Огляд каталогу
- 333 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 333 результатів
Перегляньте овочі у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 333 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 63,629 відгуків та оцінок.
“Не буваю вдень, але вночі, коли потрібно щось докупити, вкрай зручний магазин. А якщо захочеться чогось нового - то можна знайти на акції, де справжні знижки.”
“Невеликий магазин з хогошим асортиментом І без черг”
“Маленький магазинчик, але є практично все! Ціни доступні, обслуговування приємне. Зручне місцерозташування.”
“Хороший магазин та дуже привітні продавці!!!”
“Магазин в якому можна знайти майже все шо потрібно а саме головне він цілодобовий раджу)”
“Чудовий заклад, зручна локація і привітний персонал, демонструють професіоналізм навіть в нестандартних ситуаціях і при цьому зовсім не проявляють розгубленості”
“Одна з найкращих заправочних мереж в Луцьку”
“Один з кращих магазинів господарчих, будівельних товарів та інтер'єру. Порівняно з іншими аналогічними магазинами має не лише вибір товарів по кількості, але і великий їх асортимент та різновид.”
“У 2015 році в листопаді купував в цьому магазині енергозберігаючу лампочку, рік не минув, лампочка перестала працювати, звернувся в магазині до адміністратора, все пройшло на висоті, лампочку замінили на нову Led без жодних проблем. А в загальному магазин по своєму своєрідний, є багато цікавинок за привабливу ціну, ну а якість - це вже як пощастить!”
“Є все, ціни хороші, можна закупитися всім необхідним і ще поверх того на кілька тисяч набрати!”
“Дууууже зручний) охайний) зі свіженькими продуктами та смачнющою кавою маркет))) Асортимент підібраний вдало, знайдете все, від колготки Сonte до смачного перекусу в дорозі) і що не мало важливо, можна завжди зручно закупитись продуктами додому(так завжди роблю). Є зручна парковка. Дуже вдалий магазин) Дійсно рекомендую)”
“Приємний колектив.розумні ціни.смачні чебуреки”
“Добре обслуговуваня.Висока якість товару”
“Хороший магазин великий вибір сирої та готової продукції зажди все свіже та приємні продавці.”
“Декілька разів заходив купляв хліб. Магазин як магазин. Все основне що треба є”
“Хороший магазин солодощів. Дуже низькі ціни та привітний персонал. Єдиний мінус - інколи великі черги, через те що працює один продавець”
“Дуже хороший магазин.Дівчатка дуже приємні!!!Сьогодні був у магазині ,продавці дуже старались мені догодити,все сподобалось,дуже їм вдячний!!Побажали гарного дня і що не мало важливо своєю посмішкою подарували мені приємну думку за магазин!!!”
“Класний магазинчик. Чисто , є все необхідне. Продавці привітні , приємні.!!! Дівчатка так тримати.”
“магазинчик звичайно не супермаркет але з величезним вибором продуктів, з цінами нижчими чим у супермаркетах. і головне не стоїш в ВЕЛИЧЕЗНИХ чергах”
“Краще місце з привітним персоналом ,щоб швидко попити кави на початку старого міста так тримати молодці! З різдвом!”
“Завжди свіжа продукція, ввічливі продавці, великий асортимент продукції. Завітайте сюди. Вам завжди будуть раді.”
“Приватні і чесні продавці. Я постійний клієнт”
“Зустрічайте оновлений Маркет! Раді повідомити, що маркет Сім23 на вулиці Лесі Українки, 67 у місті Луцьк оновився на Сімі та став ще більш зручним для відвідувачів. Тепер робити покупки в улюбленому маркеті стало ще приємніше! На покупців чекає можливість зміксувати аж 6 смаків улюбленого слашу, насолодитись морозивом, гарячими снеками та навіть піцою. Також Сімі оптимізували простір задля швидкості твоїх покупок та встановили новенькі каси самообслуговування, що значно скорочують тривалість процесу оплати. А також з’явилась можливість скуштувати каву на рослинному молоці! Окрім того, для зручності покупців в маркеті є безкоштовний Wi-Fi та можливість підзарядити мобільні гаджети.”
“Маленький маркет, але вперше бачу про піклування про клієнта. При вході і кава і швидкі корисні сніданки і мікрохвильовка для розігріву багетів та бутербродів придбаних тут же. Попити каву та підзарядити телефон - без проблем. Вразило. Хоча вже видно, що час бере своє і місцями є певні зношеності меблів та інтер'єру. Аое в цілому, враження позитивні!”