Огляд каталогу
- 64 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 64 результатів
Перегляньте restaurant foodestablishment у Фастові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 64 результатів у Фастові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 10,717 відгуків та оцінок.
“Найсмачніша кава в Фастові,що я смакував!!!За що дуже вдячний!”
“Улюблене морозиво! Коли буваю у Фастові, обов’язково сюди заходжу за порцією смакоти.”
“Одна з кращих кавових точок в Фастові. Я сюди кожен день приходжу і насолоджуюсь приємним сервісом, та смачною кавою. Хто хоче може спробувати і чай, чайна карта також хороша. Є можливість купити каву та чай на розсип.”
“Це найкраще, що є із закладів харчування у місті. Все зрозуміло, якісно та оперативно. На голову вищі за ситу мишу, з її 1,5 посадових місць…, ЕZID з його якимись зайнятими місцями, які з 18.00 і вже не приймаємо в 12.00 ((()))), про МАНГАЛ просто мовчки… (((((( P.S. і так був у Фастові, як турист, обійшов всі заклади харчування. Здивувався, що ще практикується зустрічі випускників ()()() . Фастів як одноденної пішохідної екскурсії Супер. Був 01.02.2025 в перший день Всесвітнього тижня гармонійних міжконфесійних відносин , а Фастів то місто яке має і православне і католицьке і єврейське (навіть похований цадик)))) Квиток з Києва 24.95) електричка”
«Є Все» — це заклад з приємною атмосферою та хорошими напоями. Тут готують неймовірно смачні суші та роли. Мила касир-офіціант з посмішкою є візитною карткою цього закладу.
“Були проїздом через Фастів, «загуглив» де можна поїсти з гарним рейтингом. Заїхали у бункер, їжа космос (дуже смачно), порції кінських розмірів (попросили цю смакоту скласти нам з собою), рази в 2 дешевше за аналогічні страви у столиці”
“Це одна з найкращих кавярень та місце для сімейного відпочинку, яке я знаю. Тут готують дуже смачно все від салатів до десертів. Є дитячий куточок та великий майданчик. Щиро рекомендую”
“Чудова пекарня! Атмосфера приємна, гарно, затишно. Персонал привітний і доброзичливий. Свіжа, дуже смачна випічка. Я постійний клієнт, дуже рекомендую!!”
“Завжди чисто та охайно, файний персонал, чудова кухня, помірні ціни як для такого закладу, дякую що з'явились в нашому місті!!”
“Дуже смачно і затишно, улюблена кавярня”
“Зручний мікрорайонний магазин. Є продукти, алкоголь, цигарки.”
“Тут народжуються найкраще пиво, квас та сидри в Україні. Найсучасніша варниця, натуральне виробництво та максимальні вимоги до мікробіології. Єдиний пивовар в Україні, що виготовляє біле чи пшеничне пива, які не поступаються найкращим іноземним зразкам.”
“Дуже смачна кава.Якщо ви гурман,то вам сюди.Чисто,затишно і спокійно.Можна замовити ,як в чашці так і в стаканчику.Є як арабіка так і купаж. Один мінус це немає туалета.”
“Розташовано дуже зручно, центр міста, постійно бувають акції на різні товари і головне завжди є свіжа випічка.”
“Відвідую цей магазин «Сільпо» вже давно — він став для мене справжнім рідним. Дуже подобається, що біля нього є зручна парковка, тому можна приїхати на машині без проблем. Хочу також відзначити чудову роботу Максима Корпачова — він завжди привітний і уважний, а товари розкладає швидко і акуратно (передайте цьому пупсику). Дякую за комфортний шопінг!”
“Хороший новий магазин, достатньо просторий. Широкий асортимент товарів. Крім звичайних кас, встановлено також каси самообслуговування, що дуже зручно. Поки що прострочених чи запропонованих товарів тут не помічав. Сподіваюся так і буде надалі.”
“Дуже гарний магазин, завжди свіжа і якісна продукція. Швидке і ввічливе обслуговування Можна розрахуватися і карткою і готівкою. Рекомендується”
“Персонал на рівні, обслуговування швидке, великим плюсом є наявність терміналу і графік роботи!”
“Дуже смачні кондитерські вироби, свіжі, брала чізкейк з полуницею, дуже сподобалося!! Кава дуже смачна, ще й атмосфера дуже привітна, дякую за такий теплий прийом❤️”
“Трішки дорожче ніж всюди , зате вибір пива великий.”
“27.06.20 року Святкували перший рік донечки в цьому закладі) Нам все сподобалося, великий вибір страв, все дуже смачне, особливо котлета по-Київські ммм))) Власники привітні)) Нас було 20 чоловік, є місце де потанцювати) Рекомендую)”
“Завжди охайно,всі цінники відповідають товару,ввічливі касири”
“Продуктовий магазин, оплата карткою і готівкою. Все необхідне є, кавова машинка у наявності.”
“Я ще не знаю чи там смачно чи ні ну я не знаю!”
“Смачна кава! Бариста ввічливий, завжди підніме настрій)”
“Дуже класна кава, всім рекомендую”