Огляд каталогу
- 713 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 713 результатів
Перегляньте контакт у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 713 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 117,096 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає контакт з таких міст як Львів, Стрий, Дрогобич, Трускавець, Самбір та інших міст.
“Дуже дякую, все було надзвичайно смачно! Двічі замовляв доставку, весь колектив оцінив! Ковбаски, курочка і кровянка неймовірно смачні. Однозначно рекомендую!”
“Дуже добрий автомагазин.Оперативно доставляють запчастини.Ціни адекватні.Продавці завжди дадуть професійну пораду.”
“Найкращий магазин з Автозапчастин Пан Марʼян та Сергій виконують свою роботу на всі 1000% Також порадять хороших майстрів по авто, одним із них виявився пан Орест який розташований буквально 50 метрів дальше від автомагазину”
“Дуже хороший заклад для діток, хороші вчителі”
“Вперше відпочивали у Східниці, обирали готель орієнтуючись на нюанси харчування. У готелі заявлено проживання зі сніданком типу шведський стіл та можна докупити обід та вечерю, на вибір меню на кожен день, проте, за потребою готували нам дієтичне, без глютену/лактози за що ми їм дуже вдячні. Персонал був дуже привітний, відчувалася гарна сімейна атмосфера. Номери чисті, просторі з гарним видом на гори. Всі рушники, халати, тапочки, та навіть комплекти одноразових зубних щіток та бритв для гоління були присутні. Телевізор підтримував онлайн сервіси для перегляду фільмів, то ж ввечері обрати що дивитися не було проблемою, а для тих хто любить спа на даху знаходиться баня з терасою, що було приємною несподіванкою. Саме розташування, хоча й на підйомі, проте, зручне як і для машини так і для пішого підйому. Від зупинки до готелю йти хвилин 7, поруч магазини і кафе в яких можна посидіти, також близько самі ліс з неймовірної краси деревами. Одним словом рекомендуємо, перш за все через клієнтоорінтованість персоналу, обов'язково повернемося до них ще!”
“Якісно,доступно і комфортно, кухня дуже смачна!!!!!”
“Залишала мою собачку чіхуашку на тиждень. Залишилась дуже задоволена)) Тут завжди були на зв'язку, ділились відео і фото, відносились до собачки відповідально. Дякую і буду обов'язково повертатись ще)”
“Замовляв у хлопців комплекс робіт для жіночої машинки: знешумлення, тонування, сигналізація, парктронік, задня камера та ін. Результат перевищив очікування! Оперативно і якісно. Вартість адекватна. Та й не шкода грошей нормальним майстрам за добру роботу. Люто рекомендую!”
“Дуже вдячна новій пошті за справедливість і оперативне обслуговування. Посилка була пошкоджена, замітили це вже дома. Але нова пошта переглянули відео з камер, визнала що пошкоджено було при транспортуванні і повернула кошти. Що мене не абияк позитивно вразило хорошим клієнтським сервісом.”
“В яких тільки автомагазинах не була — в Олега найкраще. Він 100% спеціаліст своє справи. Обслуговування на висоті, не запропонує нічого лишнього. Якщо вам потрібно підібрати якісні запчастини — вам в InCars, щиро рекомендую!”
“Дуже класний магазин, швидко і якісно підбирають деталі по він коду. Все оригінал, ціни класні. Рекомендую!”
“Готель просто чудовий, дуже чисто,номер зручний, ремонт свіжий,постіль, рушники все ідеально свіже,персонал відповідальний....дуже достойний готель.”
“Заклад з чуковою атмосферою, яку створюють інтер'єр з музикою. Смачна кава і великий вибір випічки. Всього декілька столиків, хоча й не людно.”
“Десерти просто чудові, а кава – одна з найкращих, що я куштував! Все свіже, ароматне та приготоване з любов’ю.”
“Обслуговувались у львові в кінг кросі, Наталя обслужила дуже чудово, побільше б таких співробітників. Додайте їй грошей до зарплати.”
“Дуже дякуємо клініці «Смайлик» і особливо лікарям Марʼяні Дідовській і Андрію Галян, за дуже гарно виконану роботу і гарний підхід до діток. В донечки здорові зубчики і і красива усмішка❤️”
“Хороший та професійний нотаріус. Рекомендую!”
“Комунікація, дотримання термінів та безпосереднє виконання замовлення - все сподобалося. Дякую за допомогу.”
“Двері були виконані в обговорені терміні з усіма моїми побажаннями. Двері якісні, персонал професійний і привітливий. Замовленням і обслуговуванням задоволений. "Всесвіту дизайну" бажаю гарних клієнтів і процвітання. Дякую !”
“Кайф! Дуже смачні страви і великий вибір пива та сидрів. Атмосфера пабу шумна, людей багато, зрештою, таким і має бути паб!)”
“Перший раз мене зачарував, просто неймовірно смачне пиво з відтінками імбиру вже попало в моє серце і боби, боби просто відпад. Якщо не любите боби як я, послухайте мою жінку і спробуйте тут”
“Якщо ви втомились від наштампованих кавярень «третьої хвилі» і хочеться заклад з душею та змістом, завітайте неодмінно! Особливо смакує в дощову погоду. Запашна кава по-турецьки, до неї Bailey’s та щось солодке (ми обрали вишню в шоколаді - сподобалось). Сповільнитись та розглядати інтерʼєр з великою купою артефактів або квапливих пішоходів за вікном. Нам дуже сподобалось і немає жодних питань до обслуговування (бачила скарги в минулих постах). Можливо це питання настрою?! Неодмінно повертатимемось за нагоди ☺️”
“Чоботи дуже високої якості. Нам не підійшов розмір в Литві. На жаль”
“Сподіваюсь консультантам у цьому магазині платять великі зарплати і премії, бо такий чудовий персонал шукати і шукати! Найкраща Єва у Львові”
“Чудовий центр для консультації та аналізів і всіх видів потреб , є пріс курат на рецепції все відмінно”
“Як завжди неперевершено! Кожен раз радують чимось смачним, ніколи не розчаровують. Цього разу сподобалось грибне різотто, найсмачніше яке ми куштували в житті. Дякуємо шефу та кухарям. Вегетаріанські опції не розчаровують . Сервіс також чудовий. Чоловік, який зустрічає - з ним цікаво поговорити, класний.”
“10 з 10! Класний сервіс. Встановлювали датчики тиску в колеса. Консультація, підбір, встановлення. Швидко, якісно. Дуже дякую!”
“- Дуже гарний інтерʼєр; - Були вдень - було доволі тихо, не було живої музики, можливо через це втратилася частина атмосфери, на яку очікували; - Страви смачні; - Виключно через вартість страв вдруге не прийшов би - в тій же найдорожчій ресторації Галичини не менш смачно і також атмосферно”
“Дуже смачно і привітний сервіс! Рекомендую! Butter chicken - love it!”
“Відвідали цей заклад з подругою Посиділи, попили кави (дуже смачна!) Поїхали додому і згодом зрозуміли, що подруга забула каблучки у вбиральній Звʼязались із закладом, каблучки знайшли повернули, тому можна сміливо покладатись на совісність цього закладу.”