Сільпо
“Прекрасний супермаркет. Великий асортимент різноманітних товарів на любий смак. Приємні продавці”
Знайдено 5 результатів
“Прекрасний супермаркет. Великий асортимент різноманітних товарів на любий смак. Приємні продавці”
“Писала негативний відгук бо була проблема саме з цим магазином…відгук видалила тому що сільпо ( а точніше керівник магазину Андрій) постарались знайти хоч якийсь вихід з ситуації… дякуючи керівнику Андрію проблема не зникла але я хоч побачила що сільпо не знімає з себе відповідальність!!! Зробили дуже приємний подарунок…хоч мені поки не можна солодкого…але чесно кажучи це порадувало”
“З різдвом!! Хочу подякувати сільпо за таку ввічливу і приємну жіночку ! Вчора купляв піцу папероні Дуже смачна Всім рекомендую!”
“Привіт, давно хотів поділитись враженням про цей заклад харчування. Я вперше відвідав його у 2005 році. Спершу не сподобався дизайн з пліснявою і павутинням, але потім я зрозумів що це фішка. Тому не лякайтесь. Піца дуже смачна за доступною ціною. За піцу діаметром 50 см можете заплатити до 30 грн. Ціна на продукти нормальна. Але дуже мало овочів. На жаль не зустрів тут свої улюблені фрукти: Лоденгвест, Айстровий фрукт, бебрина, жербики. А дуже хотілось, будь ласка зверніть на це увагу перед відвідуванням. Купляв тут свій останній телефон: Xiaomi redmi Note 5 на 16 ГБ лише за 17000 грн!!! Також дуже великий вибір алкогольних напоїв, слава богу не продають людям молодше 6 років. Я хочу їсти. Поділюсь з вами секретом: якщо хочете отримати знижку на товари-влаштовуйтесь працювати там. Я прилаштував свою бабулю туди і маю знижку, однозначно рекомендую!!! З поганого: не продають корм для крокодилів та акул, питання: чому? В наявності є лише для котів та папуг. Вся моя сім’я, окрім бабулі скупляється тут, тому не забувайте про це. Загальна оцінка: Люблю тебе АТБ!! Рекомендую!”