Огляд каталогу
- 24 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 24 результатів
Перегляньте restaurant irpin в Ірпені. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 24 результатів в Ірпені. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 5,122 відгуків та оцінок.
“Найкращий рамен зі всіх, які доводилось куштувати. Приємний сервіс, величезні порції. Чудове місце в Ірпені для обіду чи вечері.”
“Хороша кухня і відмінна кава. Все зручно і дуже затишно”
“Була приємно здивована, коли мені вперше показали це місце)! Катались там на велосипедах, велодоріжка відокремлена від пішохідної газоном. Людей було небагато, може по причині віддаленості від багатоповерхівок. Завдяки розмірам скульптур на набережній, відчуваєш себе ліліпутом в країні Гуліверії))). Обов'язково поїдем туди вечором, помилуватись ілюмінацією”
“Регулярно замовляємо суші в цьому закладі і жодного разу не пошкодували. Завжди смачно та швидко готують, персонал завжди привітний. Рекомендую!”
“Дякуємо тур агентству TUI жирафа підібрали чудовий тур, врахували всі побажання! Звертатимуся ще.”
“Чесно кажучи дуже боялися бронювати онлайн подорож. Але завдяки Альоні,яка підібрала нам тур до Болгарії,лишилися дуже задоволені,і на майбутнє будемо користуватися послугами”
“Улюблений заклад! Чудова їжа, якщо приїжджають гості, то приходимо сюди. Всім дуже подобається піца та боули-це щось нереальне. Все швидко готують, гарна музика, ми задоволені. Рекомендую!”
“Чудовий парк для прогулянок. Затишно, спокійно і гарно ☺️”
“Оцінила вас в 5 зірок, бо смачно! Ми буваємо у вас часто.. і в цілому завжди все супер.. але був випадок який дуже мене засмутив, вирішила написати тут: зробила замовлення з чоловіком, мені винесли фреш.. чоловіку їжу.. сиджу чекаю.. пройшло 40хв, розумію що в мене є ще 20хв на поїсти і пора виїзджати до стоматолога, підходжу питаю, дівчина йде на кухню питає і каже що замовлення чекати ще 10-15хв.. я розумію що вони просто забули мені робити, бо черги після нас не було. Але нажаль навіть не призналися що це їх помилка.. віддали мені 300грн готівки, перелили фреш в стакан з собою і відпустили голодну аж до вечора, бо далі просто не було часу.. навіщо мені той фреш без страви - не ясно, чому так вийшло - не ясно. Мені дуже ця ситуація не сподобалась.. тепер ображаюсь на ваш заклад))) звісно прийду ще, і оцінку не змогла поставити нижче - але серджусь)”
“Чудові хачапурі! Можна дзвонити і замовляти”
“Крутота. У них найкраща шаверма,яку доводилось куштувати. Пиво хорошої якості і є варіанти як для любителів класики, так і цікаві авторські смаки. Офіціантки- окрема родзинка закладу, неймовірно приємні дівчата.”
“Мені все сподобалось. Я не очікувала якогось вау-ефекту, та його й не було. Весь час у думках порівнювала його з львівською сетью "Реберня". Замовляли ребра, рибу на грилі, овочі гриль, соус ягідний, паляничку, лімонад облепіховий та вишневу наливку. Ребра смачні, м'ясні, добре приготовані. Ягідний соус до нього добре пасував. Риба приготована добре, але те що це скумбрія, для мене це великий мінус. Не люблю скумбрію. Ну то вже справа смаку. Овочі гриль були смачні з часниковим соусом. Порція маленька, скромненька. Два маленьких кусочка кукурудзи (звісно, що сам качан їсти не будете, але вагу він порції, і без того маленької, додає), один кусочок кабачка, один баклажанчика, два з половиною грибочки та кусочок солодкого перцю. Смачно, але мало. Сподобався облепіховий лимонад та вишнева наливка. Вона не така спиртуозна, як П'яна вишня, але така ж приторно солодка. Можна випити багато та не помітити, як сп'янієш. Те що є в меню та ми куштували - приготовано смачно.Немає питань. Але, мені не вистачило узвара (хотіла заказати, але запропонували лімонад, у зв'язку з відсутністю), також, хотілось би іншу рибу, ніж скумбрія. Наприклад, форель. Офіціантка була дуже спритна. Замовлення приймала швидко та швидко приносила. Інколи навіть прибирала сміття зі столу. Принесла воду нашим песикам (ми попросили). Зрозуміла, чого мені не вистачало там: це атмосфери тієї самої реберні. Але то таке... Хто не був, той заміни навіть не помітить. Висновок такий, що якщо хочете поїсти ребра та не їхати до Львова або хоча б Київа, то можна прийти сюди.”
“Велике дякуємо за сервіс! Сходили всією компанією на міні-корпоративчик, були приємно вражені. Все дуже смачно та якісно! Особливо рекомендуємо суші Зелений дракон)”
“Вау солпадєнія мою подругу звуть Ліза”
“Дякую велике за вашу роботу) з хлопцем замовляємо у вас набори на особливі дати, завжди лишаємось задоволені. Особливо смачні сети "сенсей" та "двоє в Кіото". Дуже раджу”
“Піца просто бомбова! Ніде ще не куштував такої смачної піци. Буду її смакувати завжди)”
“Дякуємо, все сподобалось і смачно. Приємно здивували подарунком.”
“Кухня супер, інтер'єр свіжий, музика ненав'язлива”
SUSHI-DRIVE в Ірпені — це місце, де готують одні з найсмачніших суші в місті. Роли тут великі та смачні. Замовлення виконують швидко.
“Вже неодноразово замовляла суші, завжди дуже смачно. Але іноді є затримка в доставці, але це не так критично тому що затримка 10-15 хв, а іноді навпаки навіть раніше. Загалом все подобається, вже рік замовляю суші тільки тут☺️”