Ambassador Plaza
“Дуже гарний Hotel, працівники на рецептурі гарно говорять по англіскі, номера чисті прибрані, гостепреімно, на вході кава солодощі пригощайся стільки хочеш, мягкі дивани в приймальному холі, всюди паласи клірові доріжки кулери з водою, мабуть в кожному номері маленькі балкончики.”