подих супроводжується скрипінням. Переночувати 3 ночі супер. Ціна - якість дуже хороші Рекомендую”
“Зручні місця,чудове морозиво,чудовий вільний простір і шикарний краєвид -найкраще місце на десні!”
“Найкращий сервіс , зразу приходить повідомлення про створення замовлення, можна по посиланню дивитись коли приїде , що мега зручно . Нема ніяких проблем зі здачею решти, зразу привозять решту з чеком . Суші смачні , нам дуже подобається і діти також у захваті. Лише позитивні емоції від замовлення у них ❤️”
“Затишне місце. Кава справді смачна!”
“Кава досить смачна, місце затишне, можна взяти каву з собою або посидіти за стойкою, ціни не високі. Є знижки.”
“Найкраще місце для відпочинку на Оболоні!!!”
“У Гобеленівському замку відзначали наше весілля. Все було на найвищому рівні. Адміністратор Наталія з перших хвилин знайомства оточила турботою, розписала всі моменти та нюанси свята. Взяла на себе багато організаційних моментів. Також, окреме спасибі кухареві Надії Станіславівні, страви просто дивовижні. Офіціанти з уважністю поставилися до гостей, усі залишилися задоволеними. Ми щасливі, що довірили наше свято професіоналам)))”