Огляд каталогу
- 806 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 806 результатів
Перегляньте pharmacy у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 806 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 101,992 відгуків та оцінок.
“Чудове місце для обіду чи вечері! Привітний персонал, який все розкаже та дасть поради щодо вибору, смачні страви, приємна тепла атмосфера. Дуже хороший варіант для відвідування з дітками, ще й з розважальною кімнатою поруч!)”
“Писала негативний відгук бо була проблема саме з цим магазином…відгук видалила тому що сільпо ( а точніше керівник магазину Андрій) постарались знайти хоч якийсь вихід з ситуації… дякуючи керівнику Андрію проблема не зникла але я хоч побачила що сільпо не знімає з себе відповідальність!!! Зробили дуже приємний подарунок…хоч мені поки не можна солодкого…але чесно кажучи це порадувало”
“Сьогодні святкували тата ювілей. Задоволені на всі 100% ,привітний персонал, смачна кухня. Особлива подяка офіціанту Ніці,за щирість, уважність та особливий підхід до всіх гостей,а також адміністратору Марії,дякую!”
“Класний, доброзичливий персонал. Завжди допомагають і якісно консультують. Особлива подяка Валерію - не раз завдяки його допомозі купувала реально хороші товари”
“Дякую за відмінне обслуговування! 2 місяці тому придбала USB-кабель, який перестав працювати. Зайшла в Алло на Лесі УКраїнки , адже гарантійний термін роботи пристрою 12 міс. Працівники магазину одразу замінили на новий. Дуже хороше обслуговування, привітні працівники-консультанти.”
“Добрий день. Хочу залишити позитивний відгук!!!! Лікар Надія Володимирівна - професіонал своєї справи! Медсестри та дівчата на рецепшені - дуже привітні та уважні. Окреме спасибі передопераційній медсестрі - дуже чуйна людина, вміє заспокоїти та підтримати, одразу видно - людина на своєму місці. І, звичайно, велика подяка лікареві-хірургу Гуць Андрію Степановичу!!! Операція та реабілітація пройшла швидко та безболісно. Дякую Вам за відновлений зір!”
“Буває ціни вказані не вірно, повідомлення приходить зі знижкою на товар з одною ціною, а в магазині інша. Але привітний персонал рятує ваш машазин.”
“Нормальний магазин. Але чесно кажучи заходжу сюди за покупками лише коли є цікаві акції. Радує те, що акції там проходять дуже часто!!!”
“Сьогодні приїхавши додому зрозуміла, що немає сиру, який оплатили. Звернулась на гарячу лінію, надали одразу номер магазину. Співробітник одразу уточнив всю інформацію, сказав, що перевірять по камерах і через 10 хвилин перетелефонує. Дійсно все швидко та коректно вияснили. Сир зник за нашою виною. Дякую за адекватну та швидку реакцію. Співробітнику окреме спасибі за ввічливість.”
“Гарний, новий магазин. Все, що треба, є.”
“гарний заклад, юувалаа не один раз, не очікувала що так смачно! дякую за гарні емоції”
“Чудовий і дуже великий магазин. В магазині є все для немовлят і для більш старших дітей, а ціни приємно вразили!”
“Магазин на 5 , тільки трохи тіснувато і коляскою з дитиною не проїхати”
“У цьому магазині є все що потрібно для побутового життя починаючи від веделки і закінчуючи миючим засобом для посуди або інших речей. Також магазин чудово підходить для вибору подарунка на день народження або якесь інше свято. Не менш важливим є те що в цьому місці працює дуже добрий розумний персонал, який завжди порадить вам. В магазині також діють картки на знижку, якщо ви купуєте на 100грн то вам виписують картку на знижку. Отже, магазин справді крутий і корисний.”
“О це я розумію заклад! Чисто, смачно і не дорого))) Супи по 10 грн)) Цей заклад просто еталон того, якими мають бути кафе в Україні) Дуже дякуємо, ви кращі з кращих)”
“Класне місце. Ціни доволі демократичні. Великий вибір товарів, бакалея, солодощі. Можна купити багато чого необхідного, не бігаючи по різних крамницях. Є шафки для зберігання речей і кошики. Можна розрахуватися карткою.”
“Останнім часом побутову хімію часто купую саме в" Єві". Великий вибір товарів, часто бувають акції, приємне обслуговування.”
“Великий супермаркет, що розташований на Привокзальній площі. Великий асортимент різних товарів - серед них побутова хімія, іграшки, панчішно-шкарпеткові вироби. Супермаркет "Салют" помітно відрізняється від інших подібних великою кількістю продукції власного виробництва. Неймовірна кількість тортів та тістечок, хлібобулочних виробів, різноманітних страв, копчених та солених риб, заморожених виробів швидкого приготування. Все смачне, свіже, якісне. У супермаркеті завжди гарно прибрано. Що важливо - тут є три термінали Приватбанку, та інші.”
“Пані Наталія і Ваша команда! Велике дякую за те, що Ви лікар! Погані відгуки про вашу клініку пишуть люди, які мають великий стрес, бо, можливо, їхнім хвостикам щось не покращало на той момент, коли очікували господарі. Ви чудовий спеціаліст і чуйна людина, цього не зіграєш. І розмовляйте на тій мові, на якій вам краще обдумувати проблему, встановлювати діагноз і успішно лікувати. Якби людям трапився російськомовний лікар, який може вилікувати онкозахворювання, то засунули вони свої патріотичні настрої швиденько в одне місце. А так нєрви тріпають.”
“Це місце важко назвати магазином. Це-рай. Для дітей і їх батьків. В продажі товари лише преміальної якості, виготовлені з якісних і екологічно чистих матеріалів. Асортимент чудовий! Зібрано все, чим хотілося б погратися не тільки дитині, а й батькам разом з нею). Окремий акцент на продавцях: це професіонали своєї справи, які порадять Вам товар, який буде відповідати всім вашим побажанням. Якість в Україні є!)”
“Приємні консультанти, гарний та просторий магазин, повернусь ще !”
“Завжди привітні фармацевти. Вміють вислухати і порадити потрібні ліки. Чудове обслуговування!❤️❤️❤️”
“Завжди привітні фармацевти. Вміють вислухати і порадити потрібні ліки. Чудове обслуговування!❤️❤️❤️”
“Зручна аптека, продумано навіть під'їзд на інвалідних візках. Все що потрібно знайшов, діє система бонусних знижок, яка прив'язана до номеру телефону, непотрібно пам'ятати чи взяв картку чи ні, тут продиктував телефон і відразу отримуєш знижку. Напрочуд привітний персонал, і ніби орієнтується в лікарських препаратах ( в них я "нуб" тому для мене вони гуру фармацевти)”
“Привітний керівник,відповідальний”
“Зупинилися в цьому готелі Номер чистий Зустріли нас привітно Тут одразу в готелі магазин і кафе . Рекомендую.”
“Магазин дуже добрий там добрі продавці ціни не дорогі”
“Магазин на своєму місці. Продукти першої необхідності і не тількитут можна купити, щоб нікуди не їхати. Внаслідок відсутності конкуренції дещо високуваті ціни”
“Горне місце для покупок привітливий персонал . А ще мені дуже подобається те що кожен місяць якась акція...”