Огляд каталогу
- 289 Всього бізнесів
- 2.9 Середній рейтинг
- 75% З відгуками
- 54% З фото
Знайдено 289 результатів
Перегляньте hospital у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 289 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 2.9/5 на основі 10,861 відгуків та оцінок.
“Щиро дякую за допомогу командам надзвичайних професіоналів анестезіологічного та терапевтичного відділення, за турботу, людяність та душевне тепло. Особлива подяка Хомич Наталії Андріївні.”
“Щира подяка лікарям Каліщуку Олегу Павловичу, Чернецю Юрію Вікторовичу, Шендерюку Юрію Валентиновичу, Максим Остапу Остаповичу! Висловлюємо глибоку й щиру вдячність за проведену операцію та надзвичайно високий рівень професіоналізму. Ваша злагоджена робота, уважність, турбота й справжня емпатія відчувалися в кожній деталі. Коли вся команда працює на найвищому рівні — це вселяє довіру, спокій і віру в результат. Дякуємо вам за розум, знання і майстерність. Ви даруєте не просто надію — ви повертаєте до життя. У світле свято Різдва Христового щиро бажаємо вам Божої опіки в кожному кроці вашого життя, міцного здоров’я, душевної рівноваги та Ангела-охоронця у всіх ваших починаннях. Нехай добро, яке ви щодня робите для людей, повертається до вас сторицею. З глибокою повагою і вдячністю, сім'я Хомюк.”
“Були на прийомі у лікаря Меланин І.Ю. - гарна комунікація , висока якість допомоги. Рекомендую .”
“Народжувала в січні 2024 року, чудовий заклад, охайні палати, персонал можна хвалити вічно! Окреме «дякую» завідуючому Олександру Михайловичу❤️”
“Вся наша родина обслуговується тут. Дуже задоволені сервісом і вдячні чудовим лікарям!”
“Зручне місце, є фруктові насадження”
“Привіт! Дуже крутий заклад.Класні фахівці які дбають про здоров'я своїх пацієнтів.Зверталася не одноразово.Рекомендую!”
“Сучасна лікарня, з хорошим ремонтом, сучасним обладнанням. Медичний персонал - кваліфіковані, досвідчені, компетентні, подекуди навіть милі люди (привіт, кабінет 110 ❤️) Лікують тут за сучасними протоколами. З лікарями завжди можна отримати зворотній зв'язок. За 1,5 року лікування з мене ніхто не вимагав грошей, всі послуги надаються за рахунок НСЗУ, тож жодного негативу не було. Так, людей завжди багато, але можна записатись наперед або чекати у живій черзі ( як я не намагалась підібрати час, щоб не чекати капання хімії, все одно за годину не впораєшся. Але ж хай то буде найбільша проблема - почекати!) Просто треба розуміти людську психологію: хтось завжди шукає та знаходить можливість пройти без черги, втиснутись на КТ терміново або перехопити хірурга, який щойно вийшов з операційної, у коридорі. Дякую лікарям онкоцентру, особливо В. Федорчуку, О. Килинич і О. Харламовій.”
“Хочу висловити щиру подяку лікарю Геліч Наталії Володимирівні за професійний підхід, уважність та людяність. На прийомі я отримала вичерпні відповіді на всі запитання, детальні пояснення щодо лікування та відчула справжню турботу. Лікар ставиться до пацієнтів з повагою, уважно вислуховує, аналізує симптоми та обирає оптимальне лікування.Завдяки компетентності та підтримці лікаря мені вдалося швидко покращити стан здоров’я. Дуже ціную її професіоналізм, доброзичливість і відповідальність. Рекомендую цього спеціаліста всім, хто шукає якісну медичну допомогу та комфортне спілкування.”
“Найкраща лабораторія в місті. Завжди професійно та якісно”
“Лікар УЗД Ковальова Світлана дуже кваліфікований спеціаліст, на діагностику тільки до неї.Щира рекомендація”
“Сьогодні із внуком були на прийомі у педіатра Піддубної Галини Марківни. Вдячні за професіоналізм, оперативність, гарне ставлення. Вцілому дуже приємне враження від лікарні та іі медперсоналу.”
“Хороша амбулаторія! Привітний персонал!”
“На рецепції ввічливі працівники. Можна в швидкий термін потрапити на обстеження. При необхідності видають флешку і знімки в той же день.”
“Чудове місце, де працюють самовіддані професіонали. Сміливо довіряйте їм своє здоров'я та життя! Та не забувайте віддячити, бо коли лікар ситий - хворому легше.”
“Дуже хороший персонал. Але хочеться додати що біля лікарні, де люди борються із залежністю є магазин, де з під прилавках продають Спиртне для хворих. Це недопустимо.. Хай цим власникам дійде нарешті що їх може теж таке очікувати.. І займеться вже ними спеціальні установи.. Надіюсь будуть покарані”
“Хірургічне відділення. ВІчливий і чуйний персонал. Надзвичайно позитивні враження.”
“Хірургічне відділення. ВІчливий і чуйний персонал. Надзвичайно позитивні враження.”
“Хочу висловити щиру вдячність лікарю-гінекологу Олені Борисівні Кондратюк та всьому медичному персоналу, який був на чергуванні 18 жовтня 2025 року у Любомльській центральній районній лікарні. Ви проявили високу професійність, людяність і оперативність, коли до вас привезли мою племінницю після того, як її зняли з поїзда в Ягодині. Завдяки вашим швидким діям і злагодженій роботі всієї команди вдалося врятувати її життя. Щиро дякуємо за вашу відданість своїй справі, чуйність і турботу про пацієнтів. Ви — справжні фахівці з великої літери! З повагою та вдячністю рідні врятованої дівчини. ❤️”
“Незважаючи на божевільний потік травмованих діток у травмпункт ( принаймі у той день), дуже швидко оглянули моє немовля, назначили рентген і оформили у приймальному відділенні. Тут працюють кваліфіковані лікарі з надзвичайною реакцією на важливі деталі.”
“Моя пошана офтальмологині Нагірній Любові Сергіївні. Її кваліфіковане втручання в око дало прекрасні результати. Велика подяка молодій лікарці, і подальшого їй професійного зростання.”
“Добре що є і функціонує . Але краще ніколи не хворійте .”
“Залишилась дуже задоволена закладом, людьми ,які там працюють, самою реабілітацією і відношенням до кожної дитини! Тут працюють професіонали своєї справи, дуже добрі, терплячі та чуйні люди. Гарне харчування, чистота, порядок. Добре, що є такий заклад на Волині!”