Огляд каталогу
- 1,938 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 1938 результатів
Перегляньте hospital у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,938 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 295,980 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає hospital з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Відмінний центр, де приділяється дуже багато уваги пацієнтам. Затишно, зручно. Кімнати для проживання зроблені як у добрих готелях. Чистота та стерильність. Харчування різноманітне, задовольнить будь-який смак. Найважливіше це чудовий персонал, всі дуже добрі та дбайливі. Всі зайдуть поцікавитися самопочуттям, акуратно ставляться до проблеми, з якою ви звернулися, вислухають і підтримають. Сергій Олександрович, лікар у якого спостерігалася я, дуже відповідальний та пильний. Все тримає під чітким контролем (що дуже важливо). Мені допомогли домогтися ремісії (я лікувала алергію), так як комплексний підхід, лікували не тільки проблему, але і визначили моменти, які її провокують (що допомагає дотримуватися балансу і не викликати проблему знову). Постійно перевіряють мій стан після лікування. Загалом, це поки що найкращий варіант, з усіх що мені доводилося відвідувати.”
“Хочу залишити свій відгук про цю поліклініку та свого лікаря-гінеколога. Поліклініка справила на мене найкраще враження: тут завжди чисто, затишно, панує приємна атмосфера. Усі працівники дуже уважні, щирі, усміхнені та доброзичливі, завжди готові допомогти й підказати. Відчувається, що тут справді дбають про пацієнтів. Окремо хочу висловити велику вдячність своєму лікарю-гінекологу — Олені Володимирівні Ковальчук. Це справжній професіонал своєї справи: надзвичайно уважна, турботлива, завжди знаходить підхід до пацієнта. Вона не лише чудово виконує свою роботу, а й підтримує морально, пояснює все зрозуміло й детально. Завжди на зв’язку, відповідає навіть у неробочий час, що є величезною рідкістю та безцінною допомогою.”
“Хворіти зовсім не страшно, коли ви потрапляєте в клініку до Дмитра Дмитровича Іванова, тому що там, працюють професіонали своєі справи, новітні підходи до лікування, комфортні сучасні палати. За 10 років проблем із нирками, я нарешті знайшла лікаря-Дмитра Дмитровича, який мені допоміг. Вдячна йому за професіоналізм !!!”
“Відвідав лікаря Каташинська І В на Березняківській 30б . Чуловий та компетентний лікар , пояснила все простою мовою . Обовʼязково при потребі - тільки до неї)”
“Відвідала лікаря 25.12.2025(Олена Воломирівна),прізвище не пам'ятаю на Спаськиій,чудово просто.Приємна,м головне професіонал, приходила з застудою ,зараз набагато краще ,порадила,дуже допомогла )Рекомендую.Взагалі до цього була в Адоніс на Жилянській в 2020 році,у тата був Ковід,дуже допомогли .”
“Це просто якийсь - "анріал"(у хорошому сенсі) Все дуже оперативно, чітко, зрозуміло. Лікар, Артем'єв Д.В. = 6+* (з 5*) Всі Дівчата, від початкового рецепшену і до медсестер, санітарок... - просто взірець компетентності, толерантності, вихованості. Також 5* і за ваш оновлений "CI" , і ремонт. Молодці так тримати!!!”
“Дуже вдячний колективу, а особливо Олександру Петровичу за своєчасну і професійну допомогу в лікуванні недуги. Задоволений досягнутим результатом. Клініка кардинально відрізняється відношенням до своїх пацієнтів враховуючи делікатність проблем... дуже контрастує в порівнянні з іншими закладами. Рекомендую!”
“Лікування проходимо у дитячого лікаря Притчини Олени Віталіївни. Дуже приємна, уважна, компетентна! Людина своєї справи! Повноцінний огляд та вичерпні відповіді. Дуже вдячні за Ваш професіоналізм! Результати радують! Приємний персонал лікарні! Всі ввічливі та привітні! Рекомендуємо!”
