Огляд каталогу
- 2,019 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 2019 результатів
Перегляньте кава у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,019 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 608,315 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кава з таких міст як Львів, Стрий, Трускавець, Дрогобич, Шептицький та інших міст.
BEERFREAK – це крафтовий пивний бар та магазин, розташований у Львові. Заклад пропонує фантастичний вибір крафтового пива, що включає як українських, так і іноземних виробників. Гості можуть знайти тут рідкісні та цікаві сорти.
La Cafe — це кав'ярня з теплою атмосферою та найсмачнішою кавою. Дружелюбні баристи завжди готові покращити настрій та приготувати ідеальний напій.
“Найкраща випічка серед усіх закладів мережі, де я був. А ще гарний сервіс і грузинська музика, що додає атмосфери)”
“Привітні і кваліфіковані працівники!Рекомендую!”
Барбершоп із професійними майстрами та приємним сервісом. Відвідувачі відзначають співвідношення ціни й якості, каву та стабільно вдалий результат.
“Люблю атмосферу й сервіс у всіх ваших магазинах. Круто, що в наявності є різні бренди й товари різної цінової категорії та для різних потреб. Окремо вдячна Юлії за детальну консультацію щодо сонцезахисних кремів.”
“Чудове місце, щоб по дорозі зупинитись і випити горнятко кави. Єдиний недолік, як на мене, не вистачає вказівників, якіб зазделегіть попереджали водія про таку круту локацію. Смаяна кава, та різновид тістечок і круасанів. Також є можливість придбати вареники і пельмені.”
“Найсмачніша кава, яку я коли-небудь куштувала. А десерти - не відірватись. Бариста Аня дуже уважна і завжди допоможе з вибором кави і до кави. Рекомендую!!!”
“Дуже часто відвідуємо цю кавʼярню, бо там найсмачніша кава для мене і морозиво для сина у місті Новий Розділ!”
“Років 4 тому не заслужено поставив сервісу 1 зірочку. Тоді мені були не зрозумілі причини відмови в обслуговувані мого авто( Гольф 4). Зараз все стало на свої місця) Сервіс спеціалізується і фокусується на вузькому колі марок(vw, skoda)від певного року випуску, що робить його професіоналами своєї справи. У них завжди в наявності потрібні запчастини, ремонт проводять швидко і якісно. Тому я із задоволенням і без жодних сумнівів звертаюсь туди вже 2 рік, і Вам рекомендую). Окремо хочу виділити територію - вона охайна, доглянута - зовсім не типова для більшості СТО. Є місце для очікування, гамак у саду. Звертайтесь - не пожалієте.”
“Рекомендую однозначно!!! Відпочиваємо у "Злагоді" уже не вперше. Тут ви можете обрати будиночок як для двох, так і для відпочинку з сім'єю. Цього разу приїздили з сином ( 11 міс. ) і як завжди всім залишились задоволені! Господарі дуже ввічливі і хороші, будиночки обладнані всім необхідним, поруч кафе, ресторанчики і супермаркет. Через дорогу чудовий ліс. Дякуємо Андрію та Юлі за прекрасний відпочинок, обов'язково приїдемо ще!!!”
“Реально мабуть найсмачніша кава в Східниці. А десерт Кремова Картопля - то щось, таке різноманіття смаків, що очі розбігаються, хочеться скуштувати всі іповертаюсь за цим регулярно”
“Це моє улюблене місце щоранку — тут завжди смачна, насичена кава, яка заряджає енергією на весь день. Бариста працюють швидко й з усмішкою, навіть у найактивніші години. Дякую за стабільну якість і хороший настрій щодня!”
“Stoletska Sadyba - найкращий вибір для сімейного відпочинку. Завжди чисто, комфортно, затишно. Рекомендую.”
“Дуже затишна кав’ярня! Смачні десерти, приємна атмосфера і завжди усміхнений персонал. Хочеться повертатись ще ❤️”
“я взагалі не люблю солодке, але їхній кюртош вартий уваги. Вартує кожної копійки. Дуже смачний!! Купляли в 20:30. Я рахую в такій годині ти не знайдеш ніде в Червонограді таку смачну випічку.”
“Хочу написати про сервіс. Бариста Олег веселий прикольний чоловік. Памʼятає що я люблю брати тому по приходу до кавʼярні можу сказати «мені як завжди» і отримаю своє замовлення. Також є один такий бариста, імʼя не знаю, низенький і бородатий. Класний харизматичний хлопець. Айс лате на кокосовому молоці і з кокосовим сиропом на міцній каві-мій фаворит. Васапчік!”
“Дуже затишне місце! смачна кава та приємні баристи! Однозначно раджу відвідати як місцевим жителям так і туристам!”
“Все добре, але збільшіть баристі Назару зарплатню”
“Відпочивали в великому будинку, враження тільки найкращі!!!! В будинку ідеальна чистота і дуже затишно))) Рекомендую приїджайте не пошкодуєте!!!!”
“Відпочивали в готелі «Вежа Ведмежа» влітку 2024 року. І до, і після цього було з чим порівняти. Розташування – 10 з 10. Від залізничного вокзалу Славське до готелю всього 10 хвилин на автомобілі по гарній дорозі, причому готель надає безкоштовний трансфер. Саме розташування неймовірне, посеред лісу, в оточенні гір, біля річки, з шикарними краєвидами з будь-якого боку. Готель та номери – 10 з 10. Це одне з найатмосферніших місць, в яких ми бували коли-небудь. Будівля у вигляді середньовічного замку, де продумана і цікава кожна дрібниця інтер’єру. Номери відповідно теж стилізовані. Халати, капці, косметика, поли з підігрівом, питна вода, набори для чаю/кави та все необхідне в наявності. Прибирання, сервіс, гостинність - все на вищому рівні. Територія та інфраструктура – 8 з 10. Затишні альтанки, облаштована територія, красивий доглянутий ландшафтний дизайн, басейн посеред гір, лазня та чан, невеличкий зоопарк, маршрути для прогулянок – все це доповнює атмосферу готелю. 2 бали знімаю за дуже слабкий підігрів води в басейні, який більше походить на його відсутність, хоча підігрів заявлений. Ну, і так звана спа-зона в готелі – маленьке приміщення з сауною та парною, на наявну кількість людей в готелі точно не розраховане. Розваги та відпочинок – 10 з 10. Мінімум на тиждень чим зайнятися в пішої доступності готелю точно є. Прогулянки, риболовля, квадроцикли, ведмежа стежка, канатна дорога на гору Високий верх, курінь Мохнач, невеличкий сувенірний ринок, фотосесія в середньовічних костюмах, мотузковий парк. А кому не вистачить, більш далекі екскурсії пропонують на кожному кроці. Ресторан – 5 з 10. Чесно, не зайшов. По-перше, в готелі такого рівня сніданок міг би бути шведська лінія, а не страва на вибір. По-друге, як на мене кухня не дуже смачна. Щось дуже важке та жирне (як між іншим значна частина карпатської кухні), а щось – навпаки без смаку. Чекати на їжу доводилося досить довго. Ідеальним знов би таки було рішення повного пансіону зі шведською лінією (тоді б цей готель був би просто найкращим місцем, таким собі раєм на землі), але ця система чомусь не дуже популярна в наших готелях. З плюсів хочу відмітити привітних та ввічливих офіціантів. В цілому, готель «Вежа ведмежа» - дуже класне місце для відпочинку з гарним сервісом, яке незважаючи на нечисленні недоліки, сміливо можу радити всім.”
“Кава реально смачна. Відверто кажучи дуже здивований) Є термінал для оплати картою. Знаходиться одразу біля каси заповідника”
“Топовий заклад у Жовкві (та, гадаю, і в околицях). Дуже крута атмосфера, стильний сучасний дизайн, мегасмачні десерти і крута кава (для розуміння, капуорандж роблять зі свіжого фрешу). Однозначно рекомендую!”
“Зайшли попити кави, а вийшли з чотирма десертами і купую напоїв. Дуже смачні десерти! Брали еклер, лимонний та баський чізкейки і арахісове печиво. З напоїв брали бабл ті, полуничне какао (найкраще в житті!!) капучино та еспресо тонік. Все дуже смачне! І дуже приємна атмосфера. Пані дуже гарно все пояснила, приємно спілкуватися дуже. І скляна тераса зачарувала нас. Є місця на вулиці) Просто прекрасне кафе, ще і недалеко від місця відпочинку. Дуже сильно рекомендую!!!”
“Всі гості залишилися задоволеними! Чудове обслуговування, приємна атмосфера та дуже смачна їжа. В майбутньому всім знайомим буду рекомендувати це місце!!!!”
“Дуже класне та затишне місце для відпочинку та прогулянки з дітками. Цього року тут більше лебедів ніж зазвичай, 2 з них чорні) Крім цього у нічну пору тут включають міні фонтанчик, який освітлюється. Поруч також є ботанічний сад.”
“Такі атмосферні дворики і закавулки)”
“Це найкраща чайна, с найкращим чаєм. Власник просто горить чайною культурою й завжди підкаже, розповість про ті чи інші сорти. Є пуер, те гуань інь, да хун пао з собою в стакані. Можут заварити будь який чай тобі в термос. Я не знаю, що ще може бути краще. Інший їх заклад - Пекин, це просто найатмосферніше місце у Львові. С першого разу та назавжди я тут постійний клієнт:)”
“Одна з найулюбленіших кавʼярень. Тут завжди смачно і затишно. Баристи приємні, завжди з усмішкою. Кава дуже смачна. Атмосфера тепла, хочеться затриматись. Постійно заходимо після пар уже як традиція)”
“Вперше був на такій церемонії і враження залишились приємні і позитивні. Атмосфера дуже розслабляюча та спокійна. Майстер який проводив церемонію фахівець. Деже вічлива, спокійна і цікаво провела саму церемонію. Спілкування з нею було дуже легким та захоплюючим. Я задоволений візитом і відкрив для себе щось нове). Дякую”