Огляд каталогу
- 570 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 570 результатів
Перегляньте їжачок у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 570 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 143,320 відгуків та оцінок.
Beach Club Hutir розташований у Великій Омеляні на вул. Дубенська, що робить його зручним варіантом для літнього відпочинку неподалік Рівного. Це формат пляжно-басейнового клубу, де можна поєднати релакс біля води з активностями для всієї родини.
“Неймовірний житловий комплекс Луцька, який вразив мене своєю унікальністю на ринку нерухомості, до деталей продумана архітектура, сучасний комфортний стиль для проживання з рідними щодня, стильний дизайн, який завжди тішитиме око, і чудовий двір, де кожен знайде для себе чим зайнятись і гарно відпочити) Просто круто, що люди роблять як для себе і хтось вносить зміни в цей скучний стиль будови який використовують майже кожен інший забудовник. Дякуємо що розвиваєте наще місто)))”
“Невеликий супермаркет, дуже тісні проходи між стилажами, проїхати з дитячою коляскою чи інвалідним візком неможливо. Є можливість замовити гарячу каву та розігріти багет. Хороші ціни та привітний персонал”
“Маленький магазинчик, але є практично все! Ціни доступні, обслуговування приємне. Зручне місцерозташування.”
“Затишне місце для відпочинку, смачного споживання страв у різний час доби. Персонал орієнтований на клієнта, старається почути і донести з найкращими побажаннями)))”
“Смачна кава) дуже добре що працює 24 години на добу)”
“Неперевершено смачно!Доступні ціни. Все було швидко,подача дуже красива. Повернусь ще як тільки приїду в місто.”
“Чудовий заклад, зручна локація і привітний персонал, демонструють професіоналізм навіть в нестандартних ситуаціях і при цьому зовсім не проявляють розгубленості”
“Гостинний і дуже гарний ресторан, зі смачною кухнею!”
“Відвідувала цей заклад і все дуже сподобалось, страви дуже смачні, приготування швидке, офіціанти вічливі. Рекомендую”
“Вирішила і я залишити свій коментар, оскільки я часто буваю клієнтом цієї служби доставки. У мене ніколи не було неприємних ситуацій із даним відділенням та компанією вцілому. Швидка доставка за низьку ціну, гарне ввічливе обслуговування, практично не буває черг, як із іншими деякими службами. Не розумію деяких попередніх коментаторів, чим вони не задоволені, тому що оператори приємні, усміхнені, завжди побажають гарного дня. Приємно приходити і йти від вас у гарному настрої :))”
“У закладі дуже сподобалося! Атмосфера приємна, страви смачні та красиво подані. Особливо хочеться відзначити офіціантку Анну — ввічлива, уважна й щира, зробила наше перебування ще приємнішим. Обов’язково повернемося знову!”
“Смачні страви , гарна подача. Великий вибір напоїв) Кальян -супер✨ Нам підібрали чудовий , згідно наших побажань) Офіціанти дуже ввічливі та компетентні Залишилися тільки позитивні враження”
“Святкували хрещення нашої донечки, кухня неймовірно смачна, дівчата дуже гарно прикрасили зал, чисто та охайно! Дякуємо колективу закладу "Аліса", що допомогли влаштувати свято для нас, врахували наші побажання! Дякуємо музиканту Михайлу, за те, що гарно грав та співав для наших гостей, усі танцювали!!! Ми рекомендуємо цей заклад, та обов'язково будемо святкувати важливі події нашого життя у "Алісі"!”
“Один з кращих магазинів господарчих, будівельних товарів та інтер'єру. Порівняно з іншими аналогічними магазинами має не лише вибір товарів по кількості, але і великий їх асортимент та різновид.”
“Смаковий оргазм, кухарі знають своє діло, дівчата-офіціаетки детально і з ентузіазмом розповіли про кожне блюдо, яке я питала. Дуже задоволена!!! Я люблю основательні відгуки писати, особливо коли хочу похвалити заклад. Тож, пишу. Вони цього варті! Брала Мезе - набір закусок з свіжоспеченим хлібом-пітою, самі закуски - це хумус, ромеско, ще щось гостре і кульки з баклажанів і тіста обсмажені в клярі з соусом , весь цей парад смаків в роті - ох як же смааачно! Також брала Пад Тай - все чудово, а я жила деякий час в Таїланді, Камбоджі, Лаосі, Малайзії, тож я їла справжній Пад Тай сотні разів, і скажу, що в цьому закладі дуже достойно готують. Також взяла Смаженого Кальмара додому - теж дуже смачно, сам кальмар соковитий, не пересушений, при чому у них саме свіжі щупальця ( а не тулуб, який можна купити замороженим і якому може бути роки і роки). І кальмар в класному соусі, з зеленню і також такими величенькими азійськими бобами,не знаю назви, але знаю,що це традиційно для Азії і що вони смачні.”
“Смачна кухня, є місце для 50 людей. Різні страви з риби дуже смачні, деякі страви мали запах холодильника)”
“Дуже смачна їжа багато всього сервіс просто бомба дуже дякую за гарно проведені христини”
“Дякуєм за гарну кухню і чудове обслуговування. Рекомендую кумпачок і мамалигу з кручениками і печінку з грибами, салат коханий, запечена скумбрія))))). Дуже хороша кухня, повару респект. Дякуємо за наше весілля))))”
“Хороший магазин, привітні продавці, великий асортимент продукції і найголовніше - приємні ціни!!! Рекомендую!!!”
“Був чудовий обід. Піцца насичена та мяка, зайшла на ура. У супчику гарні кусоски курки. Затишний заклад, ввічливий персонал, рекомендую.”
“постійно заходжу обідати, стабільно беру кебаб хл - золотий стандарт. Ціна = розмір = смак, м'яско смачне, овочі хрусткі і дуже смачні, часто беру додаток мариновані огірочки, завжди все смакує. Персонал завжди привітний і усміхнений, гарне обслуговування, взагалом чудовий заклад для обідів, рекомендую!”
“Дуже привітне і приємне обслуговування! Кухня сподобалась: брали три різні види медальйонів і усі смачні кожен по своєму, і салати і гарніри... І ціни не космічні. На літньому майданчику дуже гарно і є, хоч і невеличка, зона для діток. Дякуємо!!!”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Гарна їдальня. Якщо розуміється, шо ты прийшов поїсти, а не за антуражем, то це ідеальне місце. Я, особисто, задоволений, і дуже наївся. Моя порція коштувала 249 шрн”
“Просто чудово! Завітали на вечерю з новим гриль меню. Затишна атмосфера, уважний персонал, і страви просто шедевральні. Особливо вразило каре з телятини! І доповненням був шоколадний фондан. Обов'язково повернемося!"”
“Вже не вперше по дорозі в Шацьк зупиняємося на обід у цьому затишному місці. Смачні страви і помірні ціни вас приємно здивують. Єдине, що потрібно трохи зачекати, бо тут, як правило, завжди людно. Рекомендую!”
“Смачна кухня. Гарно оформлені всі страви. Рекомендую”
“Смачні берегти усе дуже смачно це найкраще фека”