Огляд каталогу
- 55 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 55 результатів
Перегляньте grocerystore у Борисполі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 55 результатів у Борисполі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 23,123 відгуків та оцінок.
“Часто зупиняюсь попити кави. Все супер”
“Смачний чай вкінці робочого дня- ✅”
“Великий вибір товару, дуже смачна випічка”
“Маленький магазин, але все необхідне є, хороший)”
“Ввічливі продавці, широкий асортимент. Ціни як скрізь у НП. Розрахунок готівки. і безготівка. Гарний магазин.”
“Приємний магазин, завжди знайдеться все необхідне для приготування смачної вечері)))”
“Три роки я не була в Борисполі,сьогодні відвідала супермаркет Фора. Я в захваті від супермаркету.Особливо мені сподобалося обслуговування в відділі риби і на касі.Приємні жіночки, які спокійно і врівноважено все пояснюють.Все змінилося на краще.Гарного дня і процвітання вам,дякую, що ви є поряд з моїм будинком”
“Мені дуже подобається Фора, ввічливий персонал, достатній асортимент, завжди чисто)))”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Була в магазині Еко Маркет — приємна атмосфера, зручне розташування, все необхідне знайдеться. Продавці ввічливі, асортимент добрий. До речі, підсказали, де обмінник із вигідним курсом, де можна купити долари — варто звернути увагу, якщо шукаєш хороший курс і без зайвих проблем.”
“Магазин біля нашої Ковзанка Вигон. Теплий чай та смаколики для енергетичного заряду гарантовано”
“Хороший магазин. Є класеі акції.”
“Чудова доставка. По термінах обирають найсвіжіше. Пакування - супер. Навіть окремо певні позиції приїздять в паперових пакетиках, щоб їжа не торкалась до хімії і тд. Навіть сипучі окремо пакуються, щоб не прорвалось негароком. Я задоволена на всі 100%. Є з чим порівняти. І окреме дякую, що не ліпите намертво чеки на пакет. Це дозволяє викристати його повторно, а не викинути.”
“Купував тут Білоруську варену ковбасу. Просто супер. Давно такої не їв. Рекомендую спробувати.”
“Відмінний супермаркет, завжди купую тут продукти коли їду додому, а тут поруч зупинка і можна швидко забігти купити піци (до речі дуже смачної) або продуктів. Всього 10 з 10”
“Гарний маркет. Іноді трапляються господарські товари за дуже приємними цінами (майже на шару). Проте не треба сподіватися що будуть лежати довго. Маєш потребу та можливість - купуй зараз. Бо товарів може бути одиниць 5)) розберуть”
“Людей набагато меньше, нiж товару. Все ок.”
“Широкий асортимент, і приємне обслуговування! виходжу з мегазину завжди з гарним настроєм та покупками )”
“Я у захваті! Більше року не була в цьому магазині Фара на Пожарці в Борисплі, бо раніше він мені страшенно не подобався своєю неохайністю, зашарпаністю і страшенною незручністю організаціїї внутрішнього простору. З дитячою каляскою там взагалі надзвичайно тяжко було продертися. Согодні зайшла і очам своїм не повірила - це став абсолютно інший магазин: затишний, дуже зручний, ідеально оздоблений. Звідти не хотілося виходити. Чудовий стенд з дитячими книгами, яких не зустрічала в інших супермаркетах; неймовірно симпатичні і невисокі стілажі з товарами, що завдякі своїй невеличкій висоті зробили магазин НАДЗВИЧАЙНО затишним і просторим - бо раніше було таке відчуття, що потрапила не в магазин, а в якийсь склад товарів з височенними стілажами і надзвичайно вузькими та нескінченно довгими тонелями між ними. Словом, дизайнеру, що займався переплануванням та оформлнням цього магазину я б поставила "5+++". Навіть цікаво стало заглянути в інші магазини Фори, може там кругом тепер стало так саме затишно? Якби ще персонал всередині попривітнішим був, то взагалі б було б казково. Перснал оцінюю на "4-". Можливо слід зважати на те, що вже була 21 година вечора і вони дуже стомилися під кінець робочого дня, бо майже всі були дуже непривітні. Крім молоденької касирки.”
“Чудовий магазин, привітний персонал, чисто, хороший асортимент, не далеко знаходиться обмін валют Пчілка на Головатого,64, що дуже зручно та швидко.”
“приємні ціни та великий вибір товарів!”
“Власник змінився! А з ним і магазин Катрін! Сподіваюся на краще. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш магазин. ))”
“Хороші та вічливі продавці, з повагою!!!”
“Живу поряд, тому часто ходжу до цього АТБ за покупками. В супермаркеті завжди чисто, тут гарний асортимент та свіжі продукти. Ціни доступні. Продавці також ввічливі та швидко працюють.”
“Оновлений дизайн інтер'єру. Все ок”
“Після реновації магазин на 5+! Асортимент суперовий, авіаційна тема дизайну взагалі ульотна, сервіс на висоті:) Додаю актуальні фотографії.”
“Після реновації магазин на 5+! Асортимент суперовий, авіаційна тема дизайну взагалі ульотна, сервіс на висоті:) Додаю актуальні фотографії.”