"Мир сумок"
“Магазин непоганий, великий асортимент, але дешевим його не назвеш.”
Знайдено 9 результатів
“Магазин непоганий, великий асортимент, але дешевим його не назвеш.”
“Купували дружині купальник, дякую!!!!!Рекомендую!!”
“Просто відмінний магазинчик) Взагалі несподівано на окружній дорозі Києва! Можна купити шикарні подарунки) Це хенд мейд нашого виробництва! Раджу всім) На всі випадки життя подарунки там точно є) є ще Одяг жіночий, але мені не потрібно було)”
“Дуже великий асортимент та вибір продукції. Швидко працюють та допомагають у виборі”
“Відмінний магазин. Найнижчі ціни з усіх комісіонок в Києві. І ще часто дівчинки роблять знижку. Я з вами вже три роки. Дякую.”