Огляд каталогу
- 273 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 273 результатів
Перегляньте доставка у Стрию. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 273 результатів у Стрию. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 33,915 відгуків та оцінок.
“Гарний підїзд авто,швидко обслуговують”
“Хороша аптека з низькими цінами. Головний плюс - цілодобова робота. Персонал приємний і уважний. Є кондиціонер, правда ніразу не бачив, щоб його включали. Можна безкоштовно поміняти тиск. Є далі спеціальний пандус, для людей з обмеженим можливостями і кнопка дзвінка. Аптека нова, але вже зарекомендувала себе з кращого боку. Рекомендую!”
“Час від часу жінку завожу туди. Привітний персонал. Чистий охайний магазин.”
“Привітні продавці, багато раз заходив купляв пиво і не шкодував. Рекомендую!!!”
“Дуже смачна кава, яка складає здорову конкуренцію іншим закладам. Рекомендую завітати, та спробувати, запашної кави.”
“Гарне обслуговування, але повільне”
“Я користуюся послугами цього відділення вже більше, ніж півтора роки і хочу поділитися своїм досвідом. Цей відгук буде більше про персонал, що працює тут, персонал, який працює в тих умовах, які дає йому держава. Так, тут бувають великі черги. Але вони не через те, що хтось собі "йде робити чайок", як хтось тут писав. Це зумовлено тим, що працівників мало і часто вони мають розірватись між декількома робочими задачами, тому іноді й працює один оператор. А іноді у них дійсно глючать комп'ютери, через що черга стає більшою, а чекати треба довше. Але що можуть зробити в цьому випадку працівники? Куплять за свій кошт обладнання і за свій кошт будуть винаймати досвідченого програміста, що поставить їм нормальне програмне забезпечення? Не забуваймо, що УкрПошта - це державне підприємство. І в цьому випадку держава не попіклувалась про те, щоб ви, як клієнти, могли отримувати/відправляти свої посилки швидко. Якщо ви хочете швидко, тоді доведеться переплатити і обрати Нову Пошту. Що мені в цьому відділенні дуже подобається, так це те, що оператори, які тут працюють (особливо у відділі видачі/прийому відправлень), неймовірно терплячі та ввічливі! Хоча умови їх праці залишають бажати кращого, тим не менш працівники лишаються завжди ввічливими, порадять, підкажуть, побажають гарного дня. Деякі працівники вже знають мене як постійного отримувача посилок)) і зустрічають мене з посмішкою, звертаючись по імені) Давайте будемо більш розуміючими і добрішими. Персонал тут робить все, щоб клієнт лишився задоволеним. В деяких інших відділеннях, де я також отримую іноді посилки, ситуація набагато гірше... Деякі працівники дозволяють собі проявляти абсолютну неповагу до людей... Тому саме це відділення для мене найбільш комфортне, ніж інші, хоч тут іноді й більша черга (бо і відправлень сюди приходить більше, ніж в інші відділення). Працівникам відділення ставлю 5 зірок, а тим, хто керує УкрПоштою, ставлю величезний дизлайк.”
“Чисто, комфортно, приємний персонал.”
“Ввічливий персонал. Ніколи не було проблем у цьому відділенні: уважні, терплячі, ввічливі. Зауважень немає до них. Те, що Укрпошта мала би полегшити роботу і розробити систему сповіщень, індикації місця, де лежить посилка у відділенні, так , як на Новій Пошті, то це питання не до персоналу, а до Укрпошти.”
“Шикарне,людяне обслуговування.Дівчата чудово працюють!♥️”