Огляд каталогу
- 202 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 202 результатів
Перегляньте акции у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 202 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 109,398 відгуків та оцінок.
“Зручний магазин біля дому, де можна придбати необхідні в побуті засоби. Тішить, що весь час відбуваються акції, знижки, тож є можливість придбати товар за приємними цінами.”
“Дуже полюбляю ваші магазини , вибір та ціни дуже приємні .”
“Хороший супермаркет! Люблю там брати каву з собою”
“Зручне розташування навпроти зупинки, товар майже завжди в наявності, чисто, обслуговування не погане.”
“Просторий та чистий супермаркет. Великий вибір товарів на будь який смак та гаманець. Є відділ власної випічки де можна посмакувати гарячими смаколиками. Охорона стежить за тим щоб всі покупці на території маркету були в захисних масках. Простора автомобільна стоянка. Рекомендую для відвідування та покупок:) Ковелі відкрився новий продуктовий супермаркет мережі АТБ. Знаходиться він в районі технікуму і автозаправки UPG. В'їзд на парковку до супермаркету є і з вулиці Заводської і з Варшавської.”
“Супермаркет з типовим набором продуктів. Біля магазину розташований паркінг, правда інколи припаркуватися може бути проблематично. Магазин чистий і доглянутий. Персонал магазину привітний. Магазин працює цілодобово що є дуже зручно. Магазин підходить для повсякденних покупок.”
“Сподобалось обслуговування касира Дмитра) з впевненістю можу сказати, що обслуговування на вищому рівні) навіть прокинулось почуття ностальгії, так як в свої студентські роки працював в цій мережі маркетів) з мінусів - це відсутність книги скарг та пропозицій, звичайно добре, коли в нас покоління інтернету, але не завжди є бажання тицькатись пальцями по клавіатурі)”
“Ідеальний магазин для дрібних покупок додому. В наявності непогані фрукти, молочка на різний вибір. На жаль, відсутня безлактозна продукція. Є все що потрібно кожного дня. Черги зазвичай невеликі або касири швидко працюють і довго в черзі не стоїш. На касах працюють привітні люди, здається найкращі що я бачив в мережі АТБ. Є можливість оплатити карткою. Є платіжний термінал для проведення різних оплат. Назовні є поштомат нової пошти.”
“В рукавичці все чудово. Вони пекуть пахучий хліб. Але більше порадувало що там можна пробивати знижку з додатку з телефону віртуальною картою для знижок і там можна розраховуватися через NFC телефона через застосування віртуальних грошей G pay. Це дуже полегшує розрахунок не потрібно шукати мілкі гроші та копійки.”
“Зручне розташування. Чистий маркет. Єдине що не подобається - гнилі овочі і фрукти, які вже треба викинути, а їх АТБ ще умудряється виставляти на продаж. Люди не худоба. Це їсти не можливо. Такий товар створює неприємний запах і неприємні враження. Якщо овочі і фрукти вже перележують, то краще їх кинути на знижку, ніж потім продавати ту гниль з мухами.:(”
“Звичайний магазин. Середнього розміру але достатньо, зазвичай прихожу то купляю все що планував”
“Є вибір смачних цукерок і різних смаколиків”
“Хороший супермаркет. Єдине чого не вистачає це дитячих візочків для покупок”
“Є вибір смачних цукерок і різних смаколиків”
“Прийшов, забрав, розрахувався! Симпатична дівочка сиділа збоку. Черги не було, все чудово. Товар відмінної якості.”
“Добрий магазин, класне обслуговування, а от коли річ в них куплена ламається сто разів то вони посередники відразу стають :)”
“Все супер, менеджери просто неймовірні. Підхід, сервіс, консультація - все на вищому рівні! Дуже дякуємо!)”
“Чудовий та швидкий сервіс, консультанти ввічливі та професійні, дуже сподобалось!”
“Обожнюю цей магазин, дуже роками тут скуповуюсь, особливо дякую за пекарню. А от продавчині за прилавком у відділі м'яса радила би бути (звісно якби мене питали) більш зичливою і пити магній щоб не підвищувати голос на клієнтів магазину (! хамство), які працюють як і вона, тільки не за прилавком.”
“Чудовий колектив! Завжди порадить, підкаже та підтримає! Рекомендую!”
“Прекрасний магазин, на вищому рівні, особливо хороші продавці Галина та Софія ❤️”
“Щиро дякую персоналу АТБ, що на вул. Львівська, м.Луцьк! Дякую за людяність, порядність, особливо зміні охорони, що була 02.04.2024р.”
“Сьогодні відвідали новий магазин. Було свято відкриття. Магазин розташований в житловому районі. Асортимент продуктів нормальний. Все що потрібно. Є піцца яку роблять відразу і різноманітні тортики та випічка. Є бонус на брограма, хоча умов незнаю. Сьогодні дали карточку. Є своя брендовані продукція )))”
“Полюби себя любимую. Дякую, Наталі”
“Купували дрібну побутову техніку на подарунок. Нас консультувала продавець Юлія - дуже приємна та компетентна дівчина. Єдиний мінус, що ми не змогли скористатись бонусом від "Мастеркард більше", на сайті було вказано, що в разі питань звертатись на лінію підтримки, коли зателефонувати, консультант була не надто компетентна і надто емоційна, що найгірше - попросила передати слухавку продавцю і як ми зрозуміли - не надто лояльно розмовляла з колегою. Якщо керівництво Ельдорадо прочитає відгук - було б добре звернути увагу на взаємодію кц і магазинів. А Юлії - дякую) покупками задоволені”