Огляд каталогу
- 49 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 49 результатів
Перегляньте menu ресторану у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 49 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 33,474 відгуків та оцінок.
“Зайшли випадково.Шукали мідь,а знайшли золото:приємна жива музика,ввічливі і гарні дівчата-офіціанти. Було досить людно,тож нас одразу попередили,що страви отримаємо з затримкою.Але принесли швидше,ніж обіцяли.Смачно,атмосферно”
“Хочу висловити особливу подяку СУШИСТ за нереальну подачу і неймовірний смак Філадельфія татакі. Обожнюю цей ресторан - затишна атмосфера, привітні офіціанти і божественна кухня. Вам не вистачає тільки Меладзе, щоб бути ідеалом. P.s. Спасибі коханому офіціантові Мілі - дуже мила дівчина, яка вміє підняти настрій.”
“Гриль-бар. Обновили МАФ, тепер виглядає круто! Шаурму роблять смачну, є можливість корегувати замовлення - інгідієнти по бажанню. Працюють на виніс. Ціни середні!”
“Це щось нереальне! Вчора купували цибулевий хліб та еклери. Все просто неймовірно смачно. Хочеться тепер спробувати усе. Дякуємо за такі чудові смаколики! Удачі Вам та процвітання!”
“Замовляв піцу та роли. Піца дуже смачна, хрустка. Смачні роли, сушистий молодець! вже один рік шукаю по Києву смачні суші, зрештою знайшов. дякую вам.”
“Дуже смачно, одні з найкращих суші в Києві!”
Kunsey Sushi — це суші-бар, де готують смачні та великі роли. Риби тут багато, а замовлення виконують швидко. Це місце, куди клієнти повертаються знову і знову за якісними стравами.
Hidden 2.0 — це чудовий заклад, де з перших хвилин приємно вражає сервіс. Тут затишна атмосфера, можна посидіти на свіжому повітрі.
Кафе «Дружба» — затишний заклад на бульварі Миколи Міхновського в Печерському районі Києва, куди зручно заскочити на швидкий обід або каву. Це місце формату «домашня кухня поруч», де роблять ставку на ситні порції, зрозуміле меню та помірні ціни.
“Пробували вже багато де, але в стріт суші найкращі роли. Роли великі, не розпадаються, супер смачні! Завод всім друзям і знайомим рекомендуємо, навіть замовляли і возили в інше місто суші бургер бо такого смачного бургера ніде ще не куштували. Тому стріт суши однозначно рекомендуємо!”
“Завжди дуже смачна піца,чекати довго не треба все топ”
“Замовляв тут Сет №2. Їжу приготували вчасно на той час, на який домовлялися. Було все дуже смачно! Особливо сподобалося люля-кебаб та гриби гриль. Обов'язково замовлю тут ще раз!”
“Шикарне місце з цікавими краєвидами. Дуже смачна кухня”
“Хоч із величезним запізненням, але пишу про свої враження від чудового смаку українського Криму. Була там неодноразово і буду при кожній можливості. Якщо коротко, завжди хочеться ще.”
“Ввічливий персонал, швидка видача замовлень”
“Дуже смачний шашлик з індички і свинини, сет пловів теж сподобався. Приємна атмосфера)”
“Замовили піцу (4 сири з гострим медом +додали пепероні), ньоки з лисичками, бурата з печеним перцем, лимонад ананас-грейпфрут та коктейль breeze. Чек 1744(з чайовими) Коктейлі непогані - вибір є і доволі цікавий. Закуска та основна страва - не розчарували, але спеціально за ними не повернемось. А от піца це те, заради чого повернусь і не один раз - Дуже смачно ! Офіціант приємний, але після того, як нам винесли страви більше до нас не підходив, хоча запари не було. О 18:00 місце на терасі знайти важко, але всередині є вільні столики.”
“Хочете смачний стейк, смачне пиво і не за всі гроші світу. Вам сюди. Розказувати нема чого, треба просто прийти і скуштувати.”
“Їжа чудова, особливо сніданки, також сподобалась матча з манговим пюре. Але в приміщенні було трошки душно. І також, враховуючи, скільки років закладу, хотілось би невеличких оновлень в інтер'єрі :)”
“Дякуємо !Було багато та дуже смачно ,обовʼязково замовимо ще раз”
“За останні три роки були тут близько 70-ти разів, кілька разів відзначали особливі сімейні події. Один з улюблених ресторанів. все меню дуже продумане, хороша винна карта та авторські коктейлі. Ідеальний баланс української та європейсько кухні. Паста смачніша ніж в ЖЗЛ, Італійській редакції та Алясці. Окрема подяка за класне дитяче меню. Останнім часом є проблеми з сервісом, офіціанти часто неуважні, проте це не псує враження. Рекомендую завжди.”
“Заклад сподобався. Смачна кухня, швидко все приготували. Хінкалі чудові на смак! Особливо сирні! :) Також соковиті хачапурі та ароматні інші страви. Чисто і досить атмосферно. Трохи бракує простору, зал доволі малий і столики стоять дуже близько, гості фактично торкаються ліктями один одного. З приємного - грає атмосферна музика, підібрана спеціально до тематики закладу. Є вбиральня і крісла для дітей. Загалом - залишились приємні враження, мила атмосфера, ситні та смачні страви, ввічливий персонал.”
“Дуже чудове, затишне місце. Їжа смачна і доступна по ціні, приємний, ввічливий персонал. Готують швидко та смачно, завжди все свіже. Гарне оздоблення закладу квітами та деревами. Влітку на вулиці- гарна тераса. Але і в прохолодну пору-всередині дуже атмосферно! Дякуємо, відвідуємо вже не вперше і будемо далі до вас заходити! І ваша доставка теж на хорошому рівні☺️”
“Дуже чудове, затишне місце. Їжа смачна і доступна по ціні, приємний, ввічливий персонал. Готують швидко та смачно, завжди все свіже. Гарне оздоблення закладу квітами та деревами. Влітку на вулиці- гарна тераса. Але і в прохолодну пору-всередині дуже атмосферно! Дякуємо, відвідуємо вже не вперше і будемо далі до вас заходити! І ваша доставка теж на хорошому рівні☺️”
“Чебуречна біля метро "Почайна" напроти речового ринку. Формат "Фаст фуд". Чисто, охайно, затишноо, серветочки, одноразові приборы, сіль, перець, цукор. Все цивілізованно. Працює кондиционер. Охайні кухарі. Приємний касир. Тепер про мінуси: 1. Доведеться зачекати хвилин 15. Айран якісний їжа смачна. Рекомендую!”
“Тут жіночка готує смачну піце з гарних продуктів, і все, краще відразу подзвонити і замовити по телефону. Смаком та ціною задоволена!”
“Не перестаю дивуватися організованістю команди та якістю замовлень. Замовила 5 порцій суші Філадельфія з лососем, їх доставили за 30 хв., і вони були такі смачні, що не стрималась і замовила ще 2 порції Макі і Каліфорнію класік на пробу. Теж доставили дуже швидко і було неймовірно смачно. Браво!)”
“Всe ок. Бажаємо відкрити свій заклад. Їсти на вулиці трохи незручно”
“Відпочивали проїздом в Борисфені і скажу прямо, їжа там (((. Вибори страв -, ціни -, повара взагалі треба звільнити. Де вони його взяли? Мабуть з ПТУ. Не смачно взагалі, вибора немає, меню дуже складне та ще дорого. Тут натрапили на Шашличний Хутір і залишилися в захваті. Великий вибір, дуже смачно і демократичні ціни. Дуже дякую за приємний вечір. Респект офіціанту за комплімент у вигляді нарізки з фруктів”