“Не вперше відвідую цей медичний заклад. Обслуговуванням повністю задоволена, обстеження і консультації проходять у визначений попереднім записом час, висококваліфіковані спеціалісти повністю закрили питання, з якими я звернулась. Рекомендую Ок Клінік)”
“Хочу щиро подякувати лікарю-хірургу Галузинському Олександру Анатолійовичу та всій команді клініки MIRUM за високий професіоналізм, людяність і уважне ставлення до пацієнта. Півтора року тому я звернулася з серйозною проблемою — незрощеним переломом (псевдоартрозом) шийки правої плечової кістки після остеосинтезу. До цього багато лікарів відмовлялися братися за таку складну операцію, вказуючи на можливу потребу в протезуванні. Олександр Анатолійович одразу взявся за мій випадок, сказавши: «Давайте поборемося за вашу руку». Операції проводилися в два етапи. Влітку минулого року було видалено фіксатори, проведено резекцію зони несправжнього суглоба та виконано кісткову аутопластику. Восени цього року, після повного зрощення перелому, була проведена друга операція з видалення металофіксаторів. Обидві операції були виконані дуже професійно, продумано і водночас по-людськи чуйно — навіть до таких деталей, як акуратний косметичний шов. Особливу вдячність висловлюю Олександру Анатолійовичу та всьому медичному персоналу клініки MIRUM за професіоналізм, чуйність і підтримку. Завдяки вашій майстерності та турботі я знову відчуваю радість, спокій і впевненість у майбутньому. Дякую за турботу і відчуття, що для вас пацієнт — це насамперед людина.”
“Чудовий сервіс, пройшла цілий пакет послуг для медичної довідки посвідчення водія, кваліфіковані працівники, перевірили стан здоров'я та надали рекомендації. Дякую адміністратору Юлії допомогла все заповнити , супроводжувала по всім запитанням та лікарям, щира та привітна”
“Дякую вам клініка Viva за відмінне обслуговування, узд щитоподібної залози вартувало 700 грн.Процедура була проведена лікарем ретельно, без поспіху, потім лікар пояснив наявний стан, чекатиму повідомлення з поясненням на пошту , щиро дякую. Рекомендую усім профілактичний огляд у клініці.”
“Дитина відвідує центр Спина+ на Житомирській трохи більше місяця. Кожне третє заняття її оглядає лікар Ілона і за потреби змінює вправи. Займається донька під наглядом реабілітологів Вероніки та Софії. Навантаження та вправи підібрані дуже професійно і без виснажливих тренувань. Донька раніше займалася танцями, але сколіотична постава залишалася, нажаль. Тут я вже бачу гарний результат: вирівнюється постава у дитини, покращується впевненість і витривалість. Донька ходить с задоволенням і хоче на постійній основі. Лікар і реабілітологи уважні, дівчата адміністратори привітні, приємно сюди приходити. Дякуємо всім!”
“Данило Ігорович Галь відновив жувальні зуби настільки акуратно, що неможливо помітити, де були проблеми. У клініці спокійна атмосфера, все чисто і організовано. Відчувається високий рівень професіоналізму. Рекомендую щиро і без сумнівів”
“Хочу висловити щиру подяку подологу Аліні за професійно виконаний педикюр. Робота була проведена максимально акуратно та повністю безболісно, що одразу створило відчуття комфорту й довіри. Дуже сподобалася приємна атмосфера та підтримка протягом процедури — фахівець уважно пояснював кожен етап і заспокоював, що все буде добре. Результатом залишилася надзвичайно задоволена. Рекомендую як справжнього професіонала своєї справи.”
“Не хочу бути голослівною, але Тетяна Юріївна - це скарб, це не просто лікар, а спасіння! Більше 6 років змінювала лікарів, пила гори ліків і ніхто не міг допомогти, життя перетворилось в справжній ад. Тетяна Юріївна не тільки знайшла причину, поставила діагноз, назначила лікування і повернула мені звичайне життя, без болю і дискомфорту! Тому сміливо рекомендую усім!”
“видаляли кріодеструкцією бородавки з лікарем Глушенковою Оленою, все пройшло добре, результат очікуваний. Лікар запропонував альтернативні і більш дієві варіанти, що допомогло уникнути додаткових сеансів”
“Була на консультації — залишилася дуже задоволена. Лікар уважно вислухала мої скарги, провела детальний огляд, усе зрозуміло пояснила без зайвого тиску, дала чіткі рекомендації щодо лікування, що дуже важливо, коли звертаєшся по питанню свого здоров’ям. Окремо хочу відзначити весь персонал — привітні, уважні та професійні, одразу створюють приємне враження про клініку. Дякую за високий рівень сервісу!”
“Хочу щиро подякувати команді клініки за можливість пройти лікування в межах безкоштовної програми ЕКЗ від НСЗУ.Програма дійсно безкоштовна - НСЗУ оплачує основний курс лікування, стимуляцію, пункцію, сам процес ЕКЗ/КСІ та перенесення ембріонів.Оформлення документів пройшло неважко — клініка допомогла з усіма етапами. Персонал клініки був уважний і підтримував протягом усього шляху — від першої консультації до переносу ембріону. Хочу щиро подякувати лікарю репродуктологу Боднар Наталії Володимирівні за професіоналізм і людяність під час участі у безкоштовній програмі ЕКЗ від НСЗУ. З першої консультації відчувалася підтримка, уважність і чітке пояснення кожного етапу лікування.”
“Задоволена, що знайшла цю клініку. Лікар Тетянчук Марина Володимирівна надзвичайно професійний, чуйний, уважний лікар. Дуже Вам дякую! Адміністративні помічниці такі привітні, усміхнені дівчата, терплячі, підберуть найкращий час для запису, зустрінуть, проведуть. Буду звертатися ще.”
“Дуже сподобалося. Зручно облаштований вхід, де зручно надіти при вході та зняти на виході бахіли. На ресепшн перевіряють час, на який вас записано. Пацієнтів викликають на призначені обстеження, після чого запрошують до лікаря. Приємно спостерігати за кваліфікованою роботою персоналу, у якому так багато вродливих дівчат. Час між обстеженнями можна провести, прослуховуючи поради офтальмолога на екрані у залі очікування. Мені надали дієву допомогу, можу працювати за комп'ютером та керувати автомобілем без окулярів. Гадали необхідні ліки, надали докладні рекомендації щодо поведінки під час курсу лікування. Призначили повторні огляди. Дякую Центр Ока за покращення якості життя!”
“У мене псоріаз на ногах. Проводили мені газацію в пластиковому мішку озоно-кисневою сумішшю: занурювали дві ноги в пакет, зав’язували джгутом і тоді запускали спеціальний газ. Я сиділа півгодини — результат дуже хороший, псоріатичні бляшки підсихають, жодних поганих змін немає, бачу лише поліпшення. Вдома мажу озонованою олією, також застосовую гомеопатичну крупку, яку мені призначила гомеопат Головатюк Світлана Степанівна. П’ю озоновану олію 3 рази на день по одній чайній ложці. Відчуваю, що мій стан здоров’я змінюється: є гарні поліпшення, вже немає болю, немає такого лущення, а псоріатичні бляшки у багатьох місцях просто зникли.”
“Щиро вдячна, за чуйне, турботливе, професійне ставлення . Усією родиною , перше куди звертаємось, як за консультацією , за аналізами і дослідженнями так і за допомогою Весь персонал медичного центру уважні, завжди відповідають на усі питання, коректні і максимально підтримуючі, відчуваєш безпеку і довіру. Гарний сучасний сервіс, чистота, затишне комфортне розташування. Бажаю залишатися, з таким же високим рівнем надання медичної допомоги і сервісу.”
“Чудовий лікар і клініка. Сучасно, комфортно і по доступним цінам. Андрій Олександрович миттєво знаходить проблему та якісно її усуває. Мені все подобається. Рекомендую)”
“Дуже кваліфіковані лікарі. Особливо вразила взаємодія з суміжниками: ми зробили КТ і коли прийшли на повторний прийом до лікаря - він уже вивчав мій знімок! Наглядно розповів про проблему і призначив лікування. Дякую!”
“Добрий день! Хочу подякувати персоналу клініки за високий професіоналізм, чуйність, уважність, підтримку та гарний настрій!!! Лікарю - анестезіологу Ганні Олександрівній - поєднання харизми, гумору та високих професійних якостей! Все пройшло легко, невимушено та безболісно! Хірургу Сергію Сергійовичу низький уклін та подяка за чуйність і професіоналізм! Всьому персоналу клініки особливо лікарю Вікторії Вікторівні - благополуччя та мирного неба! Дякую!!!”
“Рекомендую на всі 100%. Була на консультації у гінеколога з приводу затримки, і це найкращий прийом, на якому я коли-небуть була. Мене привітно прийняли на рецепшині, провели до кабінету, лікар пояснила все простими словами та заспокоїла. Без лишніх аналізів та здирання грошей. До речі, ціни доволі демократичні, одним словом, супер! Задоволена неймовірно”
“Клініка мені подобається. Була не в одного спеціаліста по різним сферам, завжди залишалась задоволена. В клінікі широкий спектр послуг. Робота адміністраторів також класна, завжди ввічливі та доброзичливі. Окремо хочеться відзначити гінеколога Бардак Тетяну Вікторівну, яка є моїм лікарем уже декілька років. Професіонал своєї справи - працює дуже обережно та впевнено.Завжди підтримає та зорієнтує. Дуже уважний та доброзичливий лікар. Щиро рекомендую лікаря Бардак та клініку Мед Сіті”
“Були у дитячому відділенні. Все дуже сучасне, на найвищому рівні. Сподобалось все. Є дитяча кімната, дитина не нудиться поки чекає на прийом”
“Дуже при нині наявних обставинах, порадувала клінніка. Світло вирубали, а в кабінеті у лікаря все робить. УЗД подивилися, висновок надрукували. У сусідній державній лікарні в цей час люди під кабінетами з ліхтариками сиділи.... Різниця в підході, космос - просто”