Огляд каталогу
- 1,938 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 1938 результатів
Перегляньте hospital у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,938 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 295,980 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає hospital з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Інтернат дуже хороший, хворих чудово годують, гідний догляд! Директор дуже порядна жінка!”
“ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ!!! ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ БУКВИ!!! ПРОФЕСІОНАЛ СВОЄЇ СПРАВИ і не тільки своєї: в моєму випадку під час лікування урології, Дмитро Сергійович попутно виявив причину і немов розчерком пера вилікував гіпертонію, з якою я вже з 8 років боровся, лікував, приймав різні пігулки які не вирішували проблеми по суті... Все поєднано в одній добрій, скромній висококваліфікованій людині, особистості... Без асистентів, реєстраторів та інших помічників, які в кінцевому результаті, окрім додаткової вартості лікування, ні на що не впливають і ні за що не відповідають, сам особисто проводить повний спектр обстеження, повний курс лікування і веде пацієнта до так само повного одужання... Залишається лише слухати, чути і виконувати вказівки та рекомендації лікаря... Без перебільшення ВИДАТНОГО ЛІКАРЯ сучасності... Лікаря, який насправді своєю кропітка працею, знаннями, вмінням та досвідом: ЛІКУЄ, а не просто залікувати, "виставити прайс" і відчепитись... Таких лікарів, такого підходу до справи і відповідальності в медицині не часто зустрінеш, та й я іще не зустрічав... ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ, ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ!!! МІЦНОГО ВАМ ЗДОРОВ'Я і успіхів у Вашій нелегкій, але почесний справі...”
“Медцентр якого не вистачає в кожному місті України, обслуговування на високому рівні, все що говорять ЗМІ марення, тут реально можуть допомогти хворим, в порівнянні з соціальними проектами і реальністю різниця катастрофічна, хто стояв на соціальних програмах той зрозуміє, велика подяка тим медикам, які там працюють і дають (хворим) шанс жити повноцінним життям.”
“Замовляли меблі до кімнати юнака: шафа, тумбу, стіл та полиці. Залишилися дуже задоволені якістю обслуговування та меблів. З вдячністю всій команді компанії Salita за високу якість, допомогу в дизайні, своєчасне виготовлення, доставку та складання. Компанія працює на високому рівні, впевнено можу рекомендувати співпрацю з компанією Salіta. Бажаю процвітання та вдячних клієнтів. З ув. Світлана.”
“Хочу висловити щиру подяку команді Центру за високий професіоналізм та людяність! Мій випадок був нестандартним та складним, але завдяки майстерності лікарів операція пройшла успішно. Особлива подяка директору Центру Щеглову Д.В., завідувачу відділенням Свиридюку О.Є., ведучому лікарю Паньків В.Р. та завідувачці відділенням анестезіології Чабанович Н.Б. Уважність, підтримка та турбота всього медперсоналу зробили моє лікування комфортним. Дякую за врятоване здоров’я! Рекомендую цей Центр усім, хто шукає висококваліфіковану нейрохірургічну допомогу!”
“Чудове відділення лабораторії, зручно, бо поруч з домом. Персонал привітний і уважний, всю інформацію по аналізах, термінах виконання, підготовці, надають максимально точно. Рекомендую!”
“Так склалося, що для мене ця клініка стала скоріше найкращим другом, ніж просто швидкою допомогою. Професіоналізм лікарів і всього медперсоналу заслуговує на найвищу похвалу. Дякуємо всім за допомогу, за добре чуйне ставлення, за розуміння та якісне лікування”
“Дякую дуже спеціалістам клініки, а особливо пані Ірині Макаровій за те, що допомогли мені віднайти радість від життя, краще зрозуміти себе та дали сили рухатись вперед.”
“Дуже ввічливий та кваліфікований персонал. Лаборант Олена все чітко пояснила та підготувала до МРТ.”
“Вже не вперше звертаємося в клініку «Педіатрія з любовʼю» і завжди дуже задоволені. Були і в філіалі на пр.Науки, і на Данченко. Все чудово. Лікарі компетентні, час на консультації достатньо, щоб задати всі турбуючи питання. Завжди чудовий огляд. Рекомендую”
“Чудова затишна клініка, звертались з проблемою себорейного дерматиту і акне у підлітка до дерматологині Тетяни Кулікової. Дуже дієві призначення, які одразу ж покращили стан шкіри! Рекомендую! Сама клініка має зручне розташування і дуже затишна”
“Дуже гарний медичний заклад!!! Працівники розуміють потреби пацієнтів. Все завчасно,попереджують.Дуже задоволений, робив МРТ и КТ. Наразі подякував Вам. Раджу всім!!!”
“Відвідую центр вже рік та хочу відзначити професіоналізм всієї команди працівників Спина + на Харківській. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта від лікарів та реабілітологів. Окремо хочу подякувати реабілітологу Галині. Її підтримка на заняттях, професійність та гарна усмішка допомагають бути не тільки у формі, а ще й з гарантованим гарним настроєм.”
“Рекомендую! Користуюсь послугами більше 1,5 роки, лікарі справжні професіонали.”
“Хочу поділитися вдячністю та щирою рекомендацією. Лікар Шамрай Дмитро Вікторович (проктолог, хірург) — справжній професіонал і Людина з великої літери. Майже півтора року ми з сином безрезультатно зверталися до різних фахівців через рецидивну кисту куприка. І лише Дмитро Вікторович зміг надати кваліфіковану допомогу. Він дуже уважний, досвідчений, впевнений у своїх діях, і справді знає, що робить. Ми відчули турботу, людяне ставлення та високий рівень медицини, яким хочеться ділитися. Щиро дякуємо! Саме такі лікарі повертають віру в систему охорони здоров’я.”
“Швидко і безболісно позбавили мене врісшоі волосини і декількох папілом на обличчі. Лікар надав усі рекомендації по догляду. Найболючіше - це анестезія, після цього все пройшло добре. Після видалення папілом зʼявився синяк на повіці, але сказали, що це швидко пройде і це очікувано на такому ніжному місці. Після процедури від страху трохи впав тиск, але і лікар Катерина, і адміністратор студії на Голосіївській готові були прийти на допомогу і напоїли солодким чаєм. Загальні враження - чудові ☺️”
“Повністю задоволена підходом лікаря Констянтина до своїх клієнтів. Уважний, не додає лишнього, все по факту і відповідає на всі, можливо навіть мої дивні запитання. Надав мені свої рекомендації по догляду. Клінікою задоволена, більше 10 років назад встановлювала тут коронки, вони досі вірно служать. Безмежно вдячна за якісну роботу і те що рятуєте зуби своїм клієнтам. В клініці комфортно, приємний персонал.”
“Сподобалось те що у клініці є можливість зробити кт, бо у попередній клініці кт не було і на око лікар повідомив що зуби здорові У медлі звернулась за іншим питанням, а виявилось (після кт) що декілька зубів у критичному стані Тож робіть кт перед будь-яким лікуванням та не гайте час”
“Задоволені всім. Привітний персонал, уважні лікарі .Лікарі усе детально пояснили( робимо сину 10 років), пройшло швидко й безболісно. Чисто, приємно є бажання повернутися. Саме головне що це не перша клініка де дитина лікується і він обрав сам її”
“Персонал мега привітний. Дуже задоволена якістю послуг. Сервіс на найвищому рівні. Без довгих черг , медсестра дуже швидко проводить забір аналізів. І дуже зручно, що лабораторія знаходиться в самому аеропорту та головне ціни не завищені!Всім раджу!:)”
“Щира подяка клініці і особисто лікарям Денису Помінчуку та Каріму Абдалла. Пройшло два місяці після операції, і зараз я можу впевнено сказати, що максимально задоволена і процесом лікування, і його результатом. Лікарі не просто вирішили мою доволі складну проблему, а й супроводжували та підтримували мене увесь час реабілітації після хірургічного втручання. Команда Дениса Володимировича -- це той випадок, коли високий професіоналізм поєднується з людяністю та турботою про пацієнта. Ще раз дякую! Ви - найкращі!”
“висловлюю щиру подяку колективу оздоровчого центру МОДЕСТ за професійно надані стоматологічну допомогу. Окрема подяка за високий професіоналізм та людяність моєму лікуючому стоматологу Гребенюку Марку Вікторовичу та власниці-керівнику центру МОДЕСТ - пані Зінченко Олені Вікторівні. ще з дитинства боявся стоматологів, але страх розсіявся після вже перших п'яти хвилин першого відвідання кабінету, де мою складну зубну історію вирішував Марк. Вдячний за те, що ви робите для військових, шановні вже друзі! раджу спеціалістів центру МОДЕСТ всім від мала до велика, кого вже турбують (чи профілактики заради) зубні проблеми! Краще б звернувся раніше, аніж тоді, коли проблеми дали про себе знати. Довірився - та не помилився!) ДЯКУЮ”
“Чистка зубів була безболісна завдяки гарному обладнанню, підігріву води для промивки і вправності лікаря. Дуже сподобалась чистота та привітність персоналу. Я вперше в житті не відчув болю від процедур”
“Вдруге звертають в клініку. Вперше була на Нивках. На Оболоні так само чудове ставлення до пацієнтів, приємна атмосфера, доньці подарували маленькі подаруночки. Лікарка Оксана Василівна дуже уважна, зразу знайшла підхід до донечки. Особливо хочеться відмітити професійність лікарів.”
“Дуже сподобалась клініка! Професійні лікарі, новітня апаратура, привітний персонал. Лікар Романович Наталя Юріївна обстежила, детально розказала, пояснила та призначила лікування яке дало результат. Тепер я знаю де допоможуть. Дякую Вам.”
“Була у лікаря Мельник В.В. щиро дякою їй за уважність до проблем пацієнта з комплесним підходом до поставленого діагноза та за якісно спланований етап лікування!!!”
“Приємно вражена візитом до Вашої клініки .Кваліфіковані лікарі, чудове обслуговування. Обстеження проходила у Прохвачова Олена Станіславівна - рекомендую! Доступно пояснила всі аспекти повʼязані з моїм зором та провела чудову консультацію з приводу лазерної корекції. Вирішили повернуся до Вас на операцію.”
“Сьогодні вперше потрапила в клініку для видалення папілом. Самостійно і випадково знайшла цей заклад в інтернеті. Залишилася дуже задоволена підходом до пацієнта: чудовий медичний персонал, все організовано і чітко, доступні ціни без нав'язування додаткових послуг. Окрема подяка лікарю! Рекомендуватиму своїм знайомим”
“Я з вернулась в медичний центр ударно хвильової терапії з білью в правому плечовому суглобі, діагноз: Хронічна вертеброгенна церквікбрахіалгія праворуч фазі нестійкої ремісії. Деформуючий артроз правого плечового та ключично-акроміального суглобів. Завдяки увазі і професійному ставленні адміністратора і турботі лікаря Олександра Вікторовича мені стало легше вже після другої процедури. Я дуже вдячна цьому центру за увагу людей які там працюють. Раджу всім людям, які потребують у лікуванні приходити і відчути результат!!!”
“Дуже подобається лікар Лідія Кулікова. Завжди шукає підхід для дитини, відповідає на всі питання батьків, додає багато інформації від себе. Також в клініці є іграшки в зоні очікування та кавомашина для підняття настрою батьків))”