Огляд каталогу
- 109 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 109 результатів
Перегляньте салати у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 109 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 26,692 відгуків та оцінок.
“Смачні чебуреки. Великий вибір начинки. Є пиво на розлив, гарніри та величезна кількість закусок. Спробували три різні чебуреки, найбільше сподобався з мʼясом і твердим сиром, також смачний був з шинкою та домашнім сиром. Однозначно рекомендую спробувати.”
“Смачні страви , гарна подача. Великий вибір напоїв) Кальян -супер✨ Нам підібрали чудовий , згідно наших побажань) Офіціанти дуже ввічливі та компетентні Залишилися тільки позитивні враження”
“Святкували хрещення нашої донечки, кухня неймовірно смачна, дівчата дуже гарно прикрасили зал, чисто та охайно! Дякуємо колективу закладу "Аліса", що допомогли влаштувати свято для нас, врахували наші побажання! Дякуємо музиканту Михайлу, за те, що гарно грав та співав для наших гостей, усі танцювали!!! Ми рекомендуємо цей заклад, та обов'язково будемо святкувати важливі події нашого життя у "Алісі"!”
“Смаковий оргазм, кухарі знають своє діло, дівчата-офіціаетки детально і з ентузіазмом розповіли про кожне блюдо, яке я питала. Дуже задоволена!!! Я люблю основательні відгуки писати, особливо коли хочу похвалити заклад. Тож, пишу. Вони цього варті! Брала Мезе - набір закусок з свіжоспеченим хлібом-пітою, самі закуски - це хумус, ромеско, ще щось гостре і кульки з баклажанів і тіста обсмажені в клярі з соусом , весь цей парад смаків в роті - ох як же смааачно! Також брала Пад Тай - все чудово, а я жила деякий час в Таїланді, Камбоджі, Лаосі, Малайзії, тож я їла справжній Пад Тай сотні разів, і скажу, що в цьому закладі дуже достойно готують. Також взяла Смаженого Кальмара додому - теж дуже смачно, сам кальмар соковитий, не пересушений, при чому у них саме свіжі щупальця ( а не тулуб, який можна купити замороженим і якому може бути роки і роки). І кальмар в класному соусі, з зеленню і також такими величенькими азійськими бобами,не знаю назви, але знаю,що це традиційно для Азії і що вони смачні.”
“Дууууже зручний) охайний) зі свіженькими продуктами та смачнющою кавою маркет))) Асортимент підібраний вдало, знайдете все, від колготки Сonte до смачного перекусу в дорозі) і що не мало важливо, можна завжди зручно закупитись продуктами додому(так завжди роблю). Є зручна парковка. Дуже вдалий магазин) Дійсно рекомендую)”
“Чудовий готель та кухня! Рекомендую!”
“Люблю це місце! Це дійсно легендарне кафе! Скільки тут святкових подій відзначали?!? Рекомендую!!!”
“Широкий вибір електропродукції, нормальні ціни”
“Зустрічайте оновлений Маркет! Раді повідомити, що маркет Сім23 на вулиці Лесі Українки, 67 у місті Луцьк оновився на Сімі та став ще більш зручним для відвідувачів. Тепер робити покупки в улюбленому маркеті стало ще приємніше! На покупців чекає можливість зміксувати аж 6 смаків улюбленого слашу, насолодитись морозивом, гарячими снеками та навіть піцою. Також Сімі оптимізували простір задля швидкості твоїх покупок та встановили новенькі каси самообслуговування, що значно скорочують тривалість процесу оплати. А також з’явилась можливість скуштувати каву на рослинному молоці! Окрім того, для зручності покупців в маркеті є безкоштовний Wi-Fi та можливість підзарядити мобільні гаджети.”
“Хороший магазин,демократичні ціни”
“Смачно ,затишно.2поверх став нашим місцем релаксу”
“Дуже смачні суші за адекватною ціною,сподобались всім. Начинки багато,прямо дуже порадувало. Єдине,що доставка не швидка(півтори години),в іншому-все класно.”
“Наш улюблений заклад.Гарна музика,смачна їжа,приємна атмосфера.Музика супер.День народження святкували,все відмінно.Були в банкетці,обслуговував офіціант Ілля,уважний,все вчасно подавав,дякую йому..”
“У закладі Леон відсвяткували корпоратив,дуже приємна атмосфера,персонал ввічливий,страви смачні.Рекомендую для проведення веселих посиденьок.”
“Класне атмосферне місце, величезна територія серед зелені. Є все для приємного відпочинку на природі. Окремий респект господарю Саші за гостинність;)”
Grill Food Restaurant — це затишний заклад у Червонограді на проспекті Шевченка, де акцент зроблено на гриль-кухні та комфортному відпочинку. Тут поєднують невимушену атмосферу з подачею страв, яка виглядає святково й доречно як для буденного візиту, так і для зустрічей компанією.
“Саме хороше кафе в Порт Сіті) смачна кава, і смачні десерти. Рекомендую!”
“Заклад змінив назву, тепер GheLafa . В меню в них різноманітні чебуреки, шаурма. Швидко готують. Самообслуговування. Чебуреки дуже смачні. Ціни доступні”
“Квадрат Суші улюблений заклад в Луцьку ♥️У них майже кожного тижня цікаві акції та часто радують новинками в меню,що є рідкістю для закладів.Коли завітаєте в цей заклад ,то зверніть увагу на гарячий рол Цезар(завжди його беру ) та Рол Прайм та піцу Цезар .”
“Вчора вперше побували у цьому закладі. Смачна кухня, приємний персонал А їхні бургери і крильця просто смакота!!!!! ДУЖЕ гарна подача страв, ніяких пластмасових підносів і самооослуговування. Приємно,що в нас у Луцьку відкриваються фастфуди такого рівня!!!!!!!”
Osama Sushi – це сервіс доставки та самовиносу в Луцьку, що пропонує широкий асортимент страв. Компанія спеціалізується на японській та італійській кухні, пропонуючи суші та піцу. У меню представлений великий вибір суші-сетів, включаючи фірмовий «Сет від Шефа».
“Ми вперше у вашому закладі – залишилися в захваті! Атмосфера дуже приємна, все доглянуто, чисто й затишно. Кухня смачна, страви подаються швидко та красиво оформлені. Відчувається, що персонал дбає про комфорт гостей. Окрема подяка стажерці-офіціантці — дуже привітна, уважна й щира дівчина. Незважаючи на те, що вона лише навчається, обслуговування було на найвищому рівні. Бажаємо їй успіхів і розвитку у професії! Обов’язково приїдемо ще раз. Гості з Луцька.”
“Рекомендую, чудова якість, швидка доставка , асортимент на будь-який смак!”
“Завжди усміхнені та привітливі продавці, свіжий товар та приємні ціни ;)”
“Дуже корисний магазин, в якому можна знайти все необхідне. Обслуговування на високому рівні.”
“Смачна та дешева кава + АДЕКВАТНЕ обслуговування клієнтів!!!”