Огляд каталогу
- 333 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 333 результатів
Перегляньте овочі у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 333 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 63,629 відгуків та оцінок.
“Замовили їжу з собою, гарно запаковано та їжа смачна,сподобався той факт, що страви запаковані з собою були з подачею як на фото в меню! Приємно, що поклали достатньо серветок та запакували гарячі страви в фольгу щоб не втрачали тепла, дякую!”
“Хороший придорожній магазинчик з помірними цінами і привітним персоналом.”
“З різдвом!! Хочу подякувати сільпо за таку ввічливу і приємну жіночку ! Вчора купляв піцу папероні Дуже смачна Всім рекомендую!”
“Привіт, давно хотів поділитись враженням про цей заклад харчування. Я вперше відвідав його у 2005 році. Спершу не сподобався дизайн з пліснявою і павутинням, але потім я зрозумів що це фішка. Тому не лякайтесь. Піца дуже смачна за доступною ціною. За піцу діаметром 50 см можете заплатити до 30 грн. Ціна на продукти нормальна. Але дуже мало овочів. На жаль не зустрів тут свої улюблені фрукти: Лоденгвест, Айстровий фрукт, бебрина, жербики. А дуже хотілось, будь ласка зверніть на це увагу перед відвідуванням. Купляв тут свій останній телефон: Xiaomi redmi Note 5 на 16 ГБ лише за 17000 грн!!! Також дуже великий вибір алкогольних напоїв, слава богу не продають людям молодше 6 років. Я хочу їсти. Поділюсь з вами секретом: якщо хочете отримати знижку на товари-влаштовуйтесь працювати там. Я прилаштував свою бабулю туди і маю знижку, однозначно рекомендую!!! З поганого: не продають корм для крокодилів та акул, питання: чому? В наявності є лише для котів та папуг. Вся моя сім’я, окрім бабулі скупляється тут, тому не забувайте про це. Загальна оцінка: Люблю тебе АТБ!! Рекомендую!”
“Хороший магазин,демократичні ціни”
“Дуже гарний персонал,Город Світлані підвищуйте зарплату вона дуже гарна і працьовита дівчинка”
“Типовий міні-маркет, де можна купити багато чого, як з продуктів, так і з непродовольчих товарів (побутова хімія, канцелярія...)”
“Єдиний магазин на всю Львівську в якій я найшла карі. Супер мега великий респект”
“Дуже полюбляю ваші магазини , вибір та ціни дуже приємні .”
“Вибирали форматно-розкрійний станок. Хлопці по телефону порадили приїхати та переглянути форматки на місці ,так як в інтернеті дивитись то одне, а переглянути в живу то зовсім інше. Станки були в зібраному вигляді на їхньому виставочному залі. На моє здивування станки навіть підключили та дозволили випробувати в роботі. Не очікував побачити в Луцьку такий сервіс. У виборі обладнання сильно допомогло.”
“Завжди свіжі товари та гарний асортимент”
“Є вибір смачних цукерок і різних смаколиків”
“Маленький проте дрібнички які забув купити є”
“Компактно, хороший вибір товарів, автомат "Чиста вода", як бонус - м'ясний відділ із свіжою продукцією. Дещо псує враження вечірній контингент під магазином, який на столиках до кави вживає більш "гарячі" напої.”
“Зручний магазин, в якому можна купити необхідні продукти цілодобово. Ціни трохи вищі, ніж у інших магазинах, але товар завжди в наявності”
“Невеликий магазин з різноманітним товаром”
“Є вибір смачних цукерок і різних смаколиків”
“ОБЕРЕЖНО!!! XXL це величезний!!! Кебаб XXL справді ВЕ-ЛИ-КИЙ, важко здужати без підготовки. Але він того вартий, ням-ням-ням. Або я дуже голодний був :) Лаваш можна було більше присмажити. Любий кебаб готується 10хв (так сказали і так готували).”
“Квадрат Суші улюблений заклад в Луцьку ♥️У них майже кожного тижня цікаві акції та часто радують новинками в меню,що є рідкістю для закладів.Коли завітаєте в цей заклад ,то зверніть увагу на гарячий рол Цезар(завжди його беру ) та Рол Прайм та піцу Цезар .”
“Хороший вибір, завжди свіжі торти”
“Магазин класний, працівники на висоті”