Огляд каталогу
- 51 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 51 результатів
Перегляньте банкет у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 51 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 15,839 відгуків та оцінок.
“Добре магазін.Пріветлівой і веселий продавец.Хорошіе ціни нормальний асортимент товаров.Рекомендую як відмінний магазин.”
“Ставлення супер дуже гарно і акуратно стрижуть”
“Класний магазин з великим асортиментом і з хорошим персоналом.”
“Вперше побував в 2010р(як же я давній :(). Далі був пробіл, заскочили в 2013р під закриття з подружкою на гутірки, далі з 2016р з дружиною регулярно відівідуємо, розбиваємо палатку і живемо для себе ці три яскравих дні... унікальна річ-візитівка регіону”
“В ресторані дуже приємна атмосфера, як всередині, так і на вулиці. Їжа сподобалася, різноманітне меню, є цікаві страви. Качиний борщ - дуже смачний. Також сподобався сервіс, всі працівники приємні, ввічливі.”
“Дякую!!! Щиро!!! Все смачно. Порції великі. Атмосфера шикарна”
“Чудовий заклад з неймовірно смачною кухнею! Щира подяка за організоване свято, персонал привітний, обслуговування чудове. Процвітання Вам і хороших клієнтів!”
“Бюджетний готель, чиста постіль, ввічливий персонал. На 1 ніч те що треба. Єдиний мінус - що кухня в неділю відкривалась в 11 ранку, а це досить пізно, якщо іти кудись гуляти В ресторані часто святкують весілля, але ми досить пізно заїхали, тому заклад вже закривався і ніхто не шумів під вікнами”
“Маленька, затишна кав’ярня з теплою атмосферою і смачною кавою.”
“Давно планувала потрапити в даний заклад і мої очікування були виправдані сповна! Відвідувала заклад в середині листопада, якраз випав перший сніг і це додавало затишку та казковості ресторану серед лісу. Велика парковка. Ресторан біля траси, але на території затишно, а в закладі не чути шуму від авто. Столики розташовані на відстані один від одного і це дуже круто, бо є простір. Мінімум декору, але все дуже гармонійно. Грає приємна музика на фоні. Обслуговування дуже хороше, воно водночас дружнє чи то домашнє, що додає затишку і вишукане. На зміні були дівчата, які не блукають залом, але гості постійно у полі зору, тому чекати чи шукати офіціантів не доводилося. Гарно орієнтуються в меню і можуть пояснити чим відмінні страви. Ціни помірні. Меню не велике, але кожен щось знайде, якщо звичайно ви приїхали не за суші чи піцою). Багато страв з дичини. Ми замовляли печінку у білому вині ( те що на фото ) і ще якусь страву з косулі і спаржи, було дуже смачно. З десерту куштувала чизкейк, який був дуже ніжним і не солодким. А свічки на столі закохали мене в цей заклад. Однозначно я тепер тут часта гостя.”
“Гостювали в готелі протягом тижня з маленькою дитиною, 2,6 років, почувалися дуже комфортно, затишно, безпечно! Професійні та привітні адміністратори на ресепшині, турботливі покоївки, ввічливі офіціанти в ресторані! Ніщо не нагадувало про «so so» відгуки, які прочитали до приїзду. Сніданки смачні, нашій дитині смакували каші, млинці, оладки та фрукти. Декілька разів обідали, то окреме гастро задоволення. Чудовий дитячий майданчик, гарна (доглянута) територія з ландшафтним дизайном. До багатьох локацій дозвілля в місті їхати 10-15 хвилин машиною. До речі, в готелі є свій зарядний порт для електромобіля, про який дізналися від адміністратора. Були в басейні з дитиною-також сподобалось, хоча згодна з коментарями щодо співробітниці басейну, ми також не зрозуміли її функціонал;) З нашого номеру (вікна і балкони виходили на територію) не було чутно машин, про що пишуть інші гості. Ми чули звук потягу, який не заважав спати. Чистота, сучасний дизайн і обладнання номеру створили нам відчуття безпечного простору на час відпустки! Дуже вдячні всім співробітникам готелю, які створюють відчуття затишку і комфорту для гостей!”
“Чудовий заклад, витончений інтерʼєр, столик у формі роялі і пташки роблять чудову атмосферу, їжа смачна, швидке приговання, приємні ціни”
“Замовлення нам принесли відносно швидко. Ціни адекватні. Їжа смачна. Є дитячий зал.”
“Гарне місце при виїзді з Луцька в сторону Ковеля.”
“Дуже смачно! Хороше обслуговування, затишна атмосфера, чисто і охайно.”
“Гарний інтер‘єр, хороший вибір страв, помірні ціни. Тримайте марку!”
“Смачно. Швидке обслуговування. Помірні ціни. Є літній майданчик. Тільки не розумію як користуватися пісуаром, якщо перед ним стоїть відро для сміття.”
“Дуже смачно! Заклад красивий, чистий, приємне оформлення літньої тераси. Персонал уважний та привітливий. Рекомендую!”
“Святкувалы два разы день народження. Дуже сподобалося. Дуже смачно,велыкымы порцыямы подають.персонал хорошый.кухня необична.ціна выдповыдаэ якосты.”
“Гарнє кафе.страви смачні. Багаті на вигляд. Бармен Наталя завжди усміхається. Єдине зауваження. Скоротити термін між подачей гарячих страв на жалобному обіді.”
“На мою думку,потрібно ретельніше слідкувати за туалетом.Почистити сіточку кранів та сифон”
“Дуже привітне і приємне обслуговування! Кухня сподобалась: брали три різні види медальйонів і усі смачні кожен по своєму, і салати і гарніри... І ціни не космічні. На літньому майданчику дуже гарно і є, хоч і невеличка, зона для діток. Дякуємо!!!”
“Дуже гарне місце для відпочинку... В ресторанчику смачно готують. Відношення ціна - якість чудове. Є номери з кухнями. Мінус відсутність інтернету, але приблизно вже з третього дня з цим можна змиритись) Проте, якщо хочете відпочити в тиші, то доведеться пожертвувати або видами на озеро, або нічною прохолодою. (При відкритому вікні, дуже чути гучну мову і музику)”
“Готель знаходиться в тихому приватному масиві м. Луцька, номери відповідають заявленим на сайті. Чисто, охайно. Привітна господиня Інна охоче консультує щодо місцезнаходжень установ інфраструктури (магазини тощо). Авто можна припаркувати у внутрішньому дворику. Все подобається. Рекомендуватиму друзям.”
“Шукав довго, де можна в Луцьку смачно поїсти. Як результат знайшов цей заклад. Добре, що знаходиться неподалік від залізничного вокзалу. Смачна кухня. Адекватні ціни. Приємні офіціантки. Раджу іншим.”
“Все чудово та дуже смачно! Рекомендую!”
“Приїзджали перекусити й випити пива. За баром неймовірна, привітна дівчина. Очікували близько 15-20 хвилин, що доволі швидко зважаючи на велике замовлення. Однозначно можу рекомендувати це місце. І пиво і їжа дуже сподобалися.”