Огляд каталогу
- 155 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 155 результатів
Перегляньте з доставкою у Стрию. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 155 результатів у Стрию. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 20,628 відгуків та оцінок.
Аптека «Здорова Родина» розташована у Стрию на вулиці Григорія Коссака, 5 — це зручне місце, куди можна швидко зайти по щоденні аптечні товари та необхідні ліки. Заклад орієнтується на доступність і практичний сервіс для мешканців міста та гостей району.
“Якщо кава в м. Стрий, то тільки тут”
“Дуже смачна піца, гамбургери і особливо картоплю фрі, вона тут зі спеціями. Рекомендую.”
“Інколи заходимо в "Ковбасну хатинку" за продуктами. Хороший асортимент продуктів. Гарний вибір молочних виробів, сирів та кондитерських виробів. Завжди в продажу є свіжий хліб. Особливо смакує "грабовецький ". Як правило працює дві каси, швидко обслуговують покупців. Черг майже не буває. Ціни на продукти помірковані.”
“Кожного разу коли маю нагоду щось отримувати в цьому відділення Укрпошти, отримую нові приємні враження! Не знаю як кому здається, але працівниці завжди ввічливі і тактовні! Це правда дивно, бо коли приходить купа людей які не мають на кого "виплеснути" свій негатив, бо з поліклінік, аптек, жеків і т.п. їх виставили, але в цих панянок вистачає витривалості щоб стримано відповісти, - нераз був свідком таких ситуацій!”
“АЗС з чудовим паливом і дуже привабливими цінами, дешевше тільки даром...”
“найкраще місце, смачно та дуже приємні ціни.”
“Хороші вічливі працівники, класний приємний інтер'єр. Дуже смачно ситно і за достойну ціну. Гарантую всім хто буде голодний проходити повз✨✨✨”
Аптека «Здорова Родина» працює у місті Стрий на вулиці Тараса Шевченка, що робить її зручною точкою для швидких щоденних покупок і планових аптечних потреб. Це мережевий формат аптеки, орієнтований на доступність, зрозумілий сервіс і широкий вибір товарів для здоров’я.
“Дуже смачні високого рівня, як на мене перший заклад з такими якісними десертами в Стрию. Гарний вибір і дійсно смачно.”
“За різноманіттям товарів, за поведінкою персоналу, за цінами, за розташуванням та оформленням - найкращий магазин у Стрию!!!”
“Хороша аптека з низькими цінами. Головний плюс - цілодобова робота. Персонал приємний і уважний. Є кондиціонер, правда ніразу не бачив, щоб його включали. Можна безкоштовно поміняти тиск. Є далі спеціальний пандус, для людей з обмеженим можливостями і кнопка дзвінка. Аптека нова, але вже зарекомендувала себе з кращого боку. Рекомендую!”
“Час від часу жінку завожу туди. Привітний персонал. Чистий охайний магазин.”
“Привітні продавці, багато раз заходив купляв пиво і не шкодував. Рекомендую!!!”
“Дуже смачна кава, яка складає здорову конкуренцію іншим закладам. Рекомендую завітати, та спробувати, запашної кави.”
“Я користуюся послугами цього відділення вже більше, ніж півтора роки і хочу поділитися своїм досвідом. Цей відгук буде більше про персонал, що працює тут, персонал, який працює в тих умовах, які дає йому держава. Так, тут бувають великі черги. Але вони не через те, що хтось собі "йде робити чайок", як хтось тут писав. Це зумовлено тим, що працівників мало і часто вони мають розірватись між декількома робочими задачами, тому іноді й працює один оператор. А іноді у них дійсно глючать комп'ютери, через що черга стає більшою, а чекати треба довше. Але що можуть зробити в цьому випадку працівники? Куплять за свій кошт обладнання і за свій кошт будуть винаймати досвідченого програміста, що поставить їм нормальне програмне забезпечення? Не забуваймо, що УкрПошта - це державне підприємство. І в цьому випадку держава не попіклувалась про те, щоб ви, як клієнти, могли отримувати/відправляти свої посилки швидко. Якщо ви хочете швидко, тоді доведеться переплатити і обрати Нову Пошту. Що мені в цьому відділенні дуже подобається, так це те, що оператори, які тут працюють (особливо у відділі видачі/прийому відправлень), неймовірно терплячі та ввічливі! Хоча умови їх праці залишають бажати кращого, тим не менш працівники лишаються завжди ввічливими, порадять, підкажуть, побажають гарного дня. Деякі працівники вже знають мене як постійного отримувача посилок)) і зустрічають мене з посмішкою, звертаючись по імені) Давайте будемо більш розуміючими і добрішими. Персонал тут робить все, щоб клієнт лишився задоволеним. В деяких інших відділеннях, де я також отримую іноді посилки, ситуація набагато гірше... Деякі працівники дозволяють собі проявляти абсолютну неповагу до людей... Тому саме це відділення для мене найбільш комфортне, ніж інші, хоч тут іноді й більша черга (бо і відправлень сюди приходить більше, ніж в інші відділення). Працівникам відділення ставлю 5 зірок, а тим, хто керує УкрПоштою, ставлю величезний дизлайк.”
“Ввічливий персонал. Ніколи не було проблем у цьому відділенні: уважні, терплячі, ввічливі. Зауважень немає до них. Те, що Укрпошта мала би полегшити роботу і розробити систему сповіщень, індикації місця, де лежить посилка у відділенні, так , як на Новій Пошті, то це питання не до персоналу, а до Укрпошти.”