Огляд каталогу
- 570 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 570 результатів
Перегляньте їжачок у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 570 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 143,320 відгуків та оцінок.
“Одна з найсмачніших піц, яку ми їли! Бортики вузькі та хрусткі, начинки багато, тісто тонке. Дуже смачно!”
“Дякую за чудове обслуговування Смачну кухню Рекомендую всім”
“Затишно , вічливе обслуговування, смачне меню , все створено для того щоб відчути атмосферу свята”
“Хороше місце для святкування сімейних подій!!! Смачна кухня!!! Привітний персонал. Чисті та охайні номери!!! Дуже красива територія!!! Тихе та гарне місце. Чудова природа. Були тут неодноразово та обов’язково приїдемо ще. Дуже рекомендую!!! Завжди радимо всім своїм знайомим!!!”
“Давно планувала потрапити в даний заклад і мої очікування були виправдані сповна! Відвідувала заклад в середині листопада, якраз випав перший сніг і це додавало затишку та казковості ресторану серед лісу. Велика парковка. Ресторан біля траси, але на території затишно, а в закладі не чути шуму від авто. Столики розташовані на відстані один від одного і це дуже круто, бо є простір. Мінімум декору, але все дуже гармонійно. Грає приємна музика на фоні. Обслуговування дуже хороше, воно водночас дружнє чи то домашнє, що додає затишку і вишукане. На зміні були дівчата, які не блукають залом, але гості постійно у полі зору, тому чекати чи шукати офіціантів не доводилося. Гарно орієнтуються в меню і можуть пояснити чим відмінні страви. Ціни помірні. Меню не велике, але кожен щось знайде, якщо звичайно ви приїхали не за суші чи піцою). Багато страв з дичини. Ми замовляли печінку у білому вині ( те що на фото ) і ще якусь страву з косулі і спаржи, було дуже смачно. З десерту куштувала чизкейк, який був дуже ніжним і не солодким. А свічки на столі закохали мене в цей заклад. Однозначно я тепер тут часта гостя.”
Big Family — це супер заклад, де все класно. Тут дуже смачно, а ціни адекватні. Особливою популярністю користуються бургери з великим шматком м'яса та смачним сирним соусом.
Гриль-бар «МИТРОФАН» — атмосферний заклад у Дубні, де акцент зроблено на ситній кухні та відпочинку у дружній компанії. Це місце, куди приходять не лише поїсти, а й провести вечір із настроєм під живу музику.
«Пивна ресторація» — затишний заклад у Вишневі на вулиці Володимирській, де можна зупинитися на обід або провести вечір у невимушеній атмосфері. Це місце, яке поєднує формат кафе-ресторації з акцентом на ситну кухню та комфортну подачу.
“Це найкраща шаурма яку я їв. Кожного разу як буваю в Луцьку обов'язково сюди заскакую. І ціна супер і смак бомбезний.”
“Це найкраща шаурма яку я їв. Кожного разу як буваю в Луцьку обов'язково сюди заскакую. І ціна супер і смак бомбезний.”
“Зручно, гарні ціни, цільовий товар.”
“Дуже люблю ці кафешки, особливо ту, що на пр. Соборності, атмосферна”
“В принципі магазин непоганий, єдине це відсутність в'єтнамок більших розмірів, це трошки засмутило”
“Ззовні будівля геть не розкриває характер закладу: фасад стриманий і нейтральний. Всередині ж інтер'єр виглядає досить гармонійно і відповідає концепції. Дещо викликає питання поєднання української традиційної кухні з піцою...та це можна вибачити, бо кухня дійсно смачна. До речі, поруч фірмовий магазин, де можна купити м'ясні вироби.”
“Дуже смачна кава, господиня закладу цікава, освічена у своїй справі! Узнала багато цікавого про каву. Десерти свіжі та смачні. Усім рекомендую”
“Дуже смачно та швидко! Замовляли обід з ребрами — вони були просто неймовірні, соковиті та ароматні. Порція велика, залишилися повністю задоволені. Заклад дуже красивий та затишний. Однозначно рекомендуємо”
“Затишна атмосфера, смачна кава і випічка, можно перекусити - рекомендую”
“У Міжнародний День туризму зробив віртуальну мандрівку до Мюнхена на Octoberfest - у луцькому ресторані "Бравий Швейк" смакував справжнє мюнхенське пиво. Стильний інтер’єр із баварськими фестивальними деталями, приємний музичний супровід і дуже привітний персонал.”
“Гостювали в готелі протягом тижня з маленькою дитиною, 2,6 років, почувалися дуже комфортно, затишно, безпечно! Професійні та привітні адміністратори на ресепшині, турботливі покоївки, ввічливі офіціанти в ресторані! Ніщо не нагадувало про «so so» відгуки, які прочитали до приїзду. Сніданки смачні, нашій дитині смакували каші, млинці, оладки та фрукти. Декілька разів обідали, то окреме гастро задоволення. Чудовий дитячий майданчик, гарна (доглянута) територія з ландшафтним дизайном. До багатьох локацій дозвілля в місті їхати 10-15 хвилин машиною. До речі, в готелі є свій зарядний порт для електромобіля, про який дізналися від адміністратора. Були в басейні з дитиною-також сподобалось, хоча згодна з коментарями щодо співробітниці басейну, ми також не зрозуміли її функціонал;) З нашого номеру (вікна і балкони виходили на територію) не було чутно машин, про що пишуть інші гості. Ми чули звук потягу, який не заважав спати. Чистота, сучасний дизайн і обладнання номеру створили нам відчуття безпечного простору на час відпустки! Дуже вдячні всім співробітникам готелю, які створюють відчуття затишку і комфорту для гостей!”
“Відвідали заклад — залишилися дуже задоволені. Атмосфера затишна, музика ненав’язлива. Кальяни якісні. Окремо варто відзначити уважний персонал, який допомагав із вибором. Ціни адекватні для такого рівня сервісу, обов’язково завітаємо ще”
“Дуже смачно, привітний персонал, невимушена атмосфера і гарна українська музика по фону. Однозначно рекомендую!”
“Чудовий заклад, витончений інтерʼєр, столик у формі роялі і пташки роблять чудову атмосферу, їжа смачна, швидке приговання, приємні ціни”
“Чудове місце для обіду та вечері. Смачна кухня, привітний персонал та атмосфера. Готують досить швидко при повній посадці в залі.”
“Чудове і атмосферне місце) Дуже смачні бургери, хороші ціни)”
“Все дуже смачно Ціни помірні На компанію з 4 людей наїли і напили на 2 тисячі. Ще їжа лишалася. Наїлися від душі. Все смачно, калорійно, і як то кажуть: «від душі». Все по-домашньому, для того щоб відпочити з друзями чи колегами просто чудовий заклад. Обслуговування сподобалося. Милі офіціанти. Офіціантка Христина дуже добре обслуговувала наш стіл та гарно спілкувалася з нами. Усе було чисто і охайно. (Дуже дякуємо бармену Анастасії за чудові напої та запальничку)Все приносили вчасно. Чудовий заклад, атмосферний та приємний. Ще раз відвідаємо точно!!!”
“Замовляла тюль і штори у спальню з пошиттям. Дуже задоволена результатом. Суперські тканини. Консультант - це щось неймовірне))) порадить, усе покаже і розкаже.”
“11 років найкраще місце. Сама смачна піцца. Фелічіта, яка виграє в рейтингу всіх піцерій. Атмосфера і душевність персоналу рівень «Бог». Дякую, що тримаєте рівень! З любовʼю Ваші Софія і Оксана❤️❤️❤️”
“Магазин нормальний .Ціни помірні!Продавець супер,Привітна а головне весела і проводить як найкраще!Постійно купую все там!!!!”
“потрапили в цей готель випадково 25 серпня 2023 (зломалося авто - змушені були чекати ремонту)... Прожили 2 доби. залишилися ДУЖЕ задоволені. Доброзичливий, приємний та готовий на будь-яку допомогу персонал. Комфортні ліжка, в номері чисто, білизна та рушники - білюсінькі, санвузол в номері, холодильник, телевізор. Наявні одноразові комплекти (шампунь, гель для душу, мило). Безкоштовний та швидкий wi-fi, безкоштовна стоянка для авто на території. Зручна локація. ВЕЛИКА подяка персоналу та власникам готелю!”
“Смачна піца! Тоненьке тісто і багато начинки!! Атмосферний заклад, доступні ціни і ввічливий персонал☺️”