Огляд каталогу
- 139 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 139 результатів
Перегляньте restaurant у Фастові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 139 результатів у Фастові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 19,074 відгуків та оцінок.
“Замовляла квіти на свято і мені зробили справжню красу! Іменинниця була задоволена☺️ Все швидко та красиво.”
“Це заклад, куди хочеться повертатись. Особлива та затишна атмосфера та смачна кухня і бар! Привітний та молодий персонал)”
“Затишна атмосфера закладу, смачні та вишукані страви та чудове обслуговування.”
Fichepizza — це приємний заклад з оптимальними цінами та привітним персоналом. Тут готують неймовірно смачну піцу, а відкрита кухня дозволяє бачити процес приготування. У закладі чисто, а зручні диванчики створюють комфортну атмосферу.
“Іноді люблю влаштовувати квести містами. Один з них - типу "Ворлд оф Тенкс". А загалом, історію варто вивчати. І в УПА, і в Радянській Армії було багато українців. І пам'ятники простим воїнам не варто рушити. Вони мають бути нагадуванням нащадкам.”
“Дуже круто, рекомендую! Кухня смачна!”
“Хороший новий магазин, достатньо просторий. Широкий асортимент товарів. Крім звичайних кас, встановлено також каси самообслуговування, що дуже зручно. Поки що прострочених чи запропонованих товарів тут не помічав. Сподіваюся так і буде надалі.”
“Дуже гарний магазин, завжди свіжа і якісна продукція. Швидке і ввічливе обслуговування Можна розрахуватися і карткою і готівкою. Рекомендується”
“Замовляла онлайн для мами та друзів суші сети перебуваючи за кордоном. Не маючи можливості зараз бути поряд з рідними, я дуже вдячна за довіру, порядність, допомогу в замовленні по вайберу, прекрасний сервіс та смачні суші сети! Якщо ви далеко від рідних в Фастові і хочете зробити їм приємне зверніться саме в Осама Суші, до Олени! Раджу абсолютно усім, своїм друзям, рідним спробувати їх завжди свіжі та дуже смачні суші! Величезне Дякую Вам, Осама Суші!”
“Кращі суші в Фастові. Ось актуальне меню 29.12.18.”
“Перший заклад в Фастові де платиш за один напій , а п'єш скільки завгодно. Таке бачив тільки в Штатах. Також всі страви гарної якості.”
“Дуже смачно, ціни доступні, готують швидко. Приємний персонал. Інтер'єр не новий, багато очікувати не варто, але чистенько. Однозначно варто відвідати.”
“Персонал на рівні, обслуговування швидке, великим плюсом є наявність терміналу і графік роботи!”
“Святкували тут весілля. Дуже сподобалось. Приватний персонал, смачна кухня, це все зробило наше свято. Завдяки ресторану Дубравушка ми відсвяткували найкращий день в житті. Дякуємо, за чудову організацію. Ми Вас любимо ❤”
“Прекрасний готель! Мрію ще там якось зупинитися! Всім дуже раджу!”
“35 людей сиділи вільно.Кухня сподобалась,зал просторий.Рекомендую”
«Піца хата» — затишний заклад у Фастові на вулиці Соборній, поруч із вокзалом, де зручно зайти на швидкий перекус або зустріч із друзями. Це місце цінують за охайний зал, приємний інтер’єр і спокійну атмосферу для щоденних візитів. Основний акцент у меню — піца різних форматів, яку готують оперативно та подають гарячою.
«Вілла Чиполіна» — атмосферний заклад у Фастові, розташований у провулку Андрія Саєнка, де поєднуються затишок і продуманий інтер’єр. Це місце, куди зручно завітати як на сімейну вечерю, так і на зустріч невеликою компанією.
“Дуже смачні кондитерські вироби, свіжі, брала чізкейк з полуницею, дуже сподобалося!! Кава дуже смачна, ще й атмосфера дуже привітна, дякую за такий теплий прийом❤️”
“Трішки дорожче ніж всюди , зате вибір пива великий.”
“27.06.20 року Святкували перший рік донечки в цьому закладі) Нам все сподобалося, великий вибір страв, все дуже смачне, особливо котлета по-Київські ммм))) Власники привітні)) Нас було 20 чоловік, є місце де потанцювати) Рекомендую)”
“Завжди охайно,всі цінники відповідають товару,ввічливі касири”
“Все нормально тут і з їжею, і з обслуговуванням ! Часто буваю, коли треба перепочити від ритму життя – роблю собі подарунок посидіти в тиші, подумати, підвести підсумки. Піца «Фірмова» (здається) от її і замовляю.”
“Дуже гарне пиво і таке ж обслуговування”