Огляд каталогу
- 139 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 139 результатів
Перегляньте restaurant у Фастові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 139 результатів у Фастові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 19,074 відгуків та оцінок.
“Майданчик хороший можна займатися як дітям так і дорослим, молодці що стурбувалися про мешканців завокзалу, якнайбільше таких майданчиків”
“Дякую велике дівчатам, особливо Вікторії за пораду, завдяки її пораді у виборі ковбасок, моя вечеря сьогодні була дуже смачна.”
“Прекрасний персонал, дуже смачно готують”
“Сподобалося обслуговування, дуже приємна жінка Світлана, пояснила все доступно і приділила досить увагу. Замовили диван і стіл комп'ютерний. Поки всім задоволені.”
“Круте місце, де можна провести з гарною компанією.Приємна музика, караоке, гарне обслуговування.”
“Замовляла багато разів, смачно!”
“Бургери дуже сподобались, а хотдоги це щось. Вони класичні, хрумка булка, ням-ням) За сосиску питав, показали вона вищого сорту не памятаю виробника.”
“Дуже великий асортимент, приємні дівчата, швидка доставка через Нову пошту”
“Юля каже, що там дуже смачно. Я їй вірю”
“У вас є месенджер, хочу доставку зробити. Знаходжусь закордоном”
“В даному парку можна спокійно провести свій відпочинок разом із друзями і близькими. На території є дуже багато різновидів дерев та птахів. Також є маленьке помешкання "зоопарчик" з різними тваринами: хом'яки, мишки, попугаїв, змії,павуки тощо.”
“Великий вибір ортопедичних матраців. Швидка та безкоштовна доставка. Оплата при отриманні.”
“Шановний пане Андрій, дякуємо Вам за своєчасно і якісно виконану роботу. Гарна допомога з підбором мебелів. Виготовлення в обіцяний термін. Головна подяка пані Марині. Успіхів і процвітання вашому магазину. Майбутні проекти плануємо тільки з Вами.”
Sushi Club — це заклад зі світлим та затишним інтер'єром. Тут готують свіжі та смачні суші, в яких багато риби, а не тільки рису. Особливою популярністю користується суп том ям та салат «Айсберг» з куркою.
“Смачну каву, приємне обслуговування”
“Я поїла шаурму з клієнта що поставив 1.було смачно”
“Дуже затишно у приміщенні, гарні філіжанки та смачна кава. Помітила що декративні дрібнички змінюються разом з періодом свят, що створює інтригу і хочеться зайти знову.”
“Дуже смачно.Брала картошку фрі і шаурму,сподобалось все.Персонал привітний)Рекомендую)”
“Дуже смачні суші, завжди свіжа рибка. Готують швидко. Мої фаворити в нашому місті. Приємні ціни, гарна якість)”
“Смачна кава і приємне обслуговування”
“На цій заправці не вистачає газу,ви плануєте заправляти газом?